מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן 

מצלמות לרכב – כמו בבית, גם ברכב

מצלמות לרכב – עלות איננה השיקול היחידי בצורך לאבטח את הרכב, מדובר על כלי תחבורה מרכזי בחיינו. לכן, כמו שאנו מגנים על ביתנו, עלינו להגן על זוג הרגליים שלנו בעידן המודרני. בשנים האחרונות אנו עדים להתקדמויות טכנולוגיות משמעותיות בעולם מצלמות אבטחה הביתיות. חלה התקדמות עצומה בעולם מצלמות הדרך לרכב. כך שניתן להתקין מגוון אמצעי אבטחה שיסייעו בהתרעה, ובסיוע למשטרה באיתור הגנבים או המשחיתים של כלי הרכב שלכם.

כיצד בוחרים מערכת מצלמות דרך לרכב?

השיקול הראשי הוא הצורך שלכם ברכישת מערכת אבטחה זו. האם מדובר על צורך לפקח על הרכב כאשר הוא נמצא באופן סטטי בסמוך למקום מגוריכם? או שמא אתם חווים נזקים לרכב במקומות שונים או בעת נסיעה במקום ספציפי? אתם היחידים שיכולים להגדיר במדויק את הצורך ובהתאם לכך, לבחור את מערכת האבטחה המתאימה לכם.

התקנה קבועה במקום המגורים או העבודה

במידה והרכב חונה במקום קבוע ונמצא במרחק של קו ראייה פנוי מבית המגורים או מבית העסק שלכם, תוכלו להציב מצלמה על גבי הקיר החיצוני של המבנה הסמוך, כאשר המצלמה תופנה לכיוון מקום החנייה הקבוע ותתעד את הנעשה סביבו. זהו הפתרון הטוב והזול ביותר, אך תלוי במקום חניה קבוע ובאפשרות לצלם ללא הפרעות את כלי הרכב.

התקנת מצלמות אבטחה לרכב בתוכו

הטכנולוגיה היום מאפשרת להקטין ולנייד כל מכשיר אלקטרוני בו אנו משתמשים, ולכן אין שום פלא שחברות מובילות בתחום האבטחה, מציעות מצלמות אבטחה אותן ניתן להתקין בתוך הרכב בצורה גלויה או סמויה, ולהעביר את הנתונים בזמן אמת אל המחשב הביתי. במידה והחשש שלכם הינו מגניבת הרכב, תוכלו לבחור בפתרון אבטחתי הכולל מצלמה אחת המכוונת אל כיסא הנהג, ומשדרת את הנתונים ישירות אל מכשיר הטלפון שלכם. כך תקבלו תמונה ברורה של הגנב אותה תוכלו להעביר אל המשטרה. חשוב לוודא שהמצלמה כוללת בתוכה משדר GPS המאפשר לאתר אותה, ואת הרכב בכל רגע. במידה והחשש שלכם הינו מנזקים חיצוניים לרכב, תוכלו לבחור במערכת מצלמות אבטחה לרכב המותקנת בצורה היקפית. כלומר, ברכב מותקן שרת DVR אליו מקושרות מספר מצלמות חיצוניות המכסות את כלל שטח הרכב והאזור ההיקפי. מכיוון שאין תרחיש של גניבת הרכב, במקרה של נזק ניתן לפרוק את הנתונים המוקלטים על השרת ולצפות בהם בכדי לנסות ולאתר את משחיתי הרכב.

מחפשים מצלמה לרכב או מצלמות דרך לרכב? מצאתם!

לא כמו מקומות אחרים סקיוריטי מצלמות אבטחה מצלמה לרכב שמה את מקצועיותה בראש ובראשונה, לפני הרצון למכור. ולכן בעלי המקצוע שלנו לא יחפשו היכן תוכלו להשאיר את הכסף שלכם אלא יחפשו את המוצר שהכי מתאים לכם. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם עובדים מול מקצוענים ולא מול מוכרנים שבמקום ללמוד על טיב המוצר ושימושו, לומדים כיצד למכור עוד ועוד. אנחנו מחכים לכם כאן בסקיוריטי מצלמות אבטחה, לתת לכם את השירות הכי טוב שאפשר לתת בכל הנוגע אל מצלמה לרכב.

מצלמה לרכב עם עדשות חדשניות ואיכותיות והתקנה מהירה וקלה

אנחנו מכשירים ומלמדים את הצוות שלנו להיות מדוקדקים ולרדת לפרטים הקטנים ביותר כדי לתת שירות מצוין ומדויק. לכן אנחנו נייעץ לכם איזה מצלמה לרכב הכי מתאימה לכם בהתאם לסוג הרכב שלכם, לשימוש ולמטרה לשמה פניתם אלינו, וכמובן בהתאם לתקציב העומד לרשותכם. ושוב, אל תתבלבלו הייעוץ הראשוני הוא לגמרי בחינם. בעלי המקצוע שלנו כאן בסקיוריטי מצלמות אבטחה מכירים מקרוב את התחושה המתישה שכולנו מרגישים אחרי יום עבודה ארוך במשרד שבסיומו יורדים לרכב שחנה כל היום בחניון ומגלים שמישהו התנגש באוטו וברח. לכן צריך מצלמה לרכב. לא כיף לחזור הביתה עצבניים ומתוסכלים מעצם המחשבה שעכשיו תצטרכו לשלם כל כך הרבה כסף כדי לשלם כסף על טעות שמישהו אחר עשה ועוד ברוב חוצפתו לא השאיר את פרטיו. ובכן יש לכל הבעיות האלו פתרון קל ופשוט. התקנה של מצלמה לרכב של סקיוריטי מצלמות אבטחה. חשוב לדעת כי מצלמות לרכב כמו שלנו יעניקו לכם ביטחון ושקט נפשי, תוכלו להסיר כל דאגה מליבכם.

מצלמה לרכב שקונים מסקיוריטי מצלמות אבטחה מקבלים מבעלי מקצוע אדיבים ומקצועיים

קניית מצלמה לרכב היא קנייה קטנה. אבל, גם השקעה קטנה היא השקעה ולכן חשוב לנו לתת לכם את השירות הכי טוב שאנחנו יכולים לתת.

למשל:

*התכנון והייעוץ הראשוני ניתנים ללא תשלום- התשלום הוא רק עבור הציוד של מצלמה לרכב, מצלמות אבטחה לעסק, מצלמות אבטחה לבית

*אנחנו, בעלי המקצוע בסקיוריטי מצלמות אבטחה מתחייבים לעמידה בלוחות הזמנים, כדי לא לעכב אתכם ולגרום לכם להמתין המתנה ממושכת

*צפו במבצעים שלנו ותוכלו לקבל הצעה מדהימה עבור מצלמו ריגול שיתאימו בצורה מדויקת לצרכים שלכם.

*המחירים אצלנו עבור מצלמות לרכב ידועים מראש ללא הפתעות וללא טריקים. אנחנו עובדים עם מחירון הוגן ובלי מחירים שמשתנים בכל יום.

מצלמה לרכב בהתאמה אישית עם ייעוץ וליווי לאורך ההתקנה וכמובן גם לאחריה

הכול קטן עלינו כאן בסקיוריטי מצלמות אבטחה. אנחנו נתמודד עם כל בעיית אבטחה בלי שום בעיה, בלי שום עיכובים ובלי תשלומים מופקעים. אבל הפואנטה היא שהכול במחירים כל כך מצוינים שקשה להאמין, לא נגבה מכם סכומים גדולים שירוששו אתכם. הצלחנו להפוך חלומות למציאות מהפכנית. אצלנו תמצאו מצלמה לרכב במחיר הוגן וסביר לכל כיס שלא מרושש וגומר את כל הכסף. הצוות האדיב שלנו, הייעוץ הראשוני חינם וכמובן הליווי האיכותי יישבו אתכם בקסמיהם.

בואו והצטרפו לעשרות אנשים שרכשו מוצרים מאיתנו וממליצים מכל הלב – רק סקיוריטי מצלמות אבטחה. אחרי שתנסו בעצמכם לא תפסיקו לשאול את עצמכם ולנסות להיזכר למה בעצם התעכבתם ולא הגעתם אלינו מלכתחילה, למה לא בכלל המשכתם לחפש ולא ישר סיכמתם עם בעלי המקצוע שלנו התקנה מהירה וקלה של מצלמות לרכב. אנחנו חותמים לכם שלא תצליחו למצוא תשובה. ולכן, אנחנו ממליצים לכם מעכשיו פשוט להגי ישר אלינו, לקבל ייעוץ וליווי מקצועי ובסוף לסיים עם מצלמה לרכב שתחזיק שנים רבות, ותעזור לכם לתעד את הכביש, ואת הנסיעות שלכם.

מצלמה לרכב תעזור לכם להתמודד עם תאונת פגע וברח ותמנע תסכולים וכעס רב

למה סקיוריטי מצלמות אבטחה למעשה מוביל בכל התחום של מצלמות לרכב? התשובה כתובה כאן לפניכם.

*ניסיון רב שנים עם שלל סוגי מצלמה לרכב,. אנחנו נדע להתאים לכם בדיוק את סוג המצלמה שתצטרכו.

*מבצעים ומחירים ללא תחרות הכוללים שלל הטבות למזמינים מצלמה לרכב.

*התקנת מצלמות אבטחה לרכב במקצועיות ובמיומנות.

*4 צוותים זמינים שיענו לפניותיכם מכל אזור בארץ ולכל אזור שבו אתם נמצאים.

*שימוש והמלצות על הציוד האיכותי ביותר על מנת להבטיח לכם שקט נפשי.

*שירות אדיב ואמין – בעלי מקצוע שיודעים לתת שירות אך מקפידים גם על אדיבות.

הלילה עבר ואתם מתעוררים ליום עבודה, התארגנות קצרה ואתם כבר בחנייה בכדי לנסוע ברכב לעבודה. כמה נורא יהיה לגלות שהרכב ניזוק או נגנב במהלך הלילה. ייתכן שמישהו מתנכל אליכם וגורם לכם נזקים. במקרה הטוב הנזק יעלה כמה מאות שקלים ובמקרה הרע עלול להיגרם נזק של אלפי שקלים. וזאת במקרה של גניבה, או איחור לעבודה בעקבות תקר שנגרם במזיד.

מצלמה לרכב והתקנת מצלמות לרכב מזמינים מחברה איכותית כמו סקיוריטי מצלמות אבטחה.

צרו קשר טלפוני לייעוץ ראשוני חינם כבר עכשיו עם צוות סקיוריטי 050-8087243

      מצלמות אבטחה לרכב      מצלמות אבטחה לרכב    מצלמות אבטחה לרכב 

מצלמות אבטחה לרכב – שאלות ותשובות

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”מה המחיר של מצלמות אבטחה לרכב?” answer-0=”המחיר כמובן תלוי בהמון משתנים כמו איכות המצלמות, היצרן, כמות, אופן התקנה רצוי ועוד. הכנסו לאתר שלנו לפרטים נוספים” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”האם אתם גם מתקינים מצלמות אבטחה לרכב?” answer-1=”בהחלט. חלק מהשירותים שאנו מספקים כולל התקנה מקצועית של מצלמות, אזעקות ועוד. צרו איתנו קשר עוד היום לתיאום טכנאי. ” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”איפה כדאי למקם את המצלמות?” answer-2=”מיקום מצלמות האבטחה הוא החשוב ביותר אך כל פרויקט הוא שונה והמיקום תלוי במשתנים רבים. צרו איתנו קשר ונמצא את המיקום הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם. ” image-2=”” headline-3=”h3″ question-3=”איזה איכות של מצלמות אבטחה כדאי לקנות?” answer-3=”יש לא מעט סוגים, כמובן שאנו ממליצים על איכות גבוהה אך לא תמיד יש בכך צורך. הכנסו לאתר ונשמח לתת לכם ייעוץ בכל שאלה כדי שתוכלו להנות מסביבה בטוחה בבית או בעסק.” image-3=”” count=”4″ html=”true” css_class=””]