סוגי מצלמות אבטחה

מה ההבדל בין סוגים שונים של מצלמות? איך בוחרים מצלמת אבטחה? איפה משיגים מצלמות אבטחה במבצע?

סוגים שונים של מצלמות אבטחה מאפשרים כיום לשמור על חלל הבית, החוץ והעסק. בשביל ליהנות מהיתרונות של מצלמות מן הסוג הזה, צריך להכיר את ההבדלים בין הדגמים וגם את היתרונות והתכונות שלהם. בהמשך, אפשר להשתמש במידע על סוגי מצלמות על מנת לבדוק איזה מהן יהיה הכי משתלם להתקין במשרד או בחצר.

הסיבה לכך שיש סוגים שונים של מצלמות אבטחה קשורה לביקוש הגבוה. כיום, גם לקוחות פרטיים וגם לקוחות עסקיים מבינים שאין סיבה לוותר על היתרונות של המצלמות. בעידן שבו הטכנולוגיה כל כך מתקדמת ויש מבצעים כל כך טובים, כל יום שעובר בלי גיבוי של מצלמת אבטחה איכותית מהווה סכנה מיותרת.

כל סוגי מצלמות האבטחה – במבצע אחד משתלם!

נציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה מבינים את ההתלבטות שלך סביב סוגי מצלמות אבטחה. אנו יודעים שההיצע הגדול מבלבל ואף עלול להקשות עליך לעמוד בתוך מסגרת התקציב, אבל בשביל זה אנחנו כאן.

שירות אדיב ואמין יעזור לך להרגיש בידיים בטוחות. כמו כן, אנו מציעים מבצעים חסרי תקדים על סוגי מצלמות אבטחה ומזמינים אותך להצטרף לרשימת הלקוחות המרוצים. גם אם עדיין לא ממש ברור לך איזו מצלמה תעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר, נשמח לקבל פרטים דרך האתר על מנת לעמוד לרשותך עם כל התשובות.

הבדלים בין סוגי מצלמות

ההבדלים הנפוצים בין המצלמות באים לידי ביטוי בצורה, בשיטת התקשורת, בטכנולוגיה, בסוג ההתקנה ובמידת ההתאמה לשימוש פנימי לעומת שימוש חיצוני. מכאן והלאה, כבר אפשר לחלק מצלמות אבטחה לכמה סוגים בולטים.

מצלמות IP עם חיבור לאינטרנט

מצלמות אבטחה IP, שמכונות גם מצלמות רשת, מחוברות לרשת האינטרנט עם נתב או סוויץ’. בזכות החיבור לאינטרנט, אפשר לראות את התיעוד של המצלמה מכל מקום ובכל זמן. ברוב המקרים, מצלמות אלו מיועדות גם עבור שימוש חוץ וגם עבור שימוש פנים והן מגיעות עם עדשה משתנה לפי צרכי הלקוחות.

מצלמות כיפה לאסתטיקה וטווח כיסוי רחב

מצלמת כיפה מתאפיינת בכך שקשה להבחין לאיזה כיוון העדשה שלה מכוונת. כמו כן, האסתטיקה של המצלמה הזו מרשימה והיא מסוגלת לכסות שטחים גדולים. לרוב, היא נמצאת במשרדים, בתי עסק ומעל קופות.

מצלמות צינור לצילום חוץ

מצלמות צינור בעלות צורה מאורכת של גליל יכולות להתאים לצילום חוץ ולטובת התמקדות באובייקט ספציפי. לרוב משתמשים במצלמות צינור בשטחים גדולים עם זווית ראיה רחבה, או לצילום ברזולוציה גבוהה של חניית רכבים ואופנועים.

מצלמות גוף לקליטת אובייקט ספציפי

מצלמות גוף מורכבות מגוף המצלמה, זרוע, בית להגנה מתנאי מזג אוויר ועדשה. בגלל שאפשר להתאים את העדשה לטווח הצילום, ניתן לבחור בין סוגי מצלמות אבטחה כאלה על מנת לקלוט אובייקטים רלוונטיים.

מצלמות נסתרות לעומת מצלמות הרתעה

יש גם אפשרות להשתמש במצלמות נסתרות על מנת לתעד את המתרחש, או לחילופין במצלמות גלויות שאמורות לייצר הרתעה. כמו בשאר המקרים, גם פה בחירה נכונה תהיה מבוססת על המלצת אנשי מקצוע.

טיפים לבחירת מצלמות אבטחה

היכרות עם סוגים שונים של מצלמות אבטחה היא רק שלב אחד בתהליך ארוך יותר של קבלת החלטות. אם רוצים לבחור את המצלמות הכי מתאימות עבור הצרכים הקיימים, כדאי קודם כל להגדיר אותם. בשלב הגדרת הצרכים, משווים למשל בין מצלמות אבטחה מומלצות לעסק לבין מצלמות לבית. לאחר מכן, ניתן להיכנס לעובי הקורה ולהשתמש במפרט הטכני של סוגי מצלמות אבטחה על מנת להשוות בין התכונות.

המפרט הטכני המפורסם על ידי יצרני מצלמות אבטחה שופך אור על היתרונות של כל סוג. באמצעות המפרט הטכני אפשר למשל לדעת האם המצלמה כוללת מערכת הקלטה, מה מרחק יכולת ראיית הלילה שלה וכמובן מה רזולוציית הוידאו. כמו כן, המפרט הטכני הוא המקום שבו אוספים מידע על יציאות הוידאו של המצלמה ועל חיבור האינטרנט וה-WIFI.

רוצה לשפר את מערך האבטחה? יש לנו מבצע בשבילך

נציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה ישמחו לתת לך פרטים נוספים על המפרט, התכונות והיתרונות של מצלמות אבטחה שונות. רוצה להתרשם מהקטלוג שלנו? ביכולתך להיכנס לקטלוג עכשיו, ליצור עמנו קשר וגם לך יהיו סוגי מצלמות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר ובמבצע משתלם.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית