מהם היתרונות של שליחת התראות ממצלמת האבטחה ישירות לטלפון הנייד? מתי נשלחת התראה לנייד? למי מיועדת הפונקציה הזו – ולמי כדאי לפנות לטובת התקנת מצלמות אבטחה שמתריעות בזמן אמת? המומחים של סקיוריטי מצלמות אבטחה עם כל מה שרציתם לדעת על הפונקציה החדשה שכובשת את עולם מצלמות האבטחה בישראל.

מצלמות האבטחה הן כלי מעולה המסייע לשמור על הבית הפרטי או על בית העסק. אך החיסרון המשמעותי שלהן הוא חוסר היכולת להגיב בזמן אמת כאשר מתרחש אירוע כלשהו. כיום, ישנה מערכת חדישה שיותר ויותר אנשים בוחרים להשתמש בה. המספקת פונקציה שפותרת את הבעיה הזו ומאפשרת להגיב בזמן אמת לאירועים שונים: מצלמת אבטחה עם התראות לנייד בזמן אמת.

לדעת רק בדיעבד שנעשתה פריצה

ישנן דרכים רבות להגן על הרכוש הפרטי שלנו, בעבר היו אלא כלבי השמירה האופציה הטובה והזמינה ביותר ועם התקדמות הטכנולוגיה החלו להיות מצלמות האבטחה לנפוצות כמעט בכל בית. כיום, ישנם סוגים רבים ומגוונים של מצלמות אבטחה אשר מצלמות באופן רציף את המתרחש בבית או בעסק, מרביתן אוגרות את הצילומים ושומרות את התיעוד במקום האחסון המיועד.

הדבר מועיל כאשר נודע דבר הפריצה. וניתן להריץ לאחור את הצילומים עד לתיעוד הפריצה לטובת הבנת המקרה או זיהוי הפורצים. במקרים רבים, תיעוד הפריצה וצפייה בתיעוד זה רק בדיעבד אינו מסייע לתפוס את הגנבים והם מצליחים לחמוק עם השלל ומותירים אותנו ללא כלום.

השתמשו במצלמת אבטחה עם התראות לנייד

כיום ניתן לספק מענה גם לבעיה זו, בעזרת מערכת שליחת התראות מהמצלמה היישר לנייד. המערכת החדשנית מנטרת תנועות חשודות המתרחשות התחום האזור המצולם וכאשר היא מזהה תנועה חשודה היא שולחת התראה לנייד שהוגדר לה מראש. בדרך זו, ניתן לתת מענה בזמן אמת לפעילות חשודה המתרחשת בבית או בעסק.

המערכת עם הפונקציה החדשה מיועדת בעיקר לאלה המעוניינים לשמור על ערנות מלאה. אלה שרוצים לדעת תמיד מה מתרחש להם מתחת לאף בזמן אמת, אך לא רק.

למי מתאים אבטחה עם התראות?

ובכן, מצלמות אבטחה עם התראה לנייד הן פתרון שמתאים לכמה קהלי יעד. בין היתר, ניתן למנות את קהלי היעד הבאים:

מגוון רחב של בתי עסק

חנויות

בין אם מדובר על חנות במרכז קניות גדול, שיש לה מחסן לתפעל, ובין אם מדובר על חנות רחוב שמקבלת את הסחורה שלה אחת לתקופה, מצלמת אבטחה עם התראה לנייד יכולה לספק לבעל החנות בקרה מלאה על אזור הסחורה – ולדעת מי ניגש לסחורה שהתקבלה ומתי בדיוק זה קרה.

מפעלים

מפעלים ומבני תעשייה הם קהלי יעד עיקריים של מצלמת אבטחה עם התראות לנייד. עבור מפעלים שונים, מספקות מצלמות מסוג זה פתרונות שונים – כאשר בחלק ניכר מהמקרים מסייעות המצלמות לקבל התראה על גישה של גורמים לא מורשים לאזורים רגישים, על תנועת כלי רכב ואנשים בצירים מסוימים ומובן שגם לשימושים הספציפיים הרלוונטיים לאותו המפעל המעוניין בכיסוי אבטחתי מוגבר יותר באזורים הרלוונטיים לפעילותו.

משרדים

גם כשמדובר על משרדים – ואף על בנייני משרדים – ישנם אזורים רגישים יותר. אזורים המכילים מידע או ציוד שהגישה אליהם חייבת להיות מפוקחת. כאשר צוות האבטחה (או אף מנהלי המשרד) יקבל התראה בזמן אמת על גישה לא מורשית לאזורים אלו של המשרד או הבניין. יהיה קל יותר למנוע את הנזק שעשוי להיגרם לולא התקבלה התראה בזמן אמת אודות המקרה – שאותו ברצונך למנוע.

בתי מגורים מסוגים שונים

בכל הנוגע לבתים פרטיים, קבלת התראה לנייד על תנועה בחצר או בלובי יכולה להיות ההבדל בין פריצה מוצלחת לבין מניעת ההפסדים ועוגמת הנפש הנלווית לפריצה ולגניבה. הרי כאשר אפשר לזהות את הפריצה בזמן אמת ולפעול. (בין אם באמצעות שיחה באינטרקום ואזהרת הפורצים לבל ימשיכו, ובין אם באמצעות הזמנת משטרה או היעזרות בשכנים) – אפשר גם למנוע אותה.

בעלי בתים פרטיים יכולים גם לקבל התראות לנייד במידה ומגיעים אליהם אורחים – ולאו דווקא פורצים. גם במקרים כאלו, מצלמת אבטחה עם התראות לנייד יכולה לאפשר לך לתקשר עם האורחים שלך בקלות ובנוחות, גם אם אינך בבית או שאין ביכולתך להגיע לדלת כדי לפתוח אותה, מכל סיבה שהיא.

ההבטחה של מצלמת אבטחה עם התראות הנכונה

לנו בסקיוריטי מצלמות אבטחה ניסיון של שנים בהתקנת מצלמת אבטחה עם התראות לנייד ומערכות הגנה שונות המעניקות את ההגנה האידיאלית. אנו עובדים עם הציוד המתקדם והאיכותי ביותר תוך שמירה על כל צורכי הלקוח והתאמה מושלמת של מערכות הצילום ללקוח. הצוותים שלנו מגיעים לכל הארץ ועובדים במקצוענות ותוך הקדשת תשומת לב לפרטים הקטנים, צוות ההתקנה יגיע עד אלייך על מנת לוודא כי ההתקנה מבוצעת בצורה נכונה ועונה על דרישות ההבטחה של הנכס. תודעת השירות ותמיכה הטכנית שלנו גבוהים במיוחד – ואצלנו תמיד תקבלו מענה מהיר גם לאחר ההתקנה.

ומה לגבי המחיר?

אנחנו מתגאים בשמירה על רמת מחירים משתלמת, המתאימה לתקציב שלך ומכסה רק את הצרכים שלך – בלי תשלומים מיותרים. בנוסף לכך, כדי לקבל את הצעת המחיר, ביכולתך להיכנס לאתר ולהתרשם ממגוון המצלמות ומערכות האבטחה שאותן יש לנו להציע – ואף לקיים עמנו שיחת ייעוץ ללא עלות.

למידע נוסף, נציגינו ממתינים לספר לך עוד אודות מצלמת אבטחה עם התראות לנייד כבר עכשיו.