מצלמת אבטחה נסתרת GOPRO . עד היום שמעתם על מצלמת אבטחה נסתרתGOPRO  כמצלמות שמתאימות לספורט אקסטרים או מצמות שמתאימות לטיולים. אך האמת היא שיש למצלמות אלה אפשרות לשמש אותנו גם בתור מצלמות אבטחה נסתרות. מיד נסביר כיצד זה אפשרי, אך חשוב לומר מראש לא מדובר בתחליף למצלמות אבטחה למפעלים או משרדים גדולים. אלא למקומות קטנים, משרדים, מצלמה נסתרת בבית וכדומה.

יתרונות המצלמה

כשחושבים על זה מבינים, שאין שום סיבה שמצלמות4 GOPRO ישמשו אותנו בתור מצלמות אבטחה. הרי יש להן כרטיס זיכרון שמאפשר צילום ושמירה של מאות ואלפי תמונות ברזולוציה גבוהה. בגרסאות המתקדמות של המצלמה יש התקן איכותי יותר מזה של FULL HD, המצלמה מסוגלת לצלם 30 תמונות בשנייה, יש לה קישור WI-FI, וכן שליטה מרחוק באמצעות התקנים אחרים. על כל זה יש להוסיף את העובדה שמדובר במצלמה קטנה שנוח מאוד להסתיר אותה בין ספרים, על המדף, על השולחן ובכל מקום.

מומלץ לקרוא גם על > מצלמות אבטחה

אחרי שסקרנו את כל היתרונות של מצלמת 4 GOPRO אפשר לראות שיש לה את כל המאפיינים שאנחנו צריכים למצלמות אבטחה נסתרות. מצלמות מסוג זה משמשות הרבה פעמים כתבים או חוקרים פרטיים שרוצים לצלם בהיחבא פגישות שהם מנהלים או סיטואציות שנראות להם חשודות. מכאן שאפשר להניח שאם נרצה להשתמש במצלמה כמצלמת אבטחה נסתרת, זה אפשרי.

מה שחשוב על מנת שמצלמת 4 GOPRO אכן תעשה עבורנו את העבודה כפי שאנחנו צריכים. זה לדעת להעמיד אותה במקום הנכון. מיותר לומר שהיא צריכה להיות נסתרת, אבל חשוב שהיא תהיה במקום שתתפוס כמה שיותר את המרחב, זווית פתוחה, לכן רצוי למקם אותה במקום גבוה באלכסון. נקודה נוספת, שיש לשים לב אליה, שהיא תהיה כל הזמן בהטענה על מנת שהצילום לא ייפסק

בשביל שנוכל להשתמש בה בצורה חכמה, יש לוודא שהחיבור האלחוטי עובד ואנחנו שולטים בה מהמחשב חיצוני. מצלמות 4 GOPRO אומנם תומכות במרחק של עד 5 מטרים, אך ניתן לבדוק את האופציה אם ניתן לשלוט במצלמה דרך מחשב אחר ששולט בה. כך תנצלו בצורה חכמה יותר את השליטה מרחוק .

מומלץ לקרוא גם על > מצלמות אבטחה IP

ולסיכום

נקודה אחרונה לפני סיום. למצלמה הנ”ל כמו לכל מצלמות אחרות מסוג זה ניתן לרכוש תוספות שונות שיכולות להקל ולשפר את העבודה. למשל התקנים לתלייה או עמידה, מוט להגבהה ועוד. תבחנו האם אביזרים אלו יכולים לעזור לכם בשביל למצות את הפוטנציאל של המצלמה בצורה הטובה ביותר.

לסיכום, אנחנו בהחלט ממליצים לכם להשתמש במצלמת אבטחה נסתרת GOPRO כמצלמות אבטחה נסתרות. את התמונות והסרטים שאתם מפיקים מומלץ לשמור במחשב בשביל שתוכלו לעשות בהם שימוש במידת הצורך. המצלמות יעזור לכם לתעד כל רגע במקום, עם זאת תזכרו שהן לבדן לא יספקו עבורכם את האבטחה אך הן בהחלט יוכלו לעזור לכם להתמודד עם מצבים לא נעימים במידה והם יעלו בשלב כלשהו.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | התקנת מצלמות אבטחה