מה זה dvr? איזה מכשיר מתחבר למצלמות אנלוגיות?

מכשירי dvr מאפשרים לקבל אותות וידאו ממצלמות אנלוגיות שונות. האותות מגיעים אל המכשיר על מנת שהוא יבצע המרה ודחיסה, על מנת להציג תמונה חדה של המתרחש. לשם השוואה, מצלמות NVR פועלות בצורה אחרת כי הן מתחברות למצלמות רשתיות ולא למצלמות אנלוגיות. כמו כן, מצלמות dvr מתחברים במספר כבלים שונים בעוד מצלמות NDR מבוססות על כבל רשת אחד.

היכרות עם ההבדלים הללו בין סוגים שונים של מצלמות היא תנאי עבור התאמה שלהן לצרכי הלקוחות. עם זאת, לא חייבים לקבל לבד החלטה כל כך חשובה ומשמעותית. ספציפית עבור בתי עסק או בתי מגורים למשל, מה שעדיף לעשות זה להתייעץ עם אנשי מקצוע. כאשר אותם אנשי מקצוע גם מאפשרים להשיג מצלמות dvr במחירים שווים לכל כיס ובמבצעים אטרקטיביים, ניתן להיות בטוחים שמדובר על עסקה משתלמת.

חסרות לך מצלמות? יש לנו הצעה בשבילך
נציגי חברת סקיוריטי מצלמות אבטחה ישמחו להסביר לך על הבדלים בין סוגים שונים של מצלמות. אם חסרות לך מצלמות אבטחה איכותיות עבור הבית, העסק, המשרד או החנות – הגעת למקום הנכון.

מיד אחרי שנקבל פרטים על מנת להבין מה הצרכים המדויקים שלך, כל שיישאר לנו לעשות הוא לבנות עבורך הצעת מחיר בהתאמה אישית. מטבע הדברים, הצעת המחיר תותאם עבורך ולכן תהיה משתלמת יותר מכל אלטרנטיבה אחרת.

הסוד של חברת סקיוריטי מצלמות אבטחה היא להציע לכל לקוח פתרון בהתאמה אישית. בגלל שפתרונות האבטחה שלנו כבר מוכיחים את עצמם אצל קהל יעד מגוון, לך רק נותר להצטרף להצלחה.

היתרונות של מצלמות dvr

העובדה שמכשיר dvr הוא היחיד שמסוגל להתחבר אל מצלמות אנלוגיות נראית טכנית, אך יש לה המון משמעות. קודם כל, זה אומר שבמצלמות מן הסוג הזה אפשר להשתמש לניטור בזמן אמת ולהקלטות מלאות של מה שקורה בתוך חלל הפנים או החוץ. ספציפית בארגונים או עסקים, זה יוצר הרתעה שמלכתחילה מרחיקה פורצים ומסיגי גבול.

שנית, מצלמות dvr עוזרות לזהות מספרי רכב ומשמשות לעיתים קרובות לצורך מעקב סמוי. בגלל שבדרך כלל מדובר על מצלמות מוסוות, המטרה שלהן היא לא רק לייצר הרתעה אלא גם לאפשר אכיפה. במקרים אחרים, אפשר לחבר כמה מצלמות אנלוגיות שונות אל מכשיר dvr וכך לבצע ספירה ממוחשבת של סחורה או לקבל ניתוח תמונה ברמה מדויקת וגבוהה.

מצלמות dvr – גם מכשירים אנלוגיים צריך לדעת איך לבחור

הטעות הנפוצה היא לייחס לבחירה נכונה של מצלמות dvr פחות תשומת לב בהשוואה למצלמות רשת. זה נכון שמצלמות הרשת נשענות על טכנולוגיה מתקדמת יותר, אך גם מכשירים אנלוגיים צריך לדעת איך לבחור. אם בוחרים בצורה נכונה מכשירים אנלוגיים ומצלמות שמסוגלות להתחבר אל מערכת dvr, מרכזים את כל היתרונות בצורה מסודרת וחוסכים זמן והוצאות.

הדרך לבחור מצלמות dvr היא להגדיר מוקדם את אופי השימוש ואת הצרכים. לאחר מכן, נכנסים לעובי הקורה על מנת להשוות בין הדגמים הרלוונטיים. בשביל להשוות בין דגמים ספציפיים של מכשירי dvr, בודקים מה המפרט הטכני המתואר על ידי היצרן. בד בבד, אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע על מנת לברר על המשמעות של בחירת כל סוג של מצלמה מבחינת התקנה.

מערכות dvr להקלטה

אי אפשר לדבר על היתרונות ועל בחירת מצלמות dvr בלי להזכיר כלל את מערכת ההקלטה. בפועל, אחת הסיבות העיקריות לכך שלקוחות בוחרים מצלמות כאלה היא על מנת לחבר אותן אל מערכות הקלטה. לכן, כדאי לבדוק מראש את מספר חיבורי המצלמות ולברר לגבי התכונות של מערכת ההקלטה עצמה.

לסיכום, למכשיר dvr אנלוגי יש מאפיינים ותכונות שאי אפשר להשיג עם מכשירים דיגיטליים ומצלמות רשת. אם רוצים להפיק את היתרונות מהמאפיינים הללו, חשוב מאוד לבחור את המצלמות בצורה נכונה ובגיבוי מקצועי.

המצלמות המומלצות כבר אצלנו בקטלוג

נציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה יכולים לעזור לך בהשוואה בין סוגים שונים של מצלמות. אנו מבינים את החשיבות של מצלמות אבטחה עבור העסק או הבית הפרטי שלך, לכן מטרתנו היא לחשוף בפניך את המידע הרלוונטי בצורה מסודרת. אנו מאמינים שאחרי יצירת קשר וקבלת המידע לגבי הבדלים בין סוגים שונים של מצלמות dvr, יהיה לך קל יותר לבחור אותן.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | התקנת מצלמות אבטחה מצלמות אבטחה במבצע