איפה כדאי להתקין מצלמת רשת? מה ההבדל בין מצלמת אבטחה רגילה ואלחוטית?

מצלמות רשת, שמכונות גם מצלמות IP, מאפשרות צפייה מכל מקום ודרך כל מכשיר שמחובר לאינטרנט. בפועל, זה אומר שניתן לצפות בתיעוד של מצלמות כאלה מהטלפון הנייד, מהמחשב במשרד או כמובן מהמחשב הנייח בבית. בזכות אפשרויות המעקב והצפייה הנוחות, מצלמות רשת אלחוטיות הן כיום חלק בלתי נפרד מסביבת המגורים בבתים פרטיים ובבניינים משותפים. כמו כן, אפשר למצוא מצלמות כאלה בבתי עסק, חנויות, משרדים ומבנים ציבוריים.

החדשות הטובות הן שאפשר וכדאי להתקין מצלמות רשת בכל מקום שבו רוצים להשיג מקסימום אבטחה. כמו כן, בדגמים מסוימים של המצלמות קיימת אפשרות להקליט את המתרחש ישירות לכרטיס הזיכרון או לכונן חיצוני. אחרי שמקליטים את המתרחש, כל שנותר הוא לבחור איך להשתמש בתיעוד.

מצלמות מתקינים רק עם סקיוריטי

סקיוריטי מצלמות אבטחה מתחייבת להציע לך מחירים אטרקטיביים על מצלמות רשת אלחוטיות ברמה הגבוהה ביותר. אבל עוד קודם לכן, אנו יכולים להמליץ לך על מצלמות אבטחה בהתאמה אישית ולעזור לך לבחור מבין ההיצע הקיים. בזכות הניסיון והידע שלנו, יש לך כעת הזדמנות להצטרף לדור הבא בעולם האבטחה.

התקנה של מצלמות רשת דרכנו חוסכת עבורך זמן, דאגות וכסף. כמו כן, לנציגינו יש ניסיון מוכח בהתאמת מצלמות לצרכי הלקוחות ולמסגרת התקציב שעומדת לרשותם. לראייה, יש לנו עכשיו מבצעים חסרי תקדים על מצלמות רשת אלחוטיות וביצירת קשר דרך האתר נוכל לספק לך על זה פרטים נוספים.

מאפיינים של מצלמות רשת אלחוטיות

יש כמה הבדלים שעליהם אפשר להצביע במסגרת השוואה בין מצלמות IP לבין מצלמות אבטחה קוויות. קודם כל, מצלמות אבטחה קוויות עולות מטבע הדברים קצת פחות – אך הן גם פחות יעילות. בין היתר, מצלמות אבטחה קוויות דורשות תהליך התקנה מורכב ונרחב, אי אפשר לצפות בהן מכל מקום וצריך להתקין אותן רק בקרבת מקור חשמל לצורך אספקת חשמל יציבה.

מנגד, מצלמות אלחוטיות עולות קצת יותר בהתקנה הראשונית – אך הן מחזירות מהר מאוד את ההשקעה. באמצעות מצלמות רשת אלחוטיות אפשר להשיג תחושת ביטחון אופטימאלית ולהגן על הציוד והרכוש האישי גם בתוך וגם מחוץ לבית או לעסק. כמו כן, המצלמות בדרך כלל פועלות על סוללות, הן לא מוגבלות מבחינת מיקום ההתקנה והמחיר שלהן יורד ככל שהטכנולוגיה מתקדמת.

היתרון של מצלמות אלחוטיות בבית פרטי

ספציפית עם בתים פרטיים, רוב הלקוחות נותנים עדיפות למצלמות אלחוטיות כי הן זקוקות לחיווט מינימאלי בלבד. בזכות העובדה הזו, אין צורך לקדוח בקירות או לעשות חורים בתקרה וברצפה. במקום זה, פשוט בוחרים היכן להציב את מצלמות הרשת באופן שעולה בקנה אחד עם המטרות שאותן רוצים להשיג.

הדגמים האלחוטיים של מצלמות אבטחה מתחברים לחיישנים שאותם אפשר להציב על החלונות והדלתות. לאחר מכן, התפקיד של החיישנים הוא לשלוח אותות אל הפאנל הראשי באמצעות שידור אלחוטי. מטבע הדברים, מי שנמצא בחלל הפנים של הבית בכלל לא מרגיש את השידור האלחוטי וגם הורים לילדים לא צריכים לדאוג מחוטים מיותרים.

מצלמות אלחוטיות גם למשרדים

בעלי משרדים ועסקים לא נשארים מאחור בכל הנוגע לניצול היתרונות של מצלמות רשת אלחוטיות. בעידן שבו האינטרנט מהווה תשתית תקשורת בסיסית בכל עסק ומשרד, אין סיבה אמיתית לוותר על היתרונות של מצלמות כאלה.

עבור בעלי משרדים, הדגש העיקרי במצלמות אלחוטיות שפועלות על רשת האינטרנט הוא שניתן לצפות בהן מכל מקום וכל שעה. אם בודקים את זה למשל בחנויות או בכל מקום שבו יש קופה רושמת ועובדים, מבינים את החשיבות עבור בעלי עסקים.

המצלמה שלנו עובדת בשבילך

נציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה ישמחו לרכז עבורך את התשובות הנפוצות על מצלמות רשת תחת קורת גג אחת, בצורה מסודרת וללא מחויבות מצדך. מטרתנו היא לפרוס בפניך את הקטלוג של המצלמות הכי טובות בעולם ולתאם עבורך התקנה מסודרת במחיר הוגן. בנוסף, לנו יש כל הזמן מבצעים מיוחדים שלא פוגעים באיכות המצלמות.

תמיד חיפשת פתרון אבטחה עבור הבית או המשרד? חשוב לך להרגיש בטוח גם מרחוק? רוצה לקבל פרטים נוספים על מצלמות רשת אלחוטיות אבל אין לך למי לפנות? לחיצה אחת כאן ונצרף אותך לרשימת הלקוחות המרוצים שלנו.

ראו עוד: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | התקנת מצלמות אבטחה מצלמות אבטחה במבצע