מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן     

מחפשים מצלמות נסתרות? מצאתם!

סקיוריטי מצלמות נסתרות – חברה מקצועית העוסקת בהתקנת מצלמות נסתרות והתקנת מצלמות אבטחה על סוגיהם השונים. מצלמות נסתרות עשויות לשרת באיתור פורצים, לבצע מעקב אחרי עובדים בעסק ובאופן כללי פתרון מצוין בשמירה על ביתנו ועל רכושנו. בצוות סקיוריטי מצלמות נסתרות, תקבלו רמת ביצוע גבוהה, החברה מתמחה בביצוע התקנת מצלמות בצורה איכותית ודיסקרטית. צוות מתקינים מקצועי דואג לבצע את כל שלבי ההתקנה בצורה הטובה ביותר אשר ברשותו הידע, הכלים והציוד להתקנת מצלמות נסתרות בכל חלל. זאת, תוך דאגה להסתרתן בצורה הטובה והאיכותית ביותר, באמצעות שימוש באביזרים ואיתור של מקומות נסתרים בחללים השונים, גם כמצלמות אבטחה לבית, לעסק למחסנים ועוד.

מצלמות נסתרות בצוות סקיוריטי– מה יש לנו להציע?

*זמינות של 4 צוותים מקצועיים ומנוסים!

*ניסיון של שנים ארוכות בהתקנת מצלמות נסתרות.

*מקצועיות העובדים המבצעים את כל שלבי ההתקנה בצורה הטובה ביותר.

*ציוד מצלמות נסתרות הינו ממיטב היצרנים בתחום.

*שירות איכותי, ייעוץ והתאמת המערכת הדרושה עבור כל לקוח.

*למזמינים מצלמות נסתרות, מחירים טובים וקבועים.

מצלמות נסתרות רק אצל סקיוריטי – אנו שמים דגש על שירות איכותי ותמיכה מקצועית ללקוחותינו. הצוות המקצועי מתאים את המערכת הדרושה עבור כל לקוח. השירותים כוללים ייעוץ, הכוונה, תכנון והתקנה של מצלמות נסתרות ואבטחה מהמתקדמות בעולם. בכוחו של צוות המתקינים לבצע התקנת מצלמות נסתרות בכל מקום, גם בהתקנות מסובכות ומורכבות ביותר. ההטבות שלנו:

*מחיר קבוע של מצלמות נסתרות ! המחיר הינו קבוע עם הבטחה לזול ביותר. לתיאום פגישה וקבלת הצעת מחיר צור קשר עם סקיוריטי מצלמות נסתרות.

*עמידה בלוחות זמנים בכל ימות השבוע ובמקרים דחופים ניתן להזמין התקנת מצלמות נסתרות בזמינות מיידית, בכל שעה, והצוות בדרכו אליכם עם ציוד ההתקנה.

*ייעוץ ללא תשלום, ניתן לקבל ייעוץ מקצועי, תמיכה ופרטים אודות תפעול ופתרון בעיות בזמן אמת אודות מצלמות נסתרות על ידי צוות התמיכה של חברתנו.

*היכנסו לעמוד המבצעים שלנו ובואו להתרשם ממבחר מגוון ונרחב של מצלמות נסתרות המאפשרות לתעד, להשגיח ולשלוט מבלי שהסביבה יכולה להבחין בקיומן גם לבית גם מצלמות אבטחה לעסק.

מצלמות נסתרות מספקות פתרונות מתקדמים ואיכותיים לביטחונכם – למה כדאי?

מצלמות נסתרות אלו מצלמות אבטחה לכל דבר המחוברות למערכת הקלטה, אך בעלות עדשה זעירה המכונה ראש סיכה (pinhole). המצלמות הנסתרות מוסוות היטב באביזרים שונים כמו שעון מעורר, קולב, שנאים ועוד. כולן כוללות כמובן גם הקלטת קול. תוכלו לבצע משימות של צילום והקלטה נסתרים מתוך מבחר גדול של מצלמות נסתרות הנבדלות בעיצובם ובזמן הסוללה הנטענת שלהם. המצלמות הנסתרות ניתנות לשימוש בקרב אנשים המעוניינים לעקוב אחר המתרחש כאשר הם נעדרים מביתם,לרוב בשימוש חוקרים פרטיים, בעיקר על מנת למנוע פריצות וגניבות ועל מנת לפקח ולהשגיח שהמטפלת עושה עבודתה נאמנה ולא מתעללת בילדיהם או בהוריהם המבוגרים. התקנת מצלמות נסתרות בבית שלנו, בחצר שלנו בעסק שלנו וגם במקומות ציבוריים – זהו הפתרון הטוב ביותר לשמירה על ביטחוננו ורכושנו. מצלמות נסתרות ומצלמות אבטחה נדרשות במקומות רבים, כגון: עסקים, בתים פרטים ובבנייני רבי קומות בלובי ובחניון, רשתות קמעוניות ומרכזי מסחר, רשתות מזון ומסעדות, ארגונים גדולים ומפעלים, שירות המדינה (מוסדות ציבוריים ושטחים ציבוריים), בתי ספר וגני ילדים, מעקב במטפלת בתינוק או בקשיש וכו’. מצלמות נסתרות מהוות הרתעה אמתית, הקלטות האירועים ותיעודם משמשים כהוכחות בבתי המשפט, ומאוד עוזרים למשטרה לפענח פשעים. כאשר מחליטים להתקין מצלמות נסתרות מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע בתחום זה. קיימים אין ספור דגמים כאשר בחירת המצלמה נעשית בהתאם לדרישה, למיקום ולתנאי הסביבה, כגון מרחק, תנאי תאורה ועוד.

מצלמות נסתרות – במידה ואתם מעוניינים ליהנות מהיתרונות הרבים של מצלמות נסתרות בבית ובבית עסק – צוות סקיוריטי היא הכתובת עבורכם. צוות סקיוריטי מצלמות נסתרות מתמחה בביצוע התקנת מצלמות בצורה איכותית ודיסקרטית. צוות המתקינים המקצועי של החברה, דואג לבצע את כל שלבי ההתקנה בצורה הטובה ביותר – החל מאיתור הנקודות להתקנת המצלמות, דרך התקנתן והסתרת הכבלים ועד לחיבור המצלמות לאינטרנט ולטלפון הנייד. הצוות מסיים את עבודתו רק לאחר שהוא מוודא שההתקנה בוצעה במלואה ושהלקוח קיבל את כל הפרטים החשובים אודות המצלמות הנסתרות. צוות סקיוריטי הינו בעל ניסיון של שנים ארוכות בהתקנת מצלמות נסתרות – ברשותו הידע, הכלים והציוד להתקנתן בכל חלל. זאת, תוך דאגה להסתרת המצלמות הנסתרות בצורה הטובה והאיכותית ביותר, באמצעות שימוש באביזרים ואיתור של מקומות נסתרים בחללים השונים ובין היתר: מערכות מיזוג, מתגי חשמל, קופסאות חשמל, גלאי עדן וכדומה. בכוחו של צוות המתקינים המקצועי והמנוסה של החברה לבצע התקנת מצלמות נסתרות בכל מקום, גם במידה ומדובר בהתקנות מסובכות ומורכבות ביותר. מלבד היכולות המקצועיות שלנו בהתאמת ובעיצוב מצלמות נסתרות, צוות סקיוריטי שם דגש על שירות איכותי ותמיכה מקצועית לכלל לקוחותיה. להתקנת מצלמות נסתרות ניתן להתייעץ עם צוות סקיוריטי אשר יוכל לספק מענה מקיף ומלא המותאם לצורכי הלקוח באופן אישי ובהתאם לחללים שונים.

מצלמות נסתרות מזמינים באופן מקצועי!

צרו קשר טלפוני לייעוץ ראשוני חינם כבר עכשיו עם צוות סקיוריטי 050-8087243

 

מצלמות אבטחה ביהודמצלמת GOPRO נסתרת