איך עובדות מצלמות wifi? איפה שומרים הקלטות של מצלמות?

מצלמות אבטחה שעובדות על רשת wifi מאפשרות צפיה מכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט. מצד אחד, המצלמות עצמן מחוברות לרשת האינטרנט ומעבירות על גביה את התיעוד ואת התמונות והסרטונים. מצד שני, יש את המכשיר שקולט את הצילום ומאפשר צפייה בו באופן מידי ובזמן אמת. במקביל, בחלק מהדגמים של מצלמות אבטחה wifi יש אפשרות מובנית של הקלטה.

השימוש במצלמות אבטחה שמחוברות אל רשת האינטרנט האלחוטית הוא כיום מובן מאליו. אבל האמת היא שמדובר על חידוש מרעיש ופורץ דרך, שמשנה כמעט מהיסוד את האופן שבו משתמשים במצלמות אבטחה. לשם השוואה, עד לפני מספר שנים היו רק מצלמות שדרשו הקלטה וצפייה בנפרד. כמו כן, אותן מצלמות מסורתיות לא אפשרו צפייה מרחוק. כיום מצלמות אבטחה משנות את התמונה והגיע הזמן ליהנות מהיתרונות שלהן.

המצלמות שחיפשת כבר כאן

סביר להניח שכבר שמעת על היתרונות של מצלמות אבטחה wifi, אבל לא היה לך עם מי להתייעץ לגבי ההבדלים בין הדגמים. בדיוק כאן נכנסים לתמונה המומחים של חברת סקיוריטי מצלמות אבטחה: אנו מכירים מקרוב את התחום, עוקבים עבורך אחר כל החידושים המרעננים ואף מאפשרים לך להשיג את המצלמות הכי טובות במחירי מבצע לזמן מוגבל בלבד.

המסקנה היא שהמצלמות שחיפשת ככל הנראה כבר אצלנו בקטלוג. מבחינתך, הצעד הבא צריך להיות יצירת קשר עם המומחים של סקיוריטי מצלמות אבטחה על מנת להצטרף לכל מי שנהנה מהן.

המאפיינים של מצלמות אבטחה wifi

האמת היא שההיבט הטכני של מצלמות אבטחה wifi נגיש יותר מכפי שנהוג לחשוב. קודם כל, צריך לזכור שאלו מצלמות אשר מסוגלות להתחבר מלכתחילה אל רשת אלחוטית מסוג wifi. כמו כל מכשיר חכם עם חיבור לאינטרנט, גם במצלמות כאלה יש כתובת IP שמקבלת הקצאה דרך רשת האינטרנט. כל עוד קיימת בחלל הפנים או החוץ רשת אלחוטית מסוג wifi, לא אמורה להיות שום בעיה להתקין ולהגדיר מצלמות כאלה.

כמו כן, המצלמות מאפשרות לצפות במתרחש ישירות דרך כל מכשיר שמחובר בעצמו לאינטרנט – גם אם זה כמובן לא אותה רשת wifi. במילים אחרות, אפשר להתקין מצלמות אבטחה כאלה בבית אבל לצפות בהן מהמשרד, מהרכב, מחו”ל או מהרחוב. בצורה דומה, ניתן גם להתקין מצלמות אבטחה wifi בעסק ולדאוג לפיקוח אחר המתרחש מכל מקום שבו נמצאים.

צפייה בהקלטות לאחר צילום במצלמות

הערך המוסף של מצלמות אבטחה שמבוססות על רשת האינטרנט הוא חיבור לענן. בזכות החיבור לענן, אפשר להקליט את המתרחש ולאחר מכן לאחסן את הסרטונים. אחרי שמאחסנים את הסרטונים, ניתן כמובן גם לצפות בהם. לשם השוואה, האלטרנטיבה שאפשרית גם היא דרך מצלמות אבטחה wifi היא לשמור את ההקלטות על גבי כרטיס הזיכרון המובנה.

לא משנה אם בוחרים לשמור את ההקלטות בכרטיס הזיכרון של המצלמה או באחסון מאובטח בענן, המשמעות היא נגישות גבוהה לחומרים. ככל שהנגישות גבוהה יותר, כך מתחדדת ההרתעה עבור עובדים בחנויות ועבור פורצים ומסיגי גבול בבתים פרטיים. מבחינת מי שבוחר להתקין מצלמה כזו, מדובר על פתרון אידיאלי לשלל צרכים ומטרות.

פונקציות מיוחדות של דגמים מתקדמים

מצלמות wifi בדרך כלל עומדות בחזית הטכנולוגיה. מטבע הדברים, אלו מצלמות שיש בהן תכונות מתקדמות ובהן זיהוי פנים, חיישן תנועה לזיהוי תנועות לא שגרתיות ואירועי שמע, אפשרות לשליחת התראות בזמן אמת ואפשרות צפייה בו זמנית של כמה מצלמות שונות.

מפרט טכני משוכלל של מצלמות wifi אפילו לא אמור לייקר אותן בצורה דרסטית. כמובן שחשוב לבחור כל מקרה לגופו, אך כיום ניתן להשיג את המצלמות הכי טובות במבצעים הכי שווים – עם התקנה מקצועית.

יש לך wifi? כדאי שתהיה לך מצלמה!

נציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה ישמחו להוכיח לך שהתקנת מצלמות אבטחה משוכללות הן לא עניין מסובך. במקום להמשיך ולסכן את בני המשפחה או את העסק, אנו ממליצים לך להתייעץ איתנו.

כעת נוכל להבין מה הצרכים שלך, מה חשוב לך ואיזו מצלמה תספק את המענה המקיף ביותר. כמו כן, היתרון שלנו הוא מצלמות אבטחה במחירים הוגנים. אז אם ברצונך לשמוע עוד, כדאי ליצור קשר ולקבל פרטים על מצלמות אבטחה wifi ברמה הגבוהה ביותר.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | התקנת מצלמות אבטחה מצלמות אבטחה במבצע