מה זה 4K? איך בוחרים מצלמת אבטחה לבית?

מצלמות אבטחה 4K בעלת רזולוציית 4K משדרגת באופן מידי את התוצר של מצלמות אבטחה. כאשר מצלמות אבטחה מסוגלות לצלם בטכנולוגיית ורזולוציית 4K, המשמעות היא סדר גודל של כ-4,000 פיקסלים לרוחב המסך. בפועל, ככל שיש יותר פיקסלים כך התמונה הופכת להיות חדה ומציאותית. אז אם משדכים את הטכנולוגיה הזו למטרות של צילום ביתי במצלמות אבטחה, מקבלים מתכון לתיעוד מוצלח.

לשם השוואה, כמות הפיקסלים שיש בטכנולוגיית צילום HD עומדת על רבע בלבד מכמות הפיקסלים שיש בצילום 4K. בנוסף, לא צריכים להיות מומחים לטכנולוגיה או לצילום על מנת לראות את ההבדלים. מספיק להתבונן בסרטונים שמצולמים דרך מצלמות אבטחה 4K על מנת לזהות את הפער ואפשר גם להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי הפתרון המתאים לכל בית.

הטכנולוגיה הכי טובה מגיעה אליך דרכנו

חברת סקיוריטי מצלמות אבטחה תשמח לצרף אותך לרשימה ארוכה של בעלי בתים פרטיים שכבר נהנים מטכנולוגיית 4K בחצר, בגינה, במרפסת, בחניה או בכל מקום אחר. אם ברצונך לתעד בטכנולוגיה הטובה ביותר את מה שמתרחש מחוץ לבית שלך, הגעת למקום הנכון. כמו כן, בטח ירגיע אותך לדעת שאצלנו בקטלוג יש מצלמות אבטחה 4K שיכולות להתאים גם עבור העסק או בניין המגורים שלך.

ריכוז דגמים מובילים של מצלמות אבטחה 4K תחת קורת גג אחת הופך את הקטלוג שלנו למה שחיפשת. כעת כל שנותר לך הוא להשאיר פרטים באתר הרשמי ולקבל הצעת מחיר מסודרת על מבצעים אטרקטיביים.

מאפיינים של מצלמות אבטחה 4K

מצלמות אבטחה ברזולוציית 4K מראות באופן מדויק את מה שקורה בתוך או מחוץ לבית. את המצלמות האלה אפשר להציב גם במרחב הציבורי, הן הופכות לסטנדרט מקובל עבור בתי עסק ויש להן משמעות מיוחדת גם בתעשיית התרבות, הקולנוע והטלוויזיה. מצד שני, רק לאחרונה הפכו המצלמות האלה למוצר נגיש גם עבור אנשים פרטיים.

הטכנולוגיה המתקדמת שקיימת כיום מאפשרת להשיג מצלמות 4K במחיר נוח ונגיש. בזכות המחיר הנוח, יש יותר מצלמות שמייצרות הרתעה ורזולוציית צילום שעוזרת לעקוב אחר המתרחש. אם למשל משתמשים במצלמות כאלה על מנת לתעד את מה שקורה מחוץ לבית, סביר להניח שיהיה קל מאוד לתפוס גנבים, פורצים או מסיגי גבול.

כך בוחרים מצלמת אבטחה לבית

בחירה נכונה של מצלמת אבטחה לבית עלולה להיות משימה מורכבת יותר מכפי שנהוג לחשוב. מצד אחד, כל בעלי הבתים הפרטיים רוצים להרגיש בטוחים גם במהלך הלילה או כאשר הם בכלל לא נמצאים. מצד שני, היצע האפשרויות גדול מאוד והתקציב עלול להיות מוגבל. לכן, הפתרון צריך להיות מתן עדיפות לרזולוציית צילום שכבר הוכיחה את עצמה.

מצלמות אבטחה 4K לא משאירות ספק לגבי הפתרון הנכון עבור בעלי בתים פרטיים. כאשר בוחרים מצלמות אבטחה שמתעדות את המתרחש ברזולוציה מדויקת וחדה כל כך, אין סיבה לחשוש מפני פרטים שיתפספסו בתיעוד.

האם אפשר להתקין מצלמות 4K בכל בית?

החדשות הטובות הן שכיום יש כבלים תואמים ופס רחב שמאפשר תעבורת נתונים אל המצלמות. אם בעבר כבל מסוג HDMI 2 למשל היה יקר יותר מהכבלים הרגילים, הרי שכיום יש מבצעים שמאפשרים להשיג גם אותו וגם את המצלמות במחיר אטרקטיבי.

חוץ מזה, אין מחיר לשקט הנפשי של בעלי בתים ודירות. בזכות מצלמות 4K שמייצרות הרתעה ומכילות בצורה חלקה וידאו באיכות גבוהה ובקצב של 60 פריימים בשנייה, ניתן להשיג פתרון לטווח ארוך. הפתרון הזה מוכיח את עצמו בכל העולם ומתבקש להשתמש בו גם בישראל.

הנה ההזדמנות שלך להשיג מצלמות אבטחה 4K

מבצע לזמן מוגבל מאפשר לך כעת להשיג את מצלמות האבטחה שאותן תמיד רצית. אם עד עכשיו רק שמעת על טכנולוגיית 4K או התנסית בה במסך הטלוויזיה של הסלון, הגיע הזמן להרחיב את הטכנולוגיה גם לאבטחה ההיקפית. במסגרת אבטחה היקפית שמבוססת על רזולוציית 4K, כבר אין מקום לבלבול ואפשר לזהות כל פרט קטן שמתרחש בחוץ.

נציגי חברת סקיוריטי מצלמות אבטחה ישמחו להראות לך דוגמאות לצילומים שנעשו ברזולוציית 4K. כמו כן, יש עכשיו מבצעים מיוחדים שמחכים רק לך. אז כעת הגיע הזמן להשאיר פרטים באתר החברה ולהתקדם עוד היום למגוון מצלמות אבטחה 4K ברמה שלא הכרת!

 

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | התקנת מצלמות אבטחה מצלמות אבטחה במבצע