מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

צורך במצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה במעגל סגור הן מכשירי האבטחה הנפוצים ביותר בחברה של ימינו. כיום אין אדם או עסק שמרשה לעצמו שלא להתקין מערכת שכזאת. הדבר חשוב מכיוון שכיום ניתן לצפות בצילומי המצלמות באופן פשוט, קל ומהיר. מערכות אלו בעצם יצלמו באופן קבוע את האזור בו תבחרו. מעבר לכך, מצלמות אלה יקליטו את האזור בכל פעם שתתקיים בו תנועה. כך בעצם חוסכת המצלמה שטח אחסון יקר. המטרה העיקרית של המערכת היא לאפשר ללקוח לקבל תמונה כוללת על אזור החשוב עבורו. בנוסף, מערכת של מצלמות תיתן ללקוח אפשרות להיות רגוע גם אם הוא נמצא הרחק. תמיד ניתן להיכנס אל האפליקציה, להפעילה ולצפות דרך המצלמות בכל המתרחש באזור. ישנן אפילו מצלמות שניתן להזיזן מרחוק ובעצם לחלוש על שטח רחב יותר. כמו כן, ניתן יהיה לעקוב אחר ההתנהלות היום-יום של המקום דרך המצלמות. צורך במצלמות אבטחה

יתרונות מערכת האבטחה

למערכות מצלמות האבטחה במעגל סגור קיימים יתרונות רבים. חשוב שתכירו אותם על מנת להבין כמה מערכת כזאת תוכל לעזור לכם. מערכת מצלמות אבטחה, לבית או לעסק, תשפר את חייהם פלאים. שכן, לא יהיה עוד צורך לחשוש או לחשוד כי מתרחש אירוע באזור החשוב לך. תוכל פשוט לפתוח את אפליקציית מצלמות האבטחה ולצפות בעצמך.

חברות אבטחה ואנשים פרטיים משתמשים במצלמות במעגל סגור כדי למנוע גניבות, פריצות וכל אירוע חשוד אחר. באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות, אתה ואנשיך יכולים לפקח על מקום מסוים באופן מלא. חשוב ומומלץ להציב מצלמות אבטחה באזורים בהם ישנה פשיעה רבה או בעלי סיכון גבוה. כגון כניסה לבית, כניסה לעסק, אזור הקופות וכו. כמו כן חשוב להציב מצלמות אבטחה באזורים בהם מאוכסנים דברים יקרי ערך.

כך תוכלו לשמור ולוודא כי אתם בטוחים במאת האחוזים. עם גילוי אירוע חריג, ניתן יהיה לפנות למשטרה באופן פשוט וקל. הקלטות המערכת ישמשו כראיה ואף עזרה לדיווח ותפיסתו של הפושע. שימוש במצלמות אבטחה יחסוך לך עלויות, התעסקות מיותרת וסכנה ממשית. מצלמות אבטחה איכותיות יעצרו גם את הגנבים הטובים ביותר. בנוסף, הצבת מצלמות אבטחה גורמת לפושע לחשוב פעמיים לפני ביצוע הפשע. זאת מכיוון שהוא יודע כמה קל ופשוט יהיה ללכוד אותו עם הצילומים. כל אדם שינסה או יתכנן לפרוץ ולגנוב את הבית או העסק שלך יחשוב פעמיים. ראשית, הוא יראה שממוקמות מצלמות ויבין את חשיבות הדבר. הוא יבין כי קשה יהיה מאוד שלא להיתפס במצב כזה. שנית, באם יבצע את הפשע, ייתפס בקלות ובזריזות עקב הצילום החד והברור של המצלמות.

היתרון החשוב והמשמעותי ביותר הוא שלכם יהיה שקט נפשי וביטחון מכיוון שתדעו שהמצלמות מצלמות ומקליטות כל תנועה. גם אם היא קטנה ולא נראית לעין.

מבנה המערכת

מצלמות האבטחה במעגל סגור עובדות תמיד עם מכשיר הקלטה (DVR). מכשיר זה מקליט כחודש ימים אחורה את המתרחש באזור הנבחר. דרך מכשיר ההקלטה תוכלו להריץ אחורה את הצילומים ולתפוס בבטחה ובהגינות את הפושע. חשוב לזכור לי מצלמות אבטחה ללא מכשיר הקלטה אינן מועילות. זאת מכיוון שמכשיר ההקלטה מאפשר לנו צפיה בצילומים ושמירתם על המחשב האישי. כמו כן, הקלטה תאפשר לנו שימוש בצילומים אלה בזמן מאוחר יותר. לדוגמא, נוכל להשתמש בצילומים אלו בעת פניה למשטרה או כל צורך אחר. מכשיר ההקלטה מחובר בדרך כלל לצג טלוויזיה או מחשב. זאת על מנת לאפשר נוחות עבור הלקוחות שלנו.

ככל שתרגיש ביטחון ונוחות רבה יותר עם מערכת המצלמות – כך נדע שעשינו עבודה טובה. חשוב להדגיש כי ניתן לצפות בהקלטת מצלמות האבטחה גם באופן חי (LIVE). כך תוכלו להרגיש שאתם ממש נמצאים במקום, על אף שאתם לא. מצלמות אבטחה אלו מקרינות בשידור חי או בהקלטה סרטון באיכות גבוהה מאוד. כל צילום של המצלמות ייתן לכם כוח וידע נוסף, בו תוכלו להשתמש בהמשך. מצלמת האבטחה היא אופטית בעלת עוצמה גבוהה כדי להקרין תמונה ברורה על שמי הלילה. הן עובדות בצורה הטובה ביותר כאשר הן מופנות לעבר הירח, הכוכבים או אובייקט נייח בשמיים. צורך במצלמות אבטחה

עיצוב ונראות מצלמות האבטחה

סוג אחד של מצלמה היא מצלמת ‘כיפה’. המצלמות שלנו מעוצבות באופן אסתטי ונקי, על מנת שישתלבו בביתכם. מצלמות אלה הן בגודל של כ-10 סנטימטרים בלבד. רוב המלונות, המסעדות והחנויות בוחרות במצלמות אלה בעסקיהם. מצלמות הכיפה משמשות בתוך הבית ומחוצה לו. עיצוב זה של המצלמה, ומערכת ההפעלה החדישה שלה גורמת ללקוחות רבים לבקש מצלמת כיפה. איכות התמונה אינה נפגעת בין המצלמות השונות. וכן אצלנו בסקיוריטי – כלל המערכות הן מהמתקדמות שיש כיום בשוק. מצלמת האבטחה, בבית או בעסק, פועלת על מנת לתת לכם את השירות הטוב ביותר. היא תכוון לאזור החשוב ביותר עבורכם ותצלם כל דבר חשוב שמתרחש. בעזרת חיישני תנועה היא מתוכנתת לצלם אך ורק תנועה וכך לא מבזבזת מקום אחסון חשוב.

רוצו להזמין התקנת מצלמות עוד היום

מדוע אנו זקוקים למצלמות אבטחה בחיינו?

צרו עמנו קשר – סקיוריטי מצלמות וזכו לטיפול מסור. חשוב לבחור באופן שקול וחכם את המערכת שתתקינו ואת חברת ההתקנה. לנו יש עובדים מסורים ואדיבים שישמחו להתקין ולעזור בכל יום בכל שעה עם המערכת. אנחנו כאן על מנת להבטיח שיהיה לכם נפש נפשי וביטחון.

צורך במצלמות אבטחה