נסיעה בטוחה היא הרצון הטוב של כולנו, ובפרט שמירה על הרכב בכללותו, אך לא תמיד אנו יכולים להבטיח כי הכל יהיה כשורה, ולעתים קרובות הפגע ברכב התבצע כתוצאה מרשלנותו או כוונת זדון של האחר. מצלמות אבטחה לרכב מקנות לכם את האפשרות להצגת ראייה לגבי מה שהתרחש ברגע נתון בקרבת הרכב.

מהי מטרתן של מצלמות אבטחה לרכב?

מצלמות אבטחה לרכב נועדו לתעד את כל הקורה בסביבת הרכב. הרוב המוחלט של מצלמות אבטחה לרכב מתעדות את המתרחש במהלך הנסיעה; חלק מהמצלמות הללו מתעדות גם בזמן שהרכב כבוי. שתי המצלמות מספקות לכם תיעוד לגבי פגיעה ברכבכם בין אם במצב של תאונה, לבין במצב של ונדליזם מכוון כלפי הרכב.

סוגי מצלמות אבטחה בארץ

אולי תופתעו לגלות כי קיים מגוון עצום של מצלמות אבטחה שונות בשוק הישראלי והעולמי, לכן תמיד מומלץ להכיר מעט את הסוגים הקיימים בכדי לדעת איזו מצלמת אבטחה תתאים לכם במיוחד.

מצלמה נסתרת – מצלמת אבטחה פופולרית כמצלמה לבית, אך ניתן לבצע התקנת מצלמה נסתרת ברכב למטרות צילום של חוץ הרכב ולתעד ונדליזם כלפי הרכב.

מצלמת IP – מצלמות IP הן מצלמות אשר מעבירות את המידע המוקלט ישירות ליעד דרך רשת האינטרנט או ה – Bluetooth, זאת אומרת כי הנכם יכולים להעביר את הצילום ישירות לפלאפון או למחשבכם הנייד. התקנת מצלמות IP דורשת ידע מקדים.

מצלמת אינפרה אדום – זוהי מצלמה אשר מסוגלת לצלם דפוסים תרמיים, מתאימה לצילום באזורים בעלי תאורה ירודה.

מה כדאי לדעת אודות מצלמות אבטחה לרכב?

מצלמות אבטחה לרכב צריכות לבצע כמה תמרונים טכנולוגיים מסובכים בכדי להיחשב כמצלמת אבטחה טובה; מבחינתכם אתם צריכים לוודא כמה דברים – תחילה, כי רזולוציית הצילום של המצלמה הוא לטעמכם, ככל שהרזולוציה תהיה יותר גבוהה, כך יהיה ניתן להסיק יותר פרטים מתיעוד. בנוסף, במידה וחלק כלשהו מנסיעותיכם מתבצעות בלילה, מומלץ כי למצלמת האבטחה לרכב שלכם תהיה אפשרות לצילום לילה, אשר תאפשר צילום נאה גם בנסיעה בשעות ומזגי אוויר בהם הראות ירודה.

התקנת מצלמות אבטחה

התקנה של מצלמות אבטחה הוא עניין אשר רבים עלולים לגלות כי הוא אינו פשוט. מרבית מצלמות האבטחה דורשות התקנה נכונה ולעתים אף מורכבת, בכדי להבטיח כי מצלמת האבטחה תעבוד נכון לתקופה ארוכה; לדוגמא – התקנת מצלמות IP דורשות לעתים גם התעסקות ברשתות, זאת על מנת להבטיח מעבר נכון של נתונים מהמצלמה אל היעד. בכל הנוגע לנושאים כגון התקנת מצלמות IP, התקנת מצלמות אבטחה שונות, תפעולן ועוד, ההמלצה הטובה ביותר היא לפנות לעסק המתמחה במצלמות אבטחה, בעסק מעין זה תוכלו להיעזר בצוות מקצועי אשר ישמח לייעץ ולכוון אותכם גם בבחירת מצלמת אבטחה לרכב המתאימה במיוחד עבורכם, וגם לעזור בכל הנוגע להתקנת המצלמה, תפעולה העתידי ושאלות נוספות שעלולות להתעורר אצלכם.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית

מצלמות אבטחה לרכב – שאלות ותשובות

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”מה המחיר של מצלמות אבטחה לרכב?” answer-0=”המחיר כמובן תלוי בהמון משתנים כמו איכות המצלמות, היצרן, כמות, אופן התקנה רצוי ועוד. הכנסו לאתר שלנו לפרטים נוספים.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”האם אתם גם מתקינים מצלמות אבטחה?” answer-1=”בהחלט. חלק מהשירותים שאנו מספקים כולל התקנה מקצועית של מצלמות, אזעקות ועוד. צרו איתנו קשר עוד היום לתיאום טכנאי.” image-1=”” headline-2=”h3″ question-2=”איפה כדאי למקם את המצלמות?” answer-2=”מיקום מצלמות האבטחה הוא החשוב ביותר אך כל פרויקט הוא שונה והמיקום תלוי במשתנים רבים. צרו איתנו קשר ונמצא את המיקום הטוב ביותר עבור הצרכים שלכם.” image-2=”” headline-3=”h3″ question-3=”איזה איכות של מצלמות אבטחה כדאי לקנות?” answer-3=”יש לא מעט סוגים, כמובן שאנו ממליצים על איכות גבוהה אך לא תמיד יש בכך צורך. הכנסו לאתר ונשמח לתת לכם ייעוץ בכל שאלה כדי שתוכלו להנות מסביבה בטוחה בבית, בעסק או ברכב.” image-3=”” count=”4″ html=”true” css_class=””]