חשיבות בהתקנת מצלמות אבטחה במרכזים מסחריים

התקנת מצלמות אבטחה למרכזים מסחריים נדמה ש”האח הגדול” נמצא כיום בכל מקום. אין ספק שהנבואה שניתנה כבר בסוף שנות הארבעים והופיעה בספר “1984” קרמה עור וגידים, והיום כבר אין מרכז מסחרי או עסק שאינו הציב מצלמות אבטחה ממגוון סיבות שונות. מרכזים מסחריים הינם לרוב מקומות הומי אדם, עשרות עסקים, מצלמות אבטחה מעניקות שקט הן לקונים והן לבעלי העסקים והמתחם.

התקנת מצלמות אבטחה למרכזים מסחריים – ההבטחה לביטחון האישי

שנים רבות שמצלמות מלוות את חיינו בכל מקום ובכל זמן, במיוחד כשזה נוגע למקומות ציבוריים בדמות מרכזים מסחריים. מצלמות האבטחה ידועות כאחת הדרכים הטובות ביותר להרתיע ולשמור על העסק מפני פורצים, גנבים או ונדליזם, אך לא רק, גם ביטחונם של הקונים ועוברי האורח משתפר ועולה, זאת תודות לביטחון שמעניקות מצלמות האבטחה.

חשוב לדעת כאשר מרשתים את המרכז המסחרי במצלמות אבטחה, בין אם הן גלויות או סמויות, ניתן לשלוט עליהן מרחוק. למעשה, אפשרי לשלוט במצלמות בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם, כך שאפילו אם אתה בבית או בחופשה, אתה מתחבר למערכת ויכול לראות בשידור חי את המתרחש.

התקנת מצלמות אבטחה למרכזים מסחריים

מצלמות – לא מה שחשבת

מהפכת הטכנולוגיה לא פסחה גם על תחום מצלמות האבטחה. מעבר לשליטה מרחוק והשקט הנפשי הנוצר מכך, המצלמות כיום מאפשרות צילום ברזולוציות גבוהות, כך שהתמונה חדה וברורה. בנוסף, יש מצלמות היודעות לצלם בחושך (ראיית לילה), מרחקים ארוכים, מקליטות קול ווידיאו, ואף חיפוש לאחור בטווחי זמן ארוכים.

מיקום הצבת המצלמות

ישנם הרבה מקומות בהם ניתן להציב מצלמות אבטחה: גלאי עשן, גלאי נפח או פשוט בפינות נסתרות. בכל מקרה, הצבת מצלמות אבטחה הן רק השלב הראשון בדרך אל הביטחון. לאחר ההצבה יש לבחון כיצד מתקבלים הנתונים. מצלמות אבטחה יכולות להעביר מידע במספר פורמטים ושיטות, ולכן יש למקם מכשירי הקלטה ותיעוד מתאימים. עיבוד המידע אשר מתקבל מאת מצלמות אבטחה הוא חשוב לא פחות מהצילום עצמו, ויש לתת על כך את הדעת. חברת אבטחה מיומנת ומקצועית תעשה עבורך את העבודה, ותנתח את צרכייך.

יש לזכור כי מצלמות אבטחה שומרות על המרכז המסחרי, מעניקות ביטחון לעובדים וללקוחות, ושומרות על הציוד והסחורה הנמכרת בעסק. בחרו בחוכמה את המצלמות המתאימות ביותר עבורכם, כך תזכו גם לביטחון, אך גם לשקט נפשי. ועוד מילה קטנה, המצב הביטחוני כיום, ריבוי מקרי האלימות והגניבה מחייבים פיקוח 24/7, הדבר יבטיח את ביטחון הלקוחות, כמו גם של העסקים הפועלים במרכז המסחרי.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | התקנת מצלמות אבטחה