עולם מצלמות האבטחה הוא עולם שמתפתח ככל שמתפתחת הפשיעה

נדמה כאילו כל החברה המודרנית שבה אנחנו חיים היא חברה המרושתת במצלמות אבטחה. החל במצלמות בסיסיות לעסק ועד מצלמות אבטחה ביתיות נגד פריצות, דרך מצלמות שיטור וכדומה. מצלמות אבטחה ימשיכו להתקדם ולהתרחב ככל שהמחשבה הקרימינלית מהצד השני תנסה להיות מתוחכמת יותר. מצלמת אבטחה מקיימת למעשה תפקיד כפול – לא רק שהיא עוזרת לאכיפה במקרה של פשיעה משום שהיא מקלה על זיהוי ועל תפיסה של פושעים, אלא שהיא גם עוזרת במניעת פשיעה, משום שפושע פוטנציאלי יעדיף שלא לבצע את הפשע במקום בו הוא מזהה מצלמת אבטחה. משום כך, לא פלא שאנו רואים יותר ויותר מצלמות אבטחה למעליות כחלק מן השירות של חברת מעליות איכותית.

מצלמות אבטחה למעליות הן חלק בלתי נפרד מהביטחון ותחושת הביטחון בבניין

· מצלמת אבטחה למעליות היא מצלמה עם קושי לוגיסטי מעט גדול יותר ממצלמת אבטחה רגילה. בתור התחלה, מדובר במצלמה שחייבת להיות אלחוטית והתשתית שלה חייבת להיות ניידת. זאת משום שהמעלית גם היא ניידת כל הזמן ואנחנו לא רוצים לרשת את תשתיות המעלית בתשתיות המצלמה. מאידך, היתרונות הבולטים של מצלמות אבטחה למעליות משאירים אותנו עם הרבה מאוד ביד.

· ברזולוציה הנמוכה ביותר, מצלמות אבטחה מונעות ונדליזם בסיסי של לכלוך המעלית. נוסע במעלית לא ילכלך אותה אם הוא יודע שהוא מצולם, וימנע מביצוע נזק בולט. בנוסף, מצלמת האבטחה יכולה לסייע לנו מאוד באיתור ובזיהוי פורצים, משום שבבניינים רבי קומות הפריצה חייבת להסתייע במעלית. לא זו בלבד, אלא שגם בסיטואציות קיצוניות כמו הטרדות מיניות במעלית (שהיא מרחב מצומצם וסגור מאוד בו נוח לבצע עבירה מזעזעת שכזו) המצלמה עוזרת לנו במניעה ובאכיפה.

חברת מעליות איכותית תיתן לכם מענה גם בתחום מצלמות האבטחה

לאחר שהבנו את חשיבות מצלמת האבטחה במעלית, חשוב להבין באיזו מסגרת של חברת מעליות נשיג מצלמה איכותית שכזו. באופן כללי, התקנת מצלמה או לפחות עבודה בשיתוף פעולה והפנייה לחברה שיודעת להתקין עבורנו את המצלמה צריכה להיות תנאי בסיסי בפנייה לחברת מעליות מלכתחילה. כך נוכל להבטיח לא רק מעלית איכותית, אלא גם מרחב בטיחותי ונעים בתוך המעלית.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | התקנת מצלמות אבטחה