Originally posted on ינואר 17, 2021 @ 06:10

אילו מצלמות אבטחה מתאימות לחניה? איך מונעים פריצה לחניון?

חניה פרטית, חניון מסחרי וחניון ציבורי דורשים כולם אבטחה מסביב לשעון. אבל בעוד בחניון מסחרי או בחניון ציבורי אפשר להציב מאבטח אנושי, בחניה פרטית זה כמעט בלתי אפשרי. חוץ מזה, גם מאבטח מקצועי לא יכול לכסות כל הזמן את כל השטח של החניון. היות וחניון ציבורי או פרטי נוטים להשתרע על שטח רחב על מנת להתאים לכמה שיותר כלי רכב פרטיים, יכולת הכיסוי של המאבטח ממילא מוגבלת.

הפתרון לבעיה הוא התקנת מצלמות אבטחה ייעודיות. כאשר מתקינים מצלמות אבטחה לחניון, מייצרים הרתעה שמונעת ונדליזם ובמקביל גם זוכים באפשרות לתיעוד והקלטה. בזכות התיעוד וההקלטה, אפשר לדעת בכל רגע נתון מה קורה בתוך החניון ולהגן על הרכוש ועל הרכבים.

לחניון שלך מגיעות מצלמות אבטחה טובות יותר

יש לך חניון פרטי? רוצה לשמור על הרכב בחניה של הבית? קיבלת אחריות על חניה ציבורית מטעם העירייה? הגיע הזמן לשדרג את התשתית עם מצלמות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר.

נציגי חברת סקיוריטי מצלמות אבטחה ישמחו להראות לך את ההבדלים בין סוגים שונים של מצלמות. אחרי שנקבל ממך פניה מסודרת, נוכל להבין מה גודל החניון ומה הצרכים שלך מבחינת שטח הכיסוי של המצלמות.

בהמשך, נבנה עבורך הצעת מחיר מיוחדת ונבדוק באיזה אופן יהיה לך קל יותר לנצל את המבצעים שלנו. לכן, אצלנו מחכה לך גם מחיר הוגן וגם מצלמות אבטחה לחניון ברמה הגבוהה ביותר.

סוגים של מצלמות אבטחה לחניון

הדבר החשוב ביותר שאותו צריך לזכור על מנת להגן על החניון הוא שיש הבדלים בין סוגים שונים של מצלמות אבטחה. מטבע הדברים, מצלמה שמיועדת עבור בית או בניין מגורים לא תתאים למקום פתוח או לחניון סגור. חוץ מזה, יש גם הבדל בין מצלמה שמתאימה לחניה פרטית לבין מצלמה שאמורה לכסות בעת ובעונה אחת חניון שבו יש עשרות או אפילו מאות כלי רכב.

החדשות הטובות הן שיצרנים מובילים משווקים כיום מצלמות אבטחה ייעודיות לחניון. בין היתר, מצלמות כאלה מתאפיינות בכך שהן מתאימות לתנאי חוץ ותנאי אקלים משתנים. כמו כן, אלו מצלמות שמאפשרות מעקב מקרוב אחרי מספרי הרכבים ותיעוד ברזולוציה גבוהה של מה שמתרחש בתוך החניון לכל אורך שעות היום והלילה.

מצלמות אבטחה ליצירת הרתעה

הטיעון הכי חזק בעד מצלמות אבטחה הוא יצירת הרתעה. ספציפית בחניוני רכב, להרתעה יש משמעות מיוחדת. כאשר יוצרים הרתעה בחניונים ומקטינים את הסיכוי לפריצות או ונדליזם, משפרים את המוניטין של המקום ומעודדים עוד לקוחות להגיע אליו עם הרכב הפרטי. ספציפית עבור בעלי חניונים מסחריים, זה אומר שהשקעה חד פעמית בהתקנת מצלמות אבטחה היא הדרך הכי טובה להגדיל את הרווחים.

במילים אחרות, מצלמות אבטחה לחניון מייצרות הרתעה שלאחר מכן הופכת את המקום לבטוח יותר. כאשר החניון נתפס כמקום בטוח וכאשר אין בו פריצות גם אחרי שנים רבות של שימוש מצד בעלי רכבים שונים, הם יוכלו להמליץ עליו לחברים ובני משפחה. בפועל, המלצות כאלה הן שהופכות את החניון לעסק מצליח ומכאן גם התלות במצלמות אבטחה איכותיות.

אפשרויות מתקדמות לשימוש במצלמות חניון

סקירה יסודית יותר של מצלמות אבטחה לחניון מגלה שיש דגמים עם אפשרויות מתקדמות ומרשימות. ברשימת האפשרויות הללו ניתן למצוא למשל את האופציה של ראיית לילה, תיעוד והקלטה במשך זמן רב וכמובן אפשרות לשינוי זוויות צילום בזמן אמת על מנת לעקוב אחר הנכנסים והיוצאים.

חוץ מזה, מצלמות שמתאימות לחניון מתאפיינות בכך שניתן לחבר את כולן אל מערכת צפייה והקלטה אחת בלבד. בפועל, מערכת זו יכולה לשמש את המאבטח של החניון ולהקל על העבודה שלו.

משתלם לך להשקיע במצלמות אבטחה טובות יותר!

נציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה מחכים לך כבר עכשיו עם הצעת מחיר מפתיעה על מצלמות אבטחה מעולות. בין אם החניון הוא שלך או רק באחריותך, סביר להניח שכבר הבנת עד כמה המצלמות חשובות ומשתלמות.

אנו גאים כעת לשמור עבורך את הדגמים המובילים של מצלמות האבטחה במחירים שווים ומבצעים חד פעמיים. אם יש לך התלבטות לגבי הבדלים בין מצלמות אבטחה לחניון, נשמח לקבל פרטים בצורה מסודרת על מנת לחזור אליך בהקדם האפשרי.

קראו עוד אודות: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | התקנת מצלמות אבטחה מצלמות אבטחה במבצע