מצלמות אבטחה לבנקים

כאשר אנו מחזיקים בבנק עם כספות, שבתוכן ישנו כסף רב, של אנשים רבים, כך שחשוב מאוד שהבנק יהיה מאובטח בצורה החזקה ביותר. בלי אפשרות שיקרה מעשה בזיזה, כמו שוד, או אף עבריינות אחרת. לכן, חשוב מאוד להשקיע במצלמות אבטחה החזקות, האיכותיות ושמחזיקות הכי הרבה זמן, בלי יוצא מן הכלל. כל בנק מחויב להתקין בין כותליו, את מצלמות האבטחה הטובות ביותר בלי לחסוך שקל. מכיוון שאם תתפשרו על מצלמה לא מהאיכותיות ביותר, אתם תצטערו על כך מאוחר יותר, ותשלמו כפול 5 אם לא יותר. מכיוון שכיום, שומעים על הרבה מקרי בזיזה ושודים מזויינים בבנקים ובחנויות שונות, אז בשביל זה עדיף לא להיות שאננים. לחשוב קדימה ולראות את כל האפשרויות האפשריות, ולהשקיע הכי הרבה במערכות אבטחה.

מצלמות אבטחה לבנקים – אלחוטיות במעגל סגור

כאשר ישנן בבנק שלנו כספות, חשוב מאוד להציב מצלמות אבטחה אלחוטיות בלי חוטים, שלא תלויות בחשמל. אי אפשר להפסיק את פעולתם, אלא עם מכה פיזית חזקה, שגם לזה יש פתרון, שזה מצלמות חזקות אנטי-ונדליות, שבעצם נוגדות מכות פיזיות, ואי אפשר כמעט להשמידם. חובה להתקין מצלמות אבטחה אלחוטיות, מכיוון שאנו רוצים להציב מצלמות בתוך הכספת, ורוצים לשלוט בהן מרחוק בלי הצורך להכנס לכספת בכדי להביט במחשב, מכיוון שלמצלמות שמחוברות על ידי חוט, יש דרישה של מרחק בין המצלמה לבין מסך התצפית, סיבה נוספת היא, שמצלמות אלחוטיות הן בדרך כלל איכותיות יותר ובעלות יותר אפשרויות, כמו ראיית לילה וקליטת חום, כך שאם חלילה ישנם שודדים בבנק, והם ניתקו את החשמל, המצלמות עדיין באוויר, והן מסוגלות גם לקלוט עצמים בחושך מוחלט ולהתריע על כך.

מערכות אבטחה בשילוב נעילה אוטומטית

ישנה כיום טכנולוגיה מקסימה, שכאשר מבחינים במצלמה באדם מסוכן כמו שודד או אדם המבקש לבצע פשע כלשהו. כמו רצח וכו, ישר אפשר לנעול את כל חלונות הבנק והכספות מבלי אפשרות לפתוח. אלא בעזרת סיסמא שרק המנהל יכול לדעת, ובכך כאשר שודד נכנס לבנק, ישר הדלתות והחלונות ננעלים בשכבת ברזל אטומה. אין לשודד אפשרות לברוח, עד שתגיע המשטרה ובעצם, אין לו סיכוי לבצע שוד זה בהצלחה. דבר נוסף, שנותנות מצלמות האבטחה הוא בעצם כוח ההרתעה. כאשר אדם המבקש לבצע פשע כלשהו, מבחין במצלמות, הוא ישר נרתע וקופא במקום מרוב פחד. וישר בורח, מכיוון שהוא יודע שהוא מצולם כל שנייה וקשה מאוד לאחר מכך להתחמק מפני כוחות המשטרה שכבר ראו איך הוא נראה.

ראו גם: מצלמות אבטחה | מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | אינטרקום לבית פרטי