איך מכסים שטח צילום גדול לצרכי אבטחה? לאן מתאימות מצלמות כיפה?

מצלמות אבטחה כיפה מתאפיינות בכך שהן מוטמעות על גבי המשטח שבו מתקינים אותן. בניגוד למצלמה רגילה, מצלמת כיפה אינה בולטת לעין. הסיבה לכך היא צורת הכיפה שמאפשרת למצלמה להישאר שטוחה עד כמה שאפשר.

כמו כן, המבנה המעוגל בצורת כיפה הופך את המצלמה לפתרון אידיאלי עבור קיר או תקרה. אחרי התקנה כזו, ניתן לכסות שטח רחב היקף ואף לעקוב אחר אובייקטיבים שונים בלי שהם יוכלו לראות לאיזה כיוון העינית מופנית.

יש לנו מצלמה שתכסה אותך

חברת סקיוריטי מצלמות אבטחה הוקמה במטרה לרכז עבורך את כל הפתרונות הכי מתקדמים במבצעים הכי משתלמים. בזכות היכרות עמוקה עם תחום המצלמות בכלל ועם נושא האבטחה בפרט, אנו מקפידים לשווק רק דגמים שכבר הוכיחו את עצמם. בד בבד, אנו מציעים לך הזדמנות פז להשיג דגמים מתקדמים של מצלמות אבטחה במחירים שווים לכל כיס.

לנו יש כבר עכשיו מצלמה שיכולה להעניק עבורך את הכיסוי האופטימאלי. לא משנה איזה מצלמת אבטחה חיפשת או מה מסגרת התקציב שעומדת לרשותך, התייעצות עם הנציגים שלנו חייבת להיות הצעד הראשון שלך. איך עושים את זה? פשוט משאירים הודעה באתר ומצטרפים לרשימת הלקוחות המרוצים.

הבדלים בין סוגי מצלמות אבטחה

היתרונות של מצלמות אבטחה כיפה הן לפיכך מיקום נוח, כושר כיסוי רחב ואפשרות התקנה נוחה על הקיר או התקרה. בזכות יתרונות כאלה הפכו המצלמות לחלק בלתי נפרד מהמרחב הציבורי והעסקי, כמו גם לפתרון המועדף על בעלי בתים פרטיים ודירות. כמו כן, אפשר לראות כיום יותר ויותר אנשים שבוחרים להתקין מצלמות כאלה בחצר, בגינה, בחניה ובמרפסת.

מכל האמור לעיל אפשר להבין גם את היתרונות של מצלמות כיפה, אבל גם את הסיבה לכך שמשתמשים במבנה הזה על מנת לייצר מצלמות דמה. למעשה, אין פלא שרוב מצלמות הדמה הן בצורת כיפה: בזכות צורת הכיפה, אפשר גם להתקין מצלמות דמה בכל מקום ולייצר הרתעה מאסיבית. מצד שני, היעילות של מצלמות אבטחה אמיתיות היא הרבה יותר גבוהה.

המלצות על מצלמות אבטחה כיפה

מצלמות אבטחה קטנות בצורת כיפה יכולות להיות לא פחות יעילות ממצלמות זרוע גדולות. מצד שני, מצלמות כאלה גם דורשות תכנון מדויק מבחינת מיקום ההתקנה. רק אם בוחרים בצורה מדויקת את המיקום של ההתקנה, נהנים מהיתרונות של המצלמה וגם חוסכים הוצאות. בשביל לבחור מיקום כזה של המצלמות, צריך להביא בחשבון מספר שיקולי מפתח.

השיקול העיקרי הוא גודל החלל שאותו מנסים לכסות באמצעות מצלמות כיפה. אם שטח החלל גדול, מומלץ להתקין את המצלמה על התקרה. במקרים של שטח מוגבל יותר אבל בניסיון להסתיר את המצלמה, ניתן בהחלט לבצע את ההתקנה על הקיר. כמו כן, חשוב להחליט מראש אם רוצים לעקוב אחר האובייקטיבים בלי שהם יוכלו להבחין לאיזה כיוון מופנית המצלמה – או שמא מנסים ליצור כמה שיותר הרתעה.

המפרט של מצלמות כיפה

עוד דרך טובה לבחור מצלמות אבטחה כיפה היא להשתמש במפרט הטכני המפורסם על ידי היצרן. כאשר קוראים לעומק את המפרט הטכני או מתייעצים לגביו עם אנשי מקצוע, מקבלים מושג לגבי היכולות של המצלמה ומידת ההתאמה שלה לשימושים הצפויים.

בעזרת המפרט הטכני אפשר לקבל פרטים על סוג העדשה, על רמת האטימות בפני מים ולחות ועל אפשרות ההתקנה על קיר או תקרה. כמו כן, מטרת המפרט הטכני היא לבחור בין מצלמה עם או בלי פוקוס אוטומטי על מנת לאפשר תיעוד מתרחש של מה שקורה בשטח המצולם.

מצלמה אחת – יתרונות רבים

ריכוז השאלות תחת הכיפה של חברת סקיוריטי מצלמות אבטחה היא ככל הנראה מה שחיכית לו. בזכות ניסיון מוכח שיש לנו בהתקנת מצלמות כאלה, באפשרותך כעת להתרשם מקטלוג מגוון וממבצעים משתלמים לזמן מוגבל. מיד אחרי שנבין מה הצרכים שלך, נוכל להמליץ עבורך על מצלמות איכותיות בהתאמה אישית.

כמו כן, מטרת החברה היא לסייע לך ליהנות מכל היתרונות של מצלמות אבטחה מעולות. אנו מכירים מקרוב את התחום ועוקבים אחר המילה האחרונה בענף האבטחה, על מנת לחסוך לך זמן וכסף. אז כעת נשמח לקבל פרטים באתר ולהציע לך מצלמות אבטחה כיפה במחירים שלא העזת לדמיין.

כדאי לקרוא: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | התקנת מצלמות אבטחה מצלמות אבטחה במבצע