קניונים מרושתים במצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בקניונים מספקות סיוט עבור צוות אבטחה. מספר גדול של אנשים נכנסים ויוצאים ללא הרף, אינספור חפצים קטנים אשר יכולים בקלות להגנב ע”י גנבים מתוחכמים, ואזור רחב של שטח אשר צריך להיות מכוסה על ידי מצלמות אבטחה. בגלל זה, מרכזי קניות צריכות אסטרטגית מצלמות אבטחה המשמשות ההכנה הטובה ביותר, טכנולוגיה ומשאבים זמינים כדי להגן על בטיחות של סחורות, צוות לקוחות. מצלמות IP, המכונות גם מצלמות רשת או מצלמות אינטרנט, מייצגות באחרונה טכנולוגיות המצלמות אבטחה, וסיוע כדי לפתור את הבעיה של האבטחה קניון. מצלמת IP שולחות מידע מוקלט דרך האינטרנט, בניגוד להקלטות כמו טכנולוגיה קודמת.

מצלמות אבטחה בקניונים

מצלמות אבטחה בקניונים

זה יתרון לא רק לגבי נוחות ועלות, אלא גם מן הביטחון של אנשים וחפצים להיות הנצפים. מצלמות אינטרנט עשויות להיות אלחוטיות לחלוטין, המאפשרות הגדרה פשוטה הדורשת הקלטה של רגעים במקום ימים. מאז מצלמות האבטחה מנותבות על פני אינטרנט רחב, הוידאו יכול להיות להתקבל מחוץ לאתר האינטרנט של החברה, יתרון לא קיים במערכות מעקב הקודמים. משמעות הדבר היא כי כמות של פעילות פלילית עשויה להישלח באופן מיידי לרשויות, ובמהירות לזהות חשודים. זה גם אומר שצוותי האבטחה עשויים לשמור על החומר המוקלט מכל מקום על פני כדור הארץ, ולא צריך תמיד להגיע למקום אחד כדי לפקוח עין על נוהלי מעקב.

מצלמות אבטחה עם חיישני תנועה

באופן מפתיע, אפילו פונקציות שליטה ניתן להפעיל ברחבי האינטרנט דרך כל מחשב המוגדר מראש. אבל גם עם היכולות האלה, אנשי בטיחות לא יכולים לשמור על ההקלטות עבור כל מצלמה עשרים וארבע שעות ביממה. מצלמת רשת פותרת בעיה זו גם, כפי שהם מצוידות בדרך כלל עם טכנולוגיית חיישן תנועה כתכונה סטנדרטית. משמעות הדבר היא כי המצלמה מרגישה תנועה על המסך, מה שהופך את התנועה לתיעוד הקלטות כאשר משהו פשוט יותר ושמירה על שטח דיסק הרבה גם להיות מאורגן כי אנשי אבטחה הם מודעים לזה. מצלמות האבטחה יכולות לשלוח הקלטות ישירות על ידי דואר אלקטרוני או SMS כאשר הבעיה מתבצעת באזור מסוים. וזה שלב מצוין לנוחות והבטיחות, כמות גדולה של מחשבה ותשומת לב עדיין צריך לקחת כדי להפוך את היתרונות כי המצלמות  אבטחה יכסו כל כניסה ויציאה של החנות, בנוסף אולמות והשטחים ציבוריים בטוחים כי מצלמות האבטחה יכסו כל כניסה ויציאה של החנות, בנוסף לאולמות ולקומות צריך שהמצלמות יכסו כל כניסה ויציאה של הקניון, בנוסף לחנויות ולחניונים. זה חיוני ביותר שכל פעולה שתתרחש על פני שטח רחב של עסקים אחרים. באזורים שבהם יש שטחים מתים ומודעים לנקודות עיוורות מהצפייה של מצלמות  האבטחה ויכולים להיות מודעים לנקודות מתות של המצלמות ומצלמה אחת או יותר, שכן עבריינים עלולים לכוון אותם לאזורים.

למה אנחנו? כי אנו יודעים את העבודה!

אנו מציעים לכם בכל שאלה או בעיה לפנות אלינו. הייעוץ שלנו רק יכול להועיל באבטחת הקניונים והחנויות.

סקיוריטי מצלמות אבטחה טל: 03-6055572

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | התקנת מצלמות אבטחה