מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

 

מצלמות אבטחה בשדרות

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה בשדרות – שְׂדֵרוֹת היא עיר במחוז הדרום בישראל, בקצה הצפון-מזרחי של עוטף עזה. היא הוקמה בשנת 1951 והוכרזה כעיר בשנת 1996. העיר מונה אוכלוסייה של כ-27,000 תושבים (סוף 2019).

העיר שדרות גדלה ומתפתחת בכל שנה, והופכת להיות עיר משפיעה וחשובה בארץ. עם התפתחותה וגדילתה של העיר, גם צריכת מוצרי צריכה גדלה. ועם זאת, גם קניית והתקנת מערכות אבטחה רבות ומגוונות. כל זאת על מנת להגביר את הבטיחות בעיר ואת הביטחון שחשים התושבים.

מצלמות אבטחה בשדרות – חיובי או שלילי?

התשובה תלויה רק בכם. המגזין ‘חוזי סבן’ (Josei Seven) הנחשב כתב על “החברה שלנו ומעקב אבטחה” כך: “קח צעד אחד מחוץ לבית שלך ובכל מקום שתהיה – ברחוב, בחנות, בתחנת רכבת, במונית – רוב הסיכויים שיש מצלמת אבטחה במביטה עלייך. “

חיובי? אולי, מנקודת מבטו של קורבן עבירה פוטנציאלי – וכולנו בעצם נפגעי עבירה פוטנציאליים. אבל זה לא כל מה שאנחנו. האם ניתן לחיות בנוחות עם הרעיון של התבוננות מתמדת? האם עלינו להיות חייבים? ננסה לענות על שאלות אלה כאן, ואתם תוכלו להבין כי רכישת מערכת אבטחה ומצלמות אבטחה היא בעיקר חיובית עבורכם.מצלמות אבטחה בשדרות

מיליוני מצלמות אבטחה בפריסה ארצית

יש “מיליוני” מצלמות אבטחה בפריסה ארצית, אומר חוזי סבן. הוסיפו להם את הסמארטפון הנמצא בכל מקום – כמה יהיו בכל פינת רחוב? – לאפשר לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן, בכוונה או במקרה, לצלם אותך ולהעביר את המידע ישירות למרחב הסייבר מבלי שתחשוד בכך. כפי שאמר פעם מנכ”ל גוגל לשעבר, אריק שמידט, “אם יש לך משהו שאתה לא רוצה שאף אחד יידע, אולי אתה לא צריך לעשות את זה מלכתחילה.” כלומר, מערכות אבטחה מכל סוג שהוא, במיוחד בשנת 2021, יצלמו ויתעדו כל צעד וצעד שלך. באופן חיובי או שלילי.

בכל מקום חשוב להתקין מצלמות אבטחה

חנויות נוחות וסופרמרקטים בדרך כלל משמרים את נתוני מצלמות האבטחה שלהם למשך חודש, כך יוכלו לבדוק אותם אם יש אירוע גניבה בחנות או במקרה שהמכירות אינן תואמות לקבלות. כך גם מסעדות אשר מעוניינות להעניק לעובדים וללקוחות את הבטחון המקסימלי, יתקינו מערכת אבטחה מתקדמת ברחבי העסק. גם חנויות וקניונים ידאגו להתקין מצלמות אבטחה ברחבי המקום, על מנת למנוע באופן מקסימלי כל ניסיון לפגיעה בהם.

חוץ ממקומות ציבוריים, אנשים רבים מתקינים מערכות ומצלמות אבטחה גם בביתם הפרטי, שכן הם מעוניינים לשמור על פרטיותם באופן הטוב ביותר. או לחילופין, הם רוצים לצפות בכל המתרחש בבית וסביב לו כאשר הם אינם נמצאים.

טכנולוגיה חדשה המגבירה את האבטחה: נעשה שימוש בטכנולוגיה AI, מזל”טים ומצלמות 4K בטוקיו

מגוון הולך וגדל של טכנולוגיות כמו בינה מלאכותית, מזל”טים ומצלמות וידאו באיכות גבוהה 4K מוצגות בתחום האבטחה על רקע מחסור חמור בכוח אדם בתחום. אצלנו בסקיוריטי מצלמות אבטחה אנו דואגים להתעדכן ולהכיר את הדגמים החדשים ביותר של מערכות אבטחה. בנוסף, אנו לומדים ונפתחים לכל תחום או טכנולוגיה חדשה היוצאת אל השוק – זאת בכדי להביא אליכם את המוצרים הטובים ביותר.

אם אתם מחפשים את מערכות האבטחה המתקדמות ביותר, שיתנו לכם את הפתרונות לכל הבעיות – הגעתם למקום הנכון!

זיהוי גנבי חנויות לפי מצלמות

חברת אבטחה יפנית גדולה, Sohgo Security Services Co., המכונה ‘אלסוק’ שוקלת לאמץ מערכת AI לזיהוי גנבים פוטנציאליים על ידי ניתוח התנהגות חשודה בצילומי מצלמות האבטחה.

המערכת יכולה לשמש גם כדי להודיע ​​למאבטחים על מצבי חירום פוטנציאליים על ידי התראה אם ​​ מתרחש אירוע חריג. שומרים יכולים אז למהר למקום ולמנוע את האירוע. יש לקוות שמצלמות ההיי-טק עם טכנולוגיית זיהוי תמונות AI יוכלו לזהות עשן העולה משריפות באזורים רחוקים כמו גם נהגים פזיזים בדרכים.

בתי הסוהר מנוטרים גם הם על ידי מל”טים

בינתיים, בכלא ביפן, נעשה שימוש במזל”טים המצוידים במצלמות של Secom כדי לסייר במקום, באמצעות GPS להטיס מסלולים ייעודיים.

‘אלסוק’ בודקת גם מזל”טים המשתמשים במצלמות AI בכדי להימנע ממכשולים בעת טיסה באזורים פנימיים שאינם ידידותיים לשימוש ב- GPS.

“4K, AI ו- 5G יהפכו מעתה לשלושת אוצרות הקודש של הביטחון,” אמר פקיד של ‘אלסוק’, בהתייחס לשלושת האוצרות הקדומים של הממלכה האימפריאלית היפנית. הפקיד אמר כי 4K ישמש כעיניים, AI כמוח ו- 5G כעצבים.

כדאי לקרוא גם -> אינטרקום לבית פרטי | מצלמות אבטחה לעסק

התקנת מצלמות אבטחה בשדרות – אצלנו בסקיוריטי

ככלל, חשוב לבדוק מה סוג מערכת האבטחה לה אתם זקוקים והיכן אתם צריכים להתקין אותה. מיד לאחר החלטה זו, פנו אלינו – סקיוריטי מערכות אבטחה – לקבלת שירות אדיב ומקצועי בנושא מערכות האבטחה. העובדים לנו כולם מסורים ואחראיים, עם היד על הדופק בכל הנוגע לחידושים האחרונים במערכות האבטחה. שירות טוב ועם חיוך ואחריות לשנה עלינו! צרו קשר וקבעו תאריך להתקנה עומד היום – לטובת השקט הנפשי שלכם.