מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה ברעננה

רעננה הינה עיר גדולה מאוד בארץ. בעיר כבר מותקנות עשרות ומאות מצלמות אבטחה, ובממוצע נתפסים אנשים במצלמת אבטחה כ-200 פעמים ביום. האם אי פעם עצרתם לתהות כמה מצלמות תיעדו את תנועותיכם, בכל נסיעה נתונה לחנות, ביום טיול או בסיור באזור הבית שלכם בעיר רעננה? ובכן, אנחנו כאן כדי לספר לכם כמה מצלמות אבטחה יש ברעננה, מדוע יש כל כך הרבה ולהציע כמה נתונים סטטיסטיים שעשויים להפתיע אתכם.

כמה אנשים גרים ברעננה?

כדי לגלות כמה אנשים יש ברעננה, חשוב לבחון את מפקד האוכלוסין האחרון, שנערך בשנת 2019. בהתבסס על ספירה רשמית זו מספר האנשים ברעננה הוא  75,421אנשים. על כך ניתן לומר כי רעננה היא עיר גדולה מאוד בארץ, הכוללת תושבים רבים. כמובן, שפרט זה מעיד על הכמות הגבוהה של מצלמות האבטחה המותקנות בעיר. אם זה בבתים פרטיים או בניינים משותפים, עסקים או מרחבים פתוחים – חשוב תמיד להתקין מצלמות אבטחה לטובת השקט הנפשי שלך.

כמה מצלמות אבטחה ברעננה לבית?

זו שאלת מיליון הדולר! למרבה הצער, אין דרך קלה לענות עליה. נקודת מוצא טובה היא דו”ח של התאחדות תעשיית הביטחון. למרות שדוח זה אינו מוסר את המספר הכולל של המצלמות בעיר, הוא מכיל הערכה שימושית מאוד לגבי מספר המצלמות הפרטיות בהשוואה למספר המצלמות הממשלתיות. הדו”ח מציג כי מצלמות פרטיות יכולות לעלות על מספר המצלמות הציבוריות ביחס של 70 עד 1. ראוי לציין כי סקר זה התבסס על המדינה כולה. לפי מה שכבר ידוע לנו על רמות המעקב של ישראל, סביר להניח שהערים הגדולות ישלטו בכך.

כמו בעיר רעננה, גם בערים גדולות אחרות קיימות כמויות גדולות של מצלמות ומערכות אבטחה לבתים ולעסק, לבניינים משותפים ומרחבים פתוחים.מצלמות אבטחה ברעננה

כדאי לקרוא גם -> אינטרקום לבית פרטי | מצלמות אבטחה נסתרות

כמה מצלמות יש על ידי הממשלה?

כשמנסים לנחש ניחוש מושכל לגבי המספר הכולל של מצלמות טלוויזיה במעגל סגור בעיר, עלינו להתחיל במידע שאנו בטוחים בו. מצלמות שבבעלותן ומופעלות על ידי גופים ממשלתיים הן עניין של תיעוד ציבורי, ולכן אנו יכולים להשתמש בנתונים אלה במידה מסוימת של וודאות. מצלמות אבטחה המשתמשות גופי ממשלה זהות מאוד למצלמות אבטחה פרטיות. אך, מצלמות אבטחה פרטיות ישמשו אדם לכל צורך אישי שלו – באם מדובר במצלמות אבטחה לבית, לעסק, לבניין משותף או לחצר או חניית הבית. כל זאת באם זיהיתם או חשתם צורך בהגנה על האזור המדובר.

הרוב המכריע של מצלמות האבטחה בארץ בכלל וברעננה בפרט אינן נשלטות על ידי הממשלה. הן בבעלות פרטית ומופעלות על ידי אנשים פרטיים ועסקים. המשמעות היא שיש פוטנציאל מאות אלפי מצלמות טלוויזיה במעגל סגור פרטיות לא רשומות, מה שהופך את המשימה לקשה עוד יותר. מצלמות אבטחה פרטיות יכולות להיות גלויות ונראות לעין, כמו מצלמות אבטחה שאתם בטח מכירים ורואים. אך הן יכולות להיות גם מצלמות אבטחה נסתרות, שאינן גלויות ומוחבאות באופן מקצועי על מנת שלא תהיה ידיעה או היכרות של העוברים ושבים של המצלמות.

פריסת מצלמות האבטחה ברעננה

עם עליית הפשיעה וירידת הבטחון של התושבים, אזרחים רבים מתקינים מערכות אבטחה. חלקם מתקינים אותן בבית, בעסק או בכל אזור החשוב להם להגנה. העובדה שרעננה, כמו ערים רבות, צומחת ומתפתחת בכל שנה כך עולה גם מספר מערכות האבטחה בעיר. אך ניתן גם לראות כי לא רק ערים גדולות, תחבורה, בתי משפט ותחנות משטרה משתמשים במעגל סגור למניעת פשע. יותר אנשים קונים את היתרונות של מערכות אבטחה, ובצדק רב.

מכיוון שרעננה עיר גדולה ומתפתחת, שאף מקבלת תיירות ואטרקציות בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות של לפקח על בתיהם ועסקיהם כדי להרתיע את הפשע ולהקים מדינה שלווה יותר. סקיוריטי מערכות יכולים, במחיר מעולה והתקנה מקצועית, להבטיח שיהיה לכם שקט בכל רגע ורגע ביום. עם פתרונות יעילים של מצלמות אבטחה במעגל סגור שהופכים להיות יותר משתלמים וגדולים ברזולוציה, זה הזמן להשקיע כדי לאבטח את הבית או העסק.