מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מערכות אבטחה ברמת ישי – מהן מצלמות אבטחה?

מצלמות אבטחה ברמת ישי – רובנו בוודאי שלא רק שמענו, אלא אפילו ראינו מצלמות אבטחה במהלך ה-24 שעות האחרונות. מערכות אבטחה ברמת ישי ובאזורים נוספים בארץ הפכו להיות כלים פופולריים בכל הנוגע לשיפור והעלאת רמת האבטחה עקב סיבות רבות. הבולטת שבין הסיבות היא אופן פעולת המצלמה, המצלמה מספקת תיעוד אמין של המתרחש באזור בו היא מותקנת. תיעוד זה הוא תיעוד קביל מבחינת רשויות החוק במדינה ולכן יכול להוות עזרה גדולה בכל הנוגע להוכחת הפשיעה בקלות. ואפילו להבאת הפושע לדין באמצעות זיהוי האדם מהתיעוד. הסיבה השנייה היא שכיום ניתן לרכוש ולהתקין מערכות אבטחה ברמת ישי במחירים זולים ותוך יעוץ וליווי מקצועי מבתי עסק המתמחים במצלמות אבטחה בארץ ובעולם לסוגיהן השונים.

מצלמות אבטחה לבית ברמת ישי – סוגי מצלמות אבטחה שונים

נכון להיום, קיים מגוון עצום של מצלמות אבטחה; ללא ידע בסיסי במצלמות אבטחה לסוגיהן השונים, קשה יותר לבצע החלטה לגבי התקנת מצלמת האבטחה שתתאים לכם במיוחד, לכן נציג כעת כמה מסוגי מצלמות האבטחה הפופולריים בארץ:

מצלמות אבטחה אלחוטיות – מצלמות אלו מאפשרות חיבור אלחוטי של רשת מצלמות הפועלות באופן מסונכרן.

מצלמות אבטחה מובנות חיישן– כמה מסוגי המצלמות הפופולריים הנעזרות בחיישנים שונים המאפשרים למצלמות האבטחה פונקציונליות נוספת. כגון: מצלמות עם חיישן תנועה המאפשרות צילום בעת זיהוי תנועה באזור, ומצלמות אינפרה אדום המאפשרות צילום של דפוסי חום תרמיים.

מצלמת אבטחה נסתרת – מצלמות אלו מגיעות במגוון גדלים וצורות אל מנת להבטיח הסוואה נהדרת בתוואי השטח. לדוגמא – מצלמת אבטחה נסתרת לבית המובנת בתוך עציץ צמח דמה, אשר ניתן להציבו בסלון ובכך לצלם את תוואי החדר ללא ידיעת הנוכחים בו.

מצלמות אבטחה מסוג צינור – מצלמות המאופיינות עקב צורתן הצינורית. זוהי אחת מהצורות הפופולריות והמוכרות ביותר של מצלמות אבטחה.

מצלמות אבטחה מסוג כיפה – הצורה השנייה המוכרת ביותר של מצלמות אבטחה – מצלמה המגיעה בצורה כיפה (כמו סופגניה פחוסה) מאפשרת התקנת במקומות רבים ובעלת זווית צילום של 360 מעלות.

התקנת מצלמות אבטחה – האם כדאי להתקין לבד?

בעת התקנת מערכות אבטחה ברמת ישי באופן עצמאי, הנכם יכולים לחסוך בעלויות התקנה באמצעות איש מקצוע. אך האם זה באמת שווה את זה? התקנת מצלמות אבטחה הוא לא עניין פשוט, ולעתים יש צורך בידע מקדים בכל הנוגע למצלמות אבטחה שונות. התקנת מערכות אבטחה ברמת ישי באופן עצמאי עלולות לגרור תקלות שונות אשר חלקן יביאו לפעילות לא תקינה של מצלמה האבטחה ולאורך חיים קצר יותר. ביצוע התקנה על ידי איש מקצוע יבטיח כי מצלמות האבטחה ברמת ישי אותן בחרתן להתקין יעבדו באופן הטוב ביותר.

מערכות אבטחה ברמת ישי – עסק מומחה

עסק מומחה למצלמות אבטחה יכול לספק לכם מגוון שרותים כגון: התקנת מצלמות אבטחה, הכוונה ויעוץ החלק משלב בחירת מצלמות אבטחה ועד לתפעול לטווח הארוך לאחר הצבתן. ההמלצה הכללית טרם רכישת מצלמות אבטחה לאזורכם היא תחילה להתיעץ עם עסק המתמחה במצלמות אבטחה, אנשי מקצוע בעלי ותק וניסיון יכולים להקל רבות על כל התהליך ואף להתאים, באופן התואם לדרישות שלכם, מצלמת אבטחה איכותית ואמינה.

מצלמות אבטחה