מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחהמצלמות אבטחה הנן חלק בלתי נפרד מחיינו המודרניים. ללא מצלמות אבטחה, לא היינו יכולים להבטיח לאזור מסוים את רמת האבטחה הנהדרת שניתן להבטיח לה כיום באמצעות התקנת מצלמות אבטחה ברחובות וברחבי הארץ.

מערכות אבטחה ברחובות – קצת היסטוריה

מצלמות האבטחה פותחו כפתרון לבעיית האבטחה אשר הייתה קיימת בזמנים בהם לא היה ניתן לצלם ולהקליט אזור מסוים. בעת שהאזור אינו מאויש (לדוגמא על ידי שומר), האזור היה ניתן לפריצה בקלות עקב כך כי המנעולים בתקופה ההיא לא היו מנעולים אמינים כפי שהם כיום. כמובן שרשויות חוק משטרתיות היו קיימות עוד שנים רבות לפני. אך במידה ורכושך היה נגנב, היה כמעט בלתי אפשרי לאתר ולזהות את מבצע הפשיעה. מצלמות האבטחה המודרניות פותרות את הבעיה הזו בקלות. כיוון שכיום, צילום על ידי מצלמת אבטחה יכול לשמש כראייה לכל דבר בעת דין, דבר זה גורם למצלמות האבטחה לשמש את האנשים גם ככלי הרתעה וגם ככלי לצורך זיהוי (חלקי או מלא) של מבצע הסדום.

התקנת מערכות אבטחה ברחובות – האם אתם צריכים מצלמת אבטחה?

כל מקרה לגופו, אך בתור כלל אצבע אכן נמליץ על מצלמות אבטחה, זאת מכמה סיבות:

  1. בין אם האזור שלכם הנו אזור בעייתי, כלומר – אזור בו אחוז הפשיעה גבוה מהממוצע. לבין אם האזור שלכם רגוע למדי (אחוזי פשיעה נמוכים מהממוצע), מצלמת האבטחה תעלה משמעותית את הרגשת הביטחון הכללית שלכם כלפי האזור המסוים.
  2. מחירי מצלמות אבטחה בסיסיות נעות בסביבות ה – 200 שקלים, כמובן שישנן מצלמות יקרות יותר, ואף מצלמות דמה, שאמנם אינן מצלמות ומשמשות בעיקר כגורם הרתעה, שנעות בטווח ה – 80 שקלים. זהו מחיר אשר מומלץ לשלם בכדי להקדים תרופה למכה.
  3. נניח שחס ושלום נגנב משהו ממשרדכם או ביתכם. במידה ולא היו מותקנות מצלמות אבטחה למשרד או מצלמות אבטחה לבית, מציאת הפושע תהיה מלאכה שלא בהכרח תניב פירות אף לו למשטרת ישראל. בעת תצלום מתועד יהיה ניתן לבצע זיהוי יעיל באופן מהיר יותר משמעותית.

מערכות אבטחה לעסק ברחובות – כמה דגשים כלליים

אנו עסק המתמחה בכל הנוגע לעולם מצלמות האבטחה, מזה מספר שנים רב אנו מציעים מגוון שירותים. כגון: התקנת מצלמות אבטחה לעסק, התקנת מצלמות אבטחה לבית ברחובות, טיפול בבעיות במצלמות אבטחה ועוד. בשלל ערים בארץ. יוצא לנו לפגוש בהמון מקרים שונים הנוגעים למצלמות אבטחה. ולכן אנו רוצים לתמצת לכם את הדגש העיקרי אשר חוזר בבירור בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה ברחובות. תחילה, במידה ואינכם מנוסים בהתקנת מצלמות אבטחה, צרו קשר עם איש מקצוע. ביצוע התקנה עצמאית של מצלמת אבטחה בצורה לא טובה עלולה לגרור אחריה מגוון בעיות, אך בעיקר – חוסר ניצול כל הפוטנציאל של מצלמות אבטחה לבית או לעסק. בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה אנו נשמח לייעץ ולהנחות אתכם החל מההחלטה לרכישת מצלמות אבטחה ברחובות ועד לאחר ההתקנה.

עבור מצלמות אבטחה ברחובות חייגו אלינו ל: 050-8087243