מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בקריית עקרון

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה בקריית עקרון – קריית עקרון היא מועצה מקומית השוכנת דרומית- מזרחית לרחובות, סמוך למזכרת בתיה ושייכת מנהלית למחוז המרכז של מדינת ישראל. המועצה שוכנת מזרחית לכביש 40. המועצה נוסדה בשם כפר עקרון בסוף שנת 1948.

קריית עקרון מונה כיום כ- 11,000 תושבים (נכון לשנת 2019).

קריית עקרון, כמועצה אזורית במרכז הארץ ומתקדמת ביותר, מגדילה אט-אט את אמצעי הבטיחות שלה. כחלק מכך, מצלמות ומערכות אבטחה הם מוצר צריכה חשוב בקריית עקרון.

ככלל, בכל המדינה ובכל עיר חשוב להתקין מצלמות אבטחה, אך במועצה מקומית כמו קריית עקרון זה חשוב אף יותר. אנו מעוניינים תמיד לשמור על המקומות החשובים לנו. כגון בית, עסק או שטח פרטי. בנוסף חשוב לנו תמיד להגן על מקומות ציבוריים כמו בתי ספר, קניונים, בתי חולים וכו.

מצלמות אבטחה בקריית עקרון – מקומות ציבוריים

מצלמות אבטחה בבית

על מנת לשמור על שקט נפשי וביטחון מקסימלי, חשוב להתקין מערכות אבטחה מכל סוג שהוא בביתכם הפרטי. באם מדובר בבית קרקע או בניין משותף, רצוי לשמור עליו מכל משמר ומכל הסכנות העורבות.

  • אבטחה מפני פושעים או פורצים – בראש ובראשונה המערכת תתריע ותעזור לנו לשמור על ביתנו מפני פושעים המתכננים לבצע מעשים מרושעים. או פושעים המעוניינים לפרוץ לביתנו ולגרום לנו נזק כזה או אחר.
  • שמירה על ביטחונם של כלל הדיירים – אם מדובר בביתכם האישי בלבד, חשוב לשמור על משפחתכם החשובה לכם. אם מדובר בבניין משותף – לכלל הדיירים יהיה חשוב מאוד לשמור על הביטחון של כולם.
  • הגנה והסתכלות מרחוק על המשפחה – באם תבחרו להתקין מצלמות אבטחה בתוך הבית, תוכלו לפקח על הנעשה בתוך הבית עצמו. במצב בו נמצא פושע או מסיג גבול בתוך הבית, מצלמת האבטחה תעזור לכם לתעד את הנעשה. כך תוכלו להעביר את ההקלטה למשטרת ישראל ולהקל על התהליך כולו. ובמצב בו אתם פשוט רוצים לצפות במתרחש בביתכם מרחוק (צפייה על הילדים הקטנים או בעלי החיים) תהיה לכם האפשרות לעשות זאת מכל מקום בעולם.

מצלמות אבטחה בעסק

מצלמות אבטחה בקריית עקרון

לא חשוב אם במדובר בעסק קטן או גדול יותר, תמיד רצוי וראוי להגן ולשמור עליו עם מערכת אבטחה מהמתקדמות בעולם, אותה יכול לספק לכם צוות סקיוריטי מצלמות.

בעסק שמכבד את עצמו, חשוב יהיה ללקוחות לראות שהמקום מרושת ונשמר על ידי הבעלים. כך הם יבינו ויגלו שהמקום נלקח ברצינות ואחריות רבה. לקוחות יבחרו פעמים רבות לבלות במקומות המרושתים במערכת אבטחה על פני עסקים שלא, על מנת לשמור על ביטחונם האישי.

על-ידי הצבת והתקנת מצלמות אבטחה בעסק, תוכלו גם לפקח על הלקוחות והעובדים שלכם. גם מקרוב וגם מרחוק תוכלו לוודא כי אתם בודקים את התנהלות העובדים והלקוחות כאשר הם נמצאים בחנות.

כדאי לקרוא גם -> אינטרקום לבניין משותף | מצלמות אבטחה לעסק

מצלמות אבטחה בקריית עקרון – בתי ספר, קניונים ובתי חולים

בגדול, רצוי להתקין מערכות ומצלמות אבטחה בכל מקום ציבורי. בתי ספר, קניונים ובתי חולים הם מקומות חשוב במיוחד. וזאת בגלל שהם מקומות הומי אדם, ומכילים אנשים רבים בכל יום ביומו. ככל שעוברים בנקודה מסוימת אנשים רבים יותר ביום, כך החשיבות שבמערכת אבטחה עולה ועולה.

ואכן, בתי ספר, קניונים ובתי חולים יהיו בין המקומות הראשונים בהם יותקנו מערכות אבטחה.

על מנת לשמור על בטיחות המורים והתלמידים, המבלים בקניון, והרופאים והמטופלים בבתי החולים, מערכות האבטחה יותקנו ויפעלו כבר באותו היום. מיום זה והילך תוכלו להביט במצלמות האבטחה בכל זמן רצוי, לעקוב אחר ההקלטות ואף לשמור אותן לטובת שימוש עתידי.

מצלמות אבטחה – סיוע לפתרון פשעים

בכל מצב בו יתרחש פשע מכל סוג שהוא, בכל מקום שיהיה, צילומי מצלמות האבטחה יוכלו לעזור. המצלמות יתעדו כל תזוזה שתתרחש במקום אליו הן מכוונות ותשמור עד 30 ימים אחורה את ההקלטות. כך תוכלו לפנות את המשטרה בקלות ובמהירות, להציג את צילומי המצלמות ולפתור את הפשע שפגע בכם במהירות.

צוות סקיוריטי מצלמות אבטחה יספקו לכם את המערכות המתקדמות בעולם, ואת השירות הטוב ביותר.