מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בקריית אונו

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה בקריית אונו – קריית אונו היא עיר בבקעת אונו, מחוז תל אביב בישראל, הגובלת בגבעת שמואל מצפון, ברמת גן ממערב, סביון מדרום וממזרח, גני תקווה במזרח ובפתח תקווה מצפון מזרח. היא הוכרזה כעיר בשנת 1992 ולפני כן פעלה כמועצה מקומית. נוסדה בשנת 1939, וקרויה על שם אוֹנוֹ הקדומה, הנזכרת במקרא ובמקורות חז”ל, ואשר שכנה באזור בו הוקמה העיר.

העיר מונה כ- 40,000 תושבים (נכון לשנת 2019).

קריית אונו היא עיר צומחת ומתפתחת בשנים האחרונות, שכן היא עיר מרכזית בארץ וגובלת בערים גובלת בערים גדולות נוספות.

ככל עיר אחרת בארץ ובעולם, בראש מעייניה של קריית אונו צריך להיות הרצון לשמירה וביטחון של התושבים. וכן אנו רואים צמיחה וגדילה במערכות האבטחה בעיר בשנים האחרונות. תושבים רבים מבינים כי חשוב מאוד להיות מוגן וזהיר, בבית או בעסק, באזור פתוח או סגור. כל שמירה והגנה נוספת תיתן אפשרות לבעל המקום להיות רגוע ושליו ולדעת שאכן הוא בטוח.

מכיוון שבקריית אונו, כבכל עיר, ישנה אוכלוסייה גדולה יחסית, ההסתברות לפשע עלולה להיות גבוהה. לכן, גדל הצורך בהתקנת מערכות ומצלמות אבטחה בפריסה רחבה.

העיר כבר החלה בהטמעת מצלמות אבטחה במקומות ציבוריים רבים. הם התקינו אותן בבתי הספר ובגני ילדים, במכללת קריית אונו, בקניונים, ובמקומות ציבוריים כמו שביל הולכי רגל, אזורי חניה וכו’.

כעת נדבר על השימושיות של מצלמת אבטחה בעיר.מצלמות אבטחה בקריית אונו

שימוש במצלמות אבטחה בקריית אונו על ידי המשטרה

משטרת ישראל ככלל עוקבת באופן פעיל אחר הפעילות הציבורית בערים השונות. הם משתמשים במערכות מעקב למטרות שונות, כולל נגד פשע, נגד טרור, וגם עבור נושאים קשים או שנויים במחלוקת, כגון פיקוח על הפגנות פוליטיות, פעילויות ומחאות ואפילו קבוצות אתניות ודתיות שלמות. המשטרה משתמשת במערכת המורכבת מרכיבים פיזיים ותוכנות, הכוללת מצלמות אבטחה רבות מאוד בפזורות ברחבי העיר. מערכת זו מתנהלת על כל האנשים הנמצאים בטווח החיישנים שלה וכוללת אנשים העוברים על פני מצלמות האבטחה. היא אינה מוגבלת לחשודים בפושעים או בטרוריסטים. בנוסף, אנשים עשויים להיות במעקב ברחבי הארץ באמצעות מערכות חיישנים כלל-לאומיות. הנתונים שנאספו נשמרים למשך זמן משתנה, תלוי בסוג הנתונים. חלק מהתיעוד נשמר לפחות חמש שנים.

כדאי לקרוא גם -> מצלמת אבטחה נסתרת

שימוש במצלמות אבטחה בבתי ספר בקריית אונו

בקריית אונו, בית הספר הוא מקום בו תלמידים ומורים זקוקים לאבטחה. זה מאוד חיוני לשמור על אמצעי הזהירות המוקדמים. השימוש העיקרי במצלמת אבטחה בבית הספר מול קריית אונו מופיע להלן;

  1. מרתיע את הפורץ מבית הספר – בית ספר או כל מקום ציבורי אחר המרושת מצלמות אבטחה, ירתיע מיד ובהקדם את הפושע המתכנן את זממו.
  2. מגן על המשאבים והציוד היקר ביותר מפני גנבים – בכל בית ספר קיימים משאבים וציוד רב אשר חשוב לשמור עליו מכל משמר. מצלמות האבטחה יעשו את העבודה קלה יותר עבור צוותי האבטחה.
  3. מעקב אח פעילויות המורים והתלמידים – בשונה מאבטחה הנדרשת כלפי אנשים מחוץ לכותלי בית הספר, נדרש לפקח גם על הנמצאים הקובעים בבית הספר. שכן, חשוב לפקח גם על המורים והתלמידים.
  4. מניעת טרור בשטח בית הספר – נקודת חשובה מאוד במיוחד בארצנו, חשוב תמיד לפקח ולשמור על ביטחונם של המורים והתלמידים וכלל באי בית הספר.

מצלמות אבטחה בקניון מספקות סביבה טובה יותר עבור הלקוחות

בעיר קריית אונו קיימים קניונים, מרכזי קניות וחנויות רחוב. חשוב לשמור על ביטחונם של המבקרים בהם. על כן משתמשים במצלמת אבטחה במקומות אלה כדי לספק סביבת קניות טובה יותר ולתת ללקוחות את חווית הקנייה הטובה ביותר. יש כמה עובדות יישום המפורטות להלן;

  1. מרתיעים את הפולשים מקניון בעיר – ככל שיראה פושע שמרכז הומנה מרושת במצלמות אבטחה, הוא יחשוש ויירתע מלבצע את המעשה המתוכנן.
  2. מצלמות אבטחה במרכז קניות מעניקה ללקוחות סביבה אמינה בזמן שהם יכולים לקנות מוצרים ולשהות במקום ללא חשש או פחד.
  3. ניתן להגביל ולאכוף בקלות רבה מעשים בלתי חוקיים.

שימוש במצלמות אבטחה במקומות הציבוריים מסייע לאזרחים לחיות חיים טובים

משטרת ישראל ורשות האכיפה של העיר עושה שימוש נרחב במצלמת האבטחה בעיר והמקומות הציבוריים כלולים גם בפרויקט המעקב שלהם. המקומות הציבוריים כמו שבילי רגל, פארקים פופולריים מאוד בקרב האנשים וההמון הוא תמיד נקודת היעד העיקרית לפושעים לעשות בלגן. לכן, הממשלה מפקחת תמיד על מקומות ציבוריים. להלן נקודות מסוימות;

  1. מצלמות אבטחה לזיהוי פנים מותקנות במקומות ציבוריים לאיתור אנשים ברחבי העיר.
  2. כדי לפתור כל סוג של פשע ניתן להשתמש בצילומי מצלמות האבטחה המותקנות בעיר.
  3. מחלקת התעבורה של העיר משתמשת במצלמה חכמה על מנת לזהות את הרכבים הנוסעים ואת אלו שעוברים על החוק.