מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בקריית ביאליק

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה בקריית ביאליק – קריית ביאליק היא עיר במחוז חיפה בישראל, אחת מהערים המרכיבות את אזור הקריות. בשנת1950  הוכרה קריית ביאליק כמועצה מקומית, ובשנת 1976 הוכרה כעיר.

העיר מונה כ-40,000 תושבים (נכון לסוף שנת 2019). קריית ביאליק הינה עיר מתפתחת וצומחת בשנים האחרונות ועל כן, הבינו רוב תושביה כי מערכת אבטחה לשמירה על האזור היא דבר הכרחי.

חשיבותן של מצלמות האבטחה בקריית ביאליק

כעיר חשובה ומתפתחת במדינת ישראל, וכחלק מאזור הקריות בצפון הארץ, חשוב לשים דגש על קריית ביאליק. מערכות אבטחה הן מערכות אשר יתריעו ויעזרו ואף יצילו חיים במקרים מסוימים. על מנת לשמור על הבטיחות והביטחון שלכם, בבית, בעסק או במרחב פתוח – נמליץ תמיד להתקין מערכות אבטחה של סקיוריטי. עם העלייה בשנים האחרונות באחוזי הפשיעה בארץ, יודע כל אחד ואחד, בכל עיר, שחשוב להגן על התושבים.

מצלמות אבטחה ירתיעו עבריינים פוטנציאליים

בשנים האחרונות חקר המכון העירוני מערכות מעקב בשלוש ערים בארה”ב – בולטימור במדינת מרילנד; שיקגו במדינת אילינוי ו-וושינגטון הבירה – כדי לתעד את אופן השימוש בהן ולנתח עד כמה הן משפיעות על פשע, אם בכלל. התיאוריה היא שמצלמות מעקב מרתיעות עבריינים פוטנציאליים, ומתריעות לשוטרים על מצבים מסוכנים. כמו כן, יפיקו ראיות שיסייעו בזיהוי חשודים ועדים ויעודדו את העלאת הבטיחות ויעודדו אנשים להשתמש במרחבים ציבוריים. הערכנו את המערכת של כל עיר ועיר כדי ללמוד האם היא יעילה ומשתלמת ועלותנו על חוויות האתרים להציע שיעורים בתחומי שיפוט אחרים.

אחוזי פשיעה גבוהים יותר או פחות מצלמות אבטחה בקריית ביאליק

מחקרים רבים מראים כי אחוזי פשיעה הם הגבוהים יותר בשכונות אמידות. זאת עקב העובדה שפושעים יעדיפו לפרוץ אל בתים ועסקים אמידים ולשדוד אותן. בחלק מן אזורים אלו, שיעורי הפשיעה הגבוהים נמשכים על רקע עליית מחירי הדירות במהירות.

סידל מור, המכהן בתור ראש ועדת השכונות, אומרת כי שכונות מסוימות בעיר נאבקו בעקביות בפשע בעוד שאחרות לא רואות כמעט פשע. “ההבדל הוא באמת שאנשים עובדים יחד”, טוען מור. הוא מסביר, ברגע שאנשים יבינו כי מערכות אבטחה יכולות להציל חיים שלמים, הם לא יהססו להתקין אותן. השקט הנפשי והביטחון של התושבים הוא החשוב ביותר. ואכן, שכונות אשר מקפידות להתקין מצלמות ומערכות אבטחה בכל רחבי השכונה, מבטיחות שקט וביטחון לכלל התושבים המתגוררים באזור.

כדאי לקרוא גם -> אינטרקום לבניין משותף

תוכנית הנחות עתידית למצלמות אבטחה פרטיות בקריית ביאליק

(הנחה זו אינה קיימת בישראל כיום)

ניתן יהיה לקבל הנחה בעלות בפועל של מצלמה בודדת עם הנחה מקסימלית של 500 דולר עבור נכסי מגורים (בתים, דירות, בתים משותפים, משרדים ביתיים וכו ‘) ו -750 דולר לכל שאר הכתובות. ההנחה היא בגין עלות המצלמה, כולל מס מכירה; התקנה, אביזרים ואחסון אינם מכוסים. ראה להלן דוגמאות שיסייעו בחישוב בקשת ההנחה המתאימה.

מהן הדרישות לקבלת ההנחה?

  • על המועמדים להיות בעלים או שוכר של נכס המשמש כמגורים, עסק, מלכ”ר או מוסד דתי הנמצא במחוז קולומביה.
  • על מועמדים שהם דיירים לספק תיעוד מבעל הנכס המאשר התקנת מערכת מצלמות האבטחה על הנכס.
  • מערכת המצלמות חייבת להיות נרכשת והותקנה במקום לאחר 22 בספטמבר 2015 ולפני שמוציאים את כל הכספים הזמינים.
  • יש לרשום את מערכת המצלמות במשטרת מטרופוליטן (נא להגיש רישום אחד בלבד לכל בקשה).
  • יש להתקין מערכות מצלמות אבטחה בחלק החיצוני של הבניין.
  • התקנת מצלמות תאושר (ראו אפליקציה לפרטים מלאים).
  • כל המצלמות חייבות להיות מצלמות חיצוניות וחסינות מזג אוויר. אנו ממליצים בחום לרכוש מצלמה המיועדת לחיק הטבע לעומת שינוי מצלמה המיועדת לשימוש פנימי.
  • רק מערכת מצלמות אבטחה אחת לכל כתובת נכס זכאית.
  • מערכות מצלמות אבטחה יעמדו במפרט מינימלי של איכות טכנית ווידאו להלן ועליה לשמור על קטעי וידיאו לפחות ארבעים ושמונה (48) שעות. כמה מערכות – כולל אך לא מוגבלות ל- Arlo, Maximus, Nest, Ring ו- SimpliSafe – דורשות רכישה נפרדת של אחסון מבוסס ענן בכדי לעמוד בדרישה זו. זו אינה רשימה ממצה של כל המותגים ואינה מהווה תמיכה או המלצה על מוצר ספציפי. אנא בדוק שוב אם המערכת שלך דורשת אחסון נוסף לפני הגשת בקשה.