מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

 

מצלמות ומערכות אבטחה לעסק בקריות – האם צריך מצלמת אבטחה בעסק?

מצלמת אבטחה בקריותמצלמות אבטחה בקריות. כולנו מכירים את מצלמת האבטחה, פריט אשר כיום ניתן למצוא בכל עסק וכמעט בכל בית פרטי. וכמעט נדמה לנו שהצורך במצלמות אבטחה לעסק בקריות הוא הכרחי, ואכן האמת אינה רחוקה מזאת. מצלמות אבטחה נועדו בכדי להעלות את רמת האבטחה הכללית של המקום – בין אם להרתיע אדם באמצעות נוכחות מכשור צילום המצלם את האזור, לבין אם לספק ראיה חוקית בעת הצורך המשפטי. בדיקות שונות הראו פעמים רבות כי הצבת מצלמות אבטחה באזורים, מורידה משמעותית את הסיכוי לפשיעה באותו האזור (גנבה, אלימות, ונדליזם וכדומה), ואכן מצלמות האבטחה שלנו הוכיחו את יעילותן פעמים רבות בעבר. כיום, מצלמות האבטחה משמשות אותנו בנוסף גם לצורך פיקוח על אזור מסוים, בין אם מדובר על עסק או על בית פרטי; למטרה זו קיימים כיום סוגים רבים מאד של מצלמות אבטחה אשר נציין את חלקם.

מערכות ומצלמות אבטחה – סוגי מצלמות האבטחה

כיום, לעומת לפני כ-15 שנה, ניתן לשים לב כי קיימים המון סוגים של מצלמות אבטחה. והמצב הוא ככה לא סתם – צרכיו של הפרט בהתקנת מצלמות אבטחה יכולות להשתנות רבות. ולכן קיימים סוגים רבים מאד של מצלמות אשר יכולות לספק את הצרכים הבלעדיים בצורה הטובה ביותר. להלן כמה מן הסוגים הנפוצים של מצלמות האבטחה בקריות ובאזורים בארץ:

מצלמת כיפה – מצלמה שעיקרה מתבטא בצורתה ה’כיפתית’. הצורה מקשה על זיהוי שדה הראייה של המצלמה ובכך מספקת הרתעה על אזורים גדולים במיוחד, אך בפועל מספקת צילום בזוויות ראייה מסוימות.

מצלמת צינור – מצלמה מסוג צינור הינה המצלמה המוכרת ביותר. הינה בעלת מבנה צינורי ארוך והינה נחשבת כמצלמת אבטחה סטנדרטית. אך בפועל, צורת המצלמה לא משפיעה רבות על אופן פעולתה והכל מתרכז בפונקציונליות שלה. כלומר, גם מצלמות אבטחה מסוג צינור וגם מצלמות אבטחה כיפתיות, יכולות להיות בעלות תכונות כגון פונקציונליות לראיית לילה.

מצלמת אינפרה אדום – מערכת אבטחה הכוללת אינפרה אדום הינה מצלמת אבטחה המספקת יתרון עצום בכל הנוגע לצילום באזורים מוחשכים ואף בחושך מוחלט.

מצלמה נסתרת – מצלמה נסתרת יכולה להגיע במגוון צורות וגוונים. המטרה העיקרית של מצלמת אבטחה נסתרת הינה להיות חבויה ולצלם אזורים באופן דיסקרטי.

התקנת מערכות אבטחה – התקנת מצלמות אבטחה על ידי איש מקצוע

לא כולם יודעים לבצע התקנה הולמת של מצלמות אבטחה בקריות. ואכן מומלץ להיות מודעים לעובדה כי התקנה לא מקצועית של מצלמת אבטחה יכולה לגרום לבעיות הנוגעות ליעילות ואיכות המצלמה בעתיד. התקנת מצלמות אבטחה לבית בקריות, הינה עבודה הדורשת דיוק, חיבור נכון של מגוון המוצרים האלקטרוניים, כיול וכיוון ואף בחירה נכונה של מצלמת האבטחה.

אנו, חברה המתמחה בכל הנוגע לסוגי מצלמות האבטחה השונים והתקנתן, נשמח לעזור לשירותכם בכל הנוגע לייעוץ, תמיכה טכנית ומתן מגוון שירותי התקנה במחירים הזולים ביותר.

עבור מצלמות אבטחה בקריות חייגו אלינו ל: 050-8087243