מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בקיסריה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה בקיסריה – קיסריה היא עיר נמל שהוקמה בשנים 13-25 לפנה”ס. העיר הייתה המרכז המנהלי הרומי ביהודה מאז כינון פרובינקיה יודיאה (לאחר הדחת ארכלאוס בשנת 6 לספירה). היא שמרה על מעמד זה ביהודה, ולאחר מכן בפרובינקיה סורי-פלשתינה עד 390, ולאחריו בפרובינקיה הביזנטית פלשתינה פרימה. העיר נקראת על שם אוגוסט קיסר. כיום חלק משטח העיר העתיקה הוא גן לאומי בניהול רשות הטבע והגנים ביחד עם החברה לפיתוח קיסריה. בסמוך לעתיקות קיסריה, הוקמה במאה ה-20 קיסריה המודרנית.

קיסריה הוא יישוב קהילתי השוכן ליד קיסריה העתיקה. הוא אחד היישובים היוקרתיים בארץ ורוב תושבי בעלי הכנסות גבוהות מאוד. עיקר הבנייה ביישוב היא בנייה נמוכה של וילות, אחוזות וקוטג’ים והוא מצטיין בחזותו ובאיכות החיים הגבוהה שהוא מציע לתושביו.

אוכלוסייתה של קיסריה עומדת כיום על כ- 5,300 תושבים (נתוני אוכלוסייה לפי הלמ”ס לסוף שנת 2019).

מצלמות אבטחה ברחבי היישוב קיסריה

כאמור, קיסריה היא יישוב יוקרתי מאוד במחוז חיפה, מועצה אזורית חוף הכרמל. על כן, מבינים בשנים האחרונות תושבים והנהלת העיר כי נדרש לשמור עליה מכל משמר.

מערכות ומצלמות אבטחה מתקדמות נחוצות מאוד במידה וישנו צורך של שמירה והשריית ביטחון באזור. היישוב קיסריה יכול להיעזר רבות במערכות אבטחה על מנת להבטיח לתושבים ולבאי העיר שיהיו בטוחים ושמורים.

ככלל, חשוב להתקין מצלמות אבטחה ומערכות אבטחה בכל מקום החשוב לנו לשמירה. אבל על מקומות פרטיים כמו עסקים ובתים חשוב לשמור ולהגן אף יותר. וכך גם מקומות ציבוריים אשר בדרך כלל הם הומים באנשים ויש בהם סיכויים גבוהים למעשים שליליים.

מצלמות אבטחה במקומות ציבוריים בקיסריהמצלמות אבטחה בקיסריה

קיסריה מלאה בנקודות ציון ציבוריות חשובות ומשפיעות. על כן נרצה לשמור, לפקח ולהגן עליהם. כל מקום ציבורי הומה צריך להיות מרושת על ידי מערכות אבטחה מהמתקדמות שיש בתחום ולשמור על המבקרים במקום.

מקומות ציבוריים כמו מלונות בעיר, מוזיאון “ראלי”, מפעל איטונג ומועדון הגולף הינם מקומות אשר חשוב ביותר לשים עליהם את כל כובד המשקל ולשמור עליהם.

כל מערכת אבטחה אשר תוצב במקום ציבורי תיתן לתושבים ולמבקרים תחושת ביטחון רבה. מערכות ומצלמות אבטחה ירתיעו ויפחידו כל אדם המתכנן לבצע מעשה פשע, וגם במידה שהפשע כבר בוצע, יוכלו ההקלטות של המצלמות לסייע למשטרה למצוא את הפושע בקלות רבה יותר.

בנוסף, מקומות ציבוריים אשר מחזיקים חברת שמירה ושומרים פיזיים אשר נמצאים באתר ושומרים עליו, יכולים להיעזר גם הם במערכות האבטחה. שומר אשר נמצא באזור מסוים לבדו לא יכול לפקח על כל המקום באופן מקסימלי, ולכן מצלמות האבטחה יעזרו להם לאבטח את המקום באופן המושלם.

מצלמת אבטחה בבית בקיסריה

כאשר בית זקוק לאבטחה, נרצה במחשבה ראשונה להקצות לו שומר או מאבטח. אבל לנו יש פתרון פשוט הרבה יותר. השומר הוא בסך הכול בן אדם ויכול להיות לא זמין למשך זמן רב בתפקיד. מצלמות אבטחה מכסות את כלל האזור בזמן שהשומר יכול לקחת מנוחה קצרה או אף לא להיות באזור בכלל. מצלמות האבטחה תמיד מתעדות את הצילומים. ועל כן, בכל מערכות האבטחה המתקדמות ביותר, ניתן לצפות בשידור חי ובהקלטות של המערכת בכל זמן שהוא ומכל מקום שהוא. כאשר כל פורץ מנסה להיכנס על ידי לאזור מסוים באמצעות רמאות השומר, המערכת מצלמת ושומרת את הצילומים והם נשמרים בה עד כחודש ימים אחרונה. למצלמה יש אינטליגנציה מלאכותית. היא יכולה לזהות את האנשים הלא-מוכרים או אינם מורשים באזור ויכולה להפעיל אזעקה. בכך, יוכל השומר לתפוס מיד את הפולש ויכול לנקוט בצעדים הדרושים.

מצלמות אבטחה בעסקים פרטיים

כל עסק פרטי אשר עובד ופועל כיום צריך להתקין מערכות אבטחה במקום. במצב כזה, בעל העסק יוכל לפקח על הלקוחות שנכנסים ויוצאים מבית העסק אך גם על העובדים שלו. הוא יוכל להביט במצלמות, מכל מקום ובכל זמן, ולהבחין בכל דבר שונה וחריג בנוף ולפעול באשר לו.

ישנם יתרונות רבים להתקנת מצלמות אבטחה בבית העסק, אלו הם כמו מהם:

  1. פיקוח על הלקוחות נותן לבעל העסק שקט לדעת כי אף אחד מהם לא התנהג באופן שאינו חיובי ואינו נאות.
  2. הסתכלות ופיקוח על העובדים יאפשר לבעל העסק לבחון את עובדיו ולהיות סמוך ובטוח כי העובדים הם טובים כפי שחשב ולתגמל אותם בהתאם.
  3. במקרה חריג של פשיעה בתוך בית העסק יוכל בעל העסק לצפות בצילומי מצלמות האבטחה ואף להעביר את הצילומים למשטרה. כך יוכלו לפתור את המקרה בקלות רבה יותר ולהבטיח כי בית העסק לא יפגע כתוצאה מהפשע שנעשה.
  4. לרוב ועל פי מחקרים רבים, התקנה של מצלמות אבטחה מרתיעה כל פושע אשר מבקש לבצע מעשה כלשהו. זאת מכיוון שפושעים היום יודעים כמה קל לתפוס אותם לאחר שצולם במצלמות אבטחה.

לסיכום, מצלמות אבטחה ומערכות אבטחה הן מוצר בסיסי בכל עיר ויישוב, ובכל מקום החשוב עבורנו. צרו איתנו קשר – ‘צוות סקיוריטי מצלמות אבטחה’ עוד היום לטובת קביעת התקנה של מערכות.