מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

התקנת מצלמות אבטחה בפתח תקווה – תכנון והתקנה לפי צרכי הלקוח

מצלמות אבטחה בפתח תקווהמצלמות אבטחה בפתח תקווה – התקנת מצלמות אבטחה אינה עבודה פשוטה כפי שעלול להראות לאדם אשר אינו בקיא בעולם מצלמות האבטחה. כיום למצלמות אבטחה רבות יש תפקידים ואיכויות שונות, אשר יש להתחשב בהן טרם התקנת מצלמות האבטחה ביעד המבוקש על ידי הלקוח. נניח כי מדובר באזור מעורפל או בעל ראות נמוכה עקב חושך, במצב מסוים זה ניתן להציב מצלמת אבטחה רגילה. אך צילום ממצלמה רגילה בתנאי ראות ירודים תביא לצילום באיכות נמוכה וללא פרטים אשר יהיה ניתן להשתמש בהם בעת הצורך; במקום מעין זה מומלץ להציב מצלמה בעלת אפשרות לראיית חושך. אחת כזו היא מצלמת בעלת חיישן אינפרה אדום, זו מאפשרת צילום חום תרמי הנפלט מגוף על ידי חיישן חום מיוחד, אשר המידע שלו מועבד באופן מתוחכם וממנו נבנית תמונת חום וכתוצאה מכך – צילום באזור חשוך. אבל בכדי להבין איזו מצלמת אבטחה ברצונכם להציב, עליכם להכיר את האפשרויות העומדות לרשותכם.

מצלמות אבטחה לבית ולעסק – סוגי מצלמות אבטחה שונים

כעת נפרט על כמה מסוגי מצלמות האבטחה המוכרים בשוק:

מצלמת דמה – זו בעצם מסגרת של מצלמת אבטחה מוכרת, אך ללא מערכת הצילום הפנימית. היא מוכרת במחירה הזול, כמובן שאינה מצלמת פיזית, אך משתמש היטב בגורם ההרתעה שקיים למצלמות אבטחה. לרוב מוצבת באזור חשוף.

מצלמת אבטחה נסתרת – זו מצלמת אבטחה אשר נועדה לצלם אנשים לצרכים שונים, החל מתכניות שעשועים, ועד ללכידת מטפלים אשר מתעללים במטופליהם. מצלמה זו לרוב מגיעה בממדים קטנים או בצורה של ריהוט או כלי סטנדרטיים.

מצלמת אבטחה עם חיישן תנועה – ידועה בתור מצלמת אבטחה לבית בפתח תקווה, אך יכולה בקלות גם לשמש עסקים רבים. מערכת אבטחה זו היא בעלת חיישן האחראי לזיהוי תנועה, על ידי כך להפעיל או להפסיק את מערכת הצילום ברגע בו היא מזהה תנועה – מערכת אבטחה מצוינת לצורך חסכון בחשמל, אורך חיים ואורך צילום קצר למקוטעין.

מצלמת כיפה\צינור – אלו למעשה לא בדיוק מצלמות אבטחה בעלות אפשרויות שונות, אך מומלץ להזכירן מנוכח שימושן הנפוץ. מצלמת כיפה או מצלמת אבטחה מסוג צינור הנן מצלמות אבטחה בפ”ת אשר נבדלות רק בצורתן, אשר זו בהתאם מקנה להן אפשרויות מעט שונות – מצלמת כיפה ידועה בתור מצלמת שטוחה יותר ובולטת מעט פחות ממצלמת צינור, אשר מגיעה בצורה המוכרת לרובנו כצורת מצלמת האבטחה הסטנדרטית.

מערכות ומצלמות אבטחה לבית בפתח תקווה – מי אנחנו?

אנו חברה המתמקצעת בכל הנוגע לעולם מצלמות אבטחה בכל רחבי הארץ, החל מהתקנת מצלמות אבטחה בפ”ת ועד למתן שירותי יעוץ וטיפול במצלמות אבטחה קיימות. בכל הנוגע לבחירת מצלמת אבטחה בשבילכם, צוות מקצועי מטעמנו ישמח לעזור לכם בכל הנוגע להכוונה ומענה על שאלות שונות.

עבור מערכות אבטחה בפתח תקווה חייגו ל: 050-8087243