מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות ומערכות אבטחה בעפולה – קצת על מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בעפולהמצלמות אבטחה בעפולה – מוכרות כאמצעי מודרני לצורך אבטחתו של אזור מסוים, עקב זאת לא מפתיע כי הרוב המוחלט של האוכלוסייה בוחר במצלמות אבטחה ככלי הראשי לצורך הגנת רכושם ואזורם. מה שכן מפתיע הוא כי מצלמות אבטחה בארץ ובעולם, אינן המצאה עתיקה, למען האמת מצלמת אבטחה קיימת כ-25 שנה, ובמהלך הזמן הזה התקדמנו ממצלמות ענק שהיו מקליטות ברזולוציה נמוכה מאד, למצלמות בעלות חיישני תנועה, מצלמות אבטחה אלחוטיות, מצלמות אינפרה אדום ועוד, כל זאת ברזולוציות גבוהות מאד ועם יכולות צילום רבות אשר יכולות לשמש את מגוון האנשים בעלי צורך כלשהו במצלמת אבטחה.

מצלמות אבטחה לבית – יתרונותיה של מצלמת האבטחה

דנו על כך כי מצלמת אבטחה היא אמצעי יעיל להעלאת רמת האבטחה של אזור מסוים. ביניהן קיימות מצלמות אבטחה לבית ומצלמות אבטחה לעסק בעפולה, אך כיצד בדיוק היעילות הזאת מתבטאת בפועל? לא לכל מצלמת אבטחה ניתן לייחס הישג מרשים של צילום פשע המתרחש באזור. אך אסור לשכוח כי מצלמת אבטחה היא בעיקרה אמצעי הרתעה. וזוהי סגולתה העיקרית של מצלמת האבטחה. במחקרים שנעשו על אזורים שונים בהם אחוז הפשיעה היה גבוה, הפעולה בלבד של התקנת מצלמות אבטחה באזור, גררו אחריה ירידה משמעותית בכמות המקרים אשר התרחשו באזור בעתיד. לנוכח הידיעה כי קיימת מצלמת אבטחה באזור, גם אדם אשר זמם לבצע מעשה לא חוקי כלשהו, יחשוב פעמיים; לנוכח הנסיבה הזאת, התקנת מצלמות אבטחה בצפון ובאזורים נוספים יכולה למנוע אירועים עתידיים באמצעות יכולת ההרתעה של מצלמת האבטחה.

מערכות אבטחה בעפולה – סוגי מצלמות אבטחה

קיימים סוגים רבים של מצלמות אבטחה, ולכן בכדי למנות את כל הסוגים הקיימים תידרש עבודה רבה, אנו כעת נציג כמה מהסוגים היותר נפוצים הקיימים בשוק אשר כדאי שתכירו:

מצלמת כיפה\צינור – מצלמת כיפה ומצלמת צינור אינן דווקא מצלמות אבטחה בעלות סגולות שונות. אך למעשה מדובר באופי העיצובי שלהן. אתם תשמעו רבות אודות מצלמות כיפה ומצלמות צינור עקב השימוש הנפוץ דווקא בצורות אלו. אך מעבר לכך, מצלמות צינור הנן מצלמות צינוריות מוארכות מעט, מתלבטות בשטח; לעומתן מצלמות הכיפה הנן מצלמות שטוחות ולא בולטות למראה.

מצלמה בעלת חיישן תנועה – מצלמות בעלות חיישנים הנן מצלמות בעלות אפיונים מעניינים ביותר. מהמוכרים בהן – חיישן תנועה. מצלמה בעלת חיישן תנועה מאפשרת התחלת צילום רק כאשר מתבצעת תנועה באזור, דבר המאפשר תכנות הפעלה חכמה של המצלמה.

מצלמת אבטחה עם ראיית לילה – עוד מצלמה בעלת חיישן מיוחד המאפשרת למצלמה לצלם בתנאי ראות קשים הכוללים – חושך ואפילה (כגון במחסנים ללא תאורה) ואף לעתים ערפל.

בכל הנוגע לסוגי מצלמות שונים ובחירתם תוך התאמה לצרכים ספציפיים, אנו ממליצים ליצור קשר עם איש מקצוע אשר יוכל לעזור ולהמליץ בכל הנוגע למצלמות אבטחה בעפולה ובשאר הארץ.

עבור מצלמות ומערכות אבטחה בעפולה חייגו ל: 050-8087243