מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה במבשרת ציון

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה במבשרת ציון – מְבַשֶּׂרֶת צִיּוֹן היא מועצה מקומית בעלת צביון פרוורי-עירוני השוכנת על רכס בהרי ירושלים. אוכלוסיית מבשרת ציון כוללת כ- 24,000 תושבים (נכון לסוף שנת 2019).

אוכלוסייתה של מבשרת ציון הולכת וגדלה מדי יום ועל כן, גם הצורך במערכות אבטחה.

אזרחים רבים בארץ ובמבשרת ציון כבר הבינו כי חשוב מאוד להגן על היקר לך. בין אם מדובר בבית, בעסק או במרחב פתוח, חשוב להקפיד על שמירה על הבטיחות של כל מקום. כאשר מדובר בבית הפרטי שלך או בבניין מגורים משותף, או בעסק גדול או קטן שלך – חשוב לשמור על המקום.

מצלמות אבטחה במבשרת ציון – מערכות אבטחה לעסק

מערכות ומצלמות אבטחה עוזרות לעסקים למקסם את היעילות ואת ביצועי העובדים, כמו גם להגביר את תחושת הבימצלמות אבטחה במבשרת ציוןטחון אצל המנהלים, העובדים והלקוחות. בנוסף מערכת זו תספק לך ביטוח נוסף מפני גניבה והשחתה. מערכות מעקב אלה מציעות לך גם דרך נוספת להתבונן ולפקח על התנהגות העובדים ולעקוב אחר עבודתם. טכנולוגיית וידיאו ברשת מאפשרת שילוב תוכנת קופה כך שתוכלו לעקוב אחר כל עסקאות הלקוח, ההחזרות, ההחלפות ופעילות הקבלה.

בעזרת מצלמת מעקב וידאו במקום תוכלו להציג התנהגות ותנועה של לקוחות, וכך תוכלו לקבל תובנות רבות יותר על העסק על קהל הלקוחות שלכם. מודעות להרגלי הלקוחות כגון השעות בהן הם נוטים להגיע והכרת תחומי עניין של הצרכנים מעניקים לך יתרון גדול יותר לעומת המתחרה שלך. לאחר מכן ניתן להשתמש בממצאים אלה לצורך ביצוע אירועי מכירות וטקטיקות שיווק אחרות המושכות תשומת לב. התקנת מערכת מעקב וידאו עוזרת לך בסופו של דבר ליצור סביבת עבודה בטוחה ופרודוקטיבית יותר.

מספר יתרונות בשימוש מצלמות אבטחה במבשרת ציון בבית

מצלמות אבטחה במבשרת ציון יכולות להרתיע עבריינים

עצם נוכחותה של מצלמת חוץ או פנים הבולטת מספיק, יכולה להרתיע עבריינים. אבל, אל לנו להסתמך על מצלמות דמה מכיוון שפורצים מנוסים יכולים בדרך כלל להבחין בהן במרחק של קילומטר משם. ברוב המקרים, גנבים יסרקו בית לפני שהם שודדים אותו, ואם הם יזהו מצלמות המותקנות על ידי מערכת אזעקה מקצועית, ככל הנראה הם יבטלו את ניסיון הפריצה. כמו כן, אם אתה קורבן לפריצה, המצלמות יתעדו את האירוע ויסייעו לתפיסת הפושע והסחורה הגנובה שלך. זה מוביל אותנו לנקודה הבאה שלנו.

אם תתקין מצלמת אבטחה זה יעזור למשטרה

במקרה שפריצה אכן התרחשה, מצלמות האבטחה המותקנות באופן מקצועי על ידי חברת סקיוריטי יתעדו את האירוע באיכות טובה. המשטרה יכולה להשתמש בסרטונים ובתמונות אלה כדי ללכוד את האשם, למנוע פשעים עתידיים ולהחזיר את הרכוש שלך.

אתה יכול לבדוק מרחוק מה מתרחש בבית – מצלמות אבטחה במבשרת ציון

מצלמות אבטחה אינן מוגבלות, הן יכולות גם לאפשר לכם גם להשגיח על ילדיכם בזמן שאתם בעבודה. פעמים רבות משפחות עם הורים עובדים נקלעות למצוקה כאשר ילדיהם יוצאים מבית הספר בשעות אחר הצהריים. באמצעות מערכת מצלמות האבטחה, הורה יכול תמיד לבדוק את ילדיו מהעבודה באמצעות אפשרות הצפייה מרחוק של המערכת.

אתה יכול לפקוח עין על חיית המחמד שלך

בדיוק כמו שתוכלו להשגיח על ילדיכם באמצעות מערכת האבטחה, תוכלו לבדוק גם את חיות המחמד שלכם. חיות מחמד הן חלק גדול מחייהם של אנשים רבים וזה יכול להיות מלחיץ להשאיר אותם בבית לבדם, ויקר לשלם למישהו שישמור עליהם. בעזרת מערכת מצלמות אבטחה ביתית המותקנת באופן מקצועי על ידי צוות סקיוריטי, תוכלו לבדוק מה שלומם של חיות המחמד שלכם מהעבודה.

הטבות הביטוח יובטחו על ידי מצלמות האבטחה

לאחר פריצה, אתה נדרש לתביעת ביטוח עקב ונדליזם או גניבה. כאן נכנסת לתמונה מצלמת האבטחה שלך בהבחנה גבוהה. בעזרת הצילומים תוכלו לתעד את האירוע בקלות ולאמת את תביעת הביטוח שלכם. כמו כן, מערכת אבטחה יכולה בדרך כלל להוביל להנחות על אבטחה בבית של עד 15 עד 20%.