מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בכפר יונה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה בכפר יונה – כפר יונה היא עיר בישראל, השוכנת בין הערים נתניה וטול-כרם, בצומת המרכזי שבין כביש 6 וכביש 4. היישוב הוקם בשנת 1932 על ידי מוריס פישר, והוכרז כמועצה מקומית בשנת 1940. בעקבות פיתוח בתחומי הבינוי, התעשייה והחינוך בתחילת העשור השני של המאה ה-21 קיבל היישוב מעמד של עיר בפברואר 2014.

אוכלוסייתה של העיר כפר יונה עומדת על כ- 24,700 תושבים (נכון לסוף שנת 2019).

עירית כפר יונה ותושביה, כעיר מתפתחת בשנים האחרונות, מבינים עם השנים החולפות כמה גובה ערכה של מערכת אבטחה במקומות החשובים לנו. מערכת אבטחה בבית פרטי או בניין משותף, בשטח פתוח או בעסקנו יכולה לשנות את חיי היומיום שלנו מהקצה אל הקצה.

יתרונות רבים קיימים למצלמות אבטחה ברחבי העיר:

  1. עם התקנת מצלמות אבטחה ברחבי העיר, כפי שנאמר לפני כן, תושבי ובאי העיר ירגישו בטוחים ושלווים יותר להסתובב בעיר ולטייל בה. הם ידעו שיש להם מעטפת ביטחון טכנולוגיה אשר יכולה להגן ולשמור עליהם בכל זמן ובכל מקום.
  2. מצלמות אבטחה אשר מכסות בראותן את העיר כולה, מבטיחות לעירייה ולכוחות הביטחון והאכיפה, עזרה רבה ומקסימלית באכיפת החוק ושמירה על הסדר התקין של העיר. נקודה זו מתקשרת לנקודה הראשונה וגם היא תבטיח שקט רב אצל התושבים.
  3. במקומות ציבוריים גדולים והומים כגון קניונים, בתי חולים ומרכזי תרבות ישנו חשש תמידי גדול יותר לביצועי פשעים ומעשי רוע. על כן, חשוב לשמור על מקומות כאלו באופן חד ומושקע הרבה יותר.
  4. עזרה בפתירת פשע ועזרה למשטרה – במידה ומתרחש פשע חמור, ולאחר פנייה למשטרה או שכל גורם עזרה אחר, הקלטות מצלמות האבטחה יעזרו לכם עד מאוד.
  5. שקט נפשי וחיי ביטחון ושלווה!
כדאי לקרוא גם -> אינטרקום לבית פרטי | מערכת אזעקה לעסק

מערכת אבטחה בכפר יונה – מקומות ציבוריים ברחבי העיר

מערכות אבטחה ובפרט מצלמות אבטחה ברחבי העיר יכולה להקל מאוד על התנהלות התושבים והעיריה. תושבים אשר יודעים וסומכים על העיריה שהעיר אכן מרושתת, ירגיש בטוח יותר ונינוח יותר. ובכך גם מבקרי ובאי העיר מבחוץ, תמיד ירגישו נוח ובטוח יותר לבקר בעיר וליהנות ממנה.

מצלמות אבטחה בקניונים ומרכזי קניותמצלמות אבטחה בכפר יונה

מצלמות אבטחה ומערכות אבטחה בכלל הן מוצר חשוב מאוד, על כך כבר דיברנו. קניונים ומרכזי קניות גדולים הם בדרך כלל מקומות הומי אדם, אשר הסיכוי לפגיעה בהם ובאזרחים הנמצאים בהם היא גדולה. לכן, חשוב מאוד לשמור על מקומות ציבוריים כאלו יותר מהרגיל. שומרים ואנשי אבטחה רגילים שאנו מכירים לא תמיד מספקים הגנה מספיקה, חשוב לוודא שהמקום אכן מוגן באופן מלא. מערכות אבטחה למיניהן יבטיחו שהמקום יהיה מתועד, מצולם ומוקלט באופן ישיר ומסביב לשעון (24/7). במצב כזה, יוכלו אחראי הביטחון במקום לעקוב אחר כל המתרחש ולפקח על המקום כולו.

מצלמות אבטחה בכפר יונה – בתים פרטיים או בניינים משותפים

מצלמות אבטחה בתוך הבית או מחוצה לו הן נקודה חשובה ביותר. בתור ועד בית או שכנים המתגוררים בבניין משותף, או בעלי בית פרטי חשוב לפקח על המתרחש בסביבת הבית ובתוכו. על כן, מצלמות יוצבו בכניסת וסביבת הבית וכך תוכלו להבחין האם מתקרב אדם חשוד ולא מוכר אל ביתכם. בנוסף, תוכלו להציב מצלמות בתוך הבית שיאפשרו לכם להקליט את המתרחש, לפקח על הנעשה בבית כאשר אתם לא נמצאים, ולהשגיח מרחוק על ילדים קטנים שנשארים לבד בבית. חשוב לדעת כי צפייה במצלמות, בשידור ישיר או בהקלטה, יכולה להתבצע מכל זמן ומכל מקום בעולם, זאת דרך האפליקציה בטלפון הנייד שלכם.

צוות סקיוריטי מערכות אבטחה ימליצו ויתקינו לכם את המערכות המתקדמות ביותר ויעניקו לכם את השירות הטוב ביותר הכולל התקנה, הדרכה ותמיכה טכנית במקרה הצורך.

פנו אלינו עוד היום על מנת לקבוע התקנת מצלמות אבטחה בכפר יונה וצאו מרוצים אל דרך חדשה.