מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה ביקנעם

מצלמות אבטחה ביקנעם – תחום מצלמות האבטחה

תחום מצלמות האבטחה בישראל ובעולם התפתח באופן מהיר במיוחד בשנים האחרונות. בשל ההתקדמות הטכנולוגית הניכרת בכל הנוגע לאלקטרוניקה ומזעור רכיבים, גם מצלמות האבטחה הסטנדרטיות הפכו להרבה יותר מתקדמות, בנוסף לכך שהתווספו למצלמות האבטחה ביוקנעם ובארץ אפשרויות ואיכויות שלא היו ניתנים קודם לכן, לדוגמא – מצלמת אבטחה משולבת חיישן חום המאפשר זיהוי ומיפוי שטח לפי הדפוס התרמי שבו. כעת נפרט על כמה מסוגי מצלמות האבטחה המתקדמים כיום.

מצלמות אבטחה לבית ביקנעם – סוגי מצלמות אבטחה פופולריים

המגוון הנוכחי הקיים למצלמות אבטחה הוא רב במיוחד. אך לא תמיד יש את הצורך בלהכיר את כל סוגי מצלמות האבטחה המוכרים בכדי לדעת איזו מצלמת אבטחה תתאים לכם; להלן כמה ממצלמות האבטחה המומלצות אשר זכו לשבחים רבים במהלך השנים מלקוחות מרוצים:

מערכת אבטחה עם חיישן תנועה – בניגוד למצלמות תנועה בכביש, מערכות אבטחה ביקנעם בעלות חיישן מובנה אמנם פועלות באופן דומה אך מטרתן היא לפקח על אזור שדווקא התנועה בו מעטה, ולהתחיל צילום ברגע שזוהתה תנועה באזור עליו מצלמת האבטחה מפקחת.

מערכת אבטחה אלחוטית – מצלמות אבטחה מיוחדות המאפשרות חיבור של רשת מצלמות אבטחה בצורה אלחוטית בינן לבין עצמן, ובינן לבין יעד מסוים המנקז לתוכו את מגוון ההקלטות השונות.

מצלמת אבטחה אינפרה אדום – מצלמת אבטחה המבוססת על אבחון, הבדלה וצילום על פי דפוסי חום שונים של אזור מסוים. מתאים במיוחד לאזורים בעלי ראות נמוכה, באופן דומה מצלמות תרמיות שונות משומשות רבות בתעשיה לפיקוח על דפוסי חום של מוצרים שונים.

מצלמת אבטחה נסתרת – מצלמת אבטחה המיועדת לצילום ללא ידיעת המצולמים, נפוצה בשימוש ביתי.

מצלמות ומערכות אבטחה ביקנעם –  והחוק

מה החוק בישראל אומר בכל הנוגע לתיעוד של מצלמות אבטחה שונות?

תיעוד ממצלמת אבטחה לבית או ממצלמת אבטחה לעסק ביקנעם נחשב כראיה קבילה מבחינת החוק בארץ. מעבר לכך שהראיה מספקת הוכחה לפשע שבוצע באזור שתועד, תיעוד זה אף יכול לעזור לרשויות החוק להביע את הפושע לדין.

האם ניתן לצלם אדם באמצעות מצלמת אבטחה ללא ידיעתו או הסכמתו?

נפצל את התשובה לשני חלקים –

בעת תיעוד באמצעות מצלמות אבטחה לעסק, המעסיק חייב לידע את מועסקיו בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה. בפרט – יש צורך באישור ממועסק אשר מעוניינים להתקין במצלמת אבטחה באזור המוגדר כשלו. (לדוגמא – משרד של מזכיר, לא ניתן להתקין מצלמת אבטחה ללא ידיעתו והסכמתו של המזכיר).

בעת תיעוד מצלמת אבטחה לבית ביקנעם, כאן החוק קובע כי זכותו של אדם לבצע התקנת מצלמות אבטחה ותיעוד אזור שבבעלותו.

התקנת מערכת אבטחה ביקנעם – עסק מומחה למצלמות אבטחה

בכל הנוגע לבחירת מערכות אבטחה ביקנעם, רכישה וביצוע התקנת מצלמות אבטחה. העצה היא גורפת – גשו לעסק מקצועי אשר יוכל לעזור לכם לבחור ולתת לכם את מגוון השירותים הדרושים בכדי להעלות את רמת האבטחה של אזורכם באמצעות הצבת מצלמת אבטחה ביקנעם באזור הרצוי עליכם.