מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה בטבריהמצלמות אבטחה בטבריה

מערכות אבטחה לבית בטבריה – יתרונותיהן של מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה הנן כלי טכנולוגי אשר מוכר לרובנו, אך בקצרה – מצלמת אבטחה הנה מצלמה ‘רגילה’ אשר מובנית לתוך מערכת המאפשרת למצלמה לבצע דברים נוספים מלבד צילום, כגון – תנועה, זווית צילום רחבה, מיקוד, צילום בעזרת חיישן (תנועה, אינפרה אדום…) ועוד. חדי העין בוודאי ששמו לב שהמילה ‘רגילה’ הופיעה בגרשיים, האמת שמצלמת האבטחה הנה מורכבת הרבה יותר מהתמצות הקליל שהוצג, אך לצורך הבנה כללית של איך עובדות מצלמות אבטחה לעסק או לבית תיאור זה מספק.

היתרונות העיקריים במצלמות אבטחה בטבריה הם כי תחילה. בדיקות סטטיסטיות רבות הראו חד וחלק כי התקנת מצלמות אבטחה באזורים כלשהם, מורידה משמעותית את כמות הפשיעה באזור הנתון. כלומר – המצלמה היא אמנם כלי פאסיבי, אך רק הצבתה באזור מסוים גורמת לאפקט הרתעה שמביא תוצאות משמעותיות. יתרון זה אינו ברור מאליו. האם תעדיפו להציב שומר בכניסה לעסק שלכם או שאולי תעדיפו לבצע התקנת מצלמות אבטחה לעסק באזור הנתון. יתרון שני וחשוב לא פחות – תיעוד של מצלמת אבטחה הנו תיעוד קביל מבחינת חוק, להלן סיפור קצר שימחיש זאת – לפני כמה שנים היה אירוע של תאונה בצפון, רכב עירייה פגע ברכב אשר חנה ונמלט מהמקום, ‘למזלו’ של בעל הרכב הנפגע, באחד מהעסקים המקומיים היו מותקנות מצלמות אבטחה לעסק, ראייה זו שימשה לצורך זיהוי ואיתור הרכב הפוגע וכתוצאה מכך הנהג הרשלן.

התקנת מצלמות אבטחה – האם ניתן להתקין מצלמות אבטחה באופן עצמאי?

כפי שכבר הזכרנו – מצלמות אבטחה הן פריט טכנולוגי מסובך למדי. ואמנם המערכת נראית פשוטה כלפי חוץ, מגוון החלקים הפנימיים אשר מתקשרים זה עם זה על בסיס קבוע יכולים לאבד מתפקודם באופן משמעותי בעת ביצוע התקנה לא נאותה. לדוגמא – התקנת מצלמת אבטחה בטבריה שמשתמש בחיישן תנועה – בעת ביצוע ההתקנה צריך לוודא כי החיישן אכן מסתכל באופן בלעדי על האזור עליו רוצים לפקח. במידה וזווית המבט של החיישן תהיה לא נכונה המצלמה עלולה להיות רגישה מדי או לא רגישה מספיק כלפי תנועה מסוימת. כלומר מצלמת אבטחה עם חיישן תנועה מבונה לא תתפקד באופן הקרוב ליעילות האפשרית שלה. זוהי רק דוגמא אחת מתוך רבות, ביצוע התקנה נכונה ונבונה של מצלמות אבטחה בטבריה ובכלל הארץ הנה תבטיח כי המצלמה תתפקד באופן היעיל ביותר.

מערכות אבטחה לעסק בטבריה – מי אנחנו?

אנו חברה מקצועית המתמקצעת מזה שנים בכל הנוגע לתחום מצלמות האבטחה. החל מהתקנת מצלמות אבטחה בטבריה ובכלל הארץ ועד לטיפול ותפעול בתקלות מצלמה שונות. אנחנו שמים דגש עיקרי על הלקוח כפרט ייחודי, בעל צרכים ספציפיים המשתנים בין כל לקוח ולקוח; ולכן אנו מקצים לכל אדם את מרב התשומת לב החל מהשיחה הראשונה וגם זמן רב לאחר ביצוע ההתקנה.

עבור מצלמות אבטחה בטבריה חייגו אלינו ל: 050-8087243