מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה בחולוןמערכות אבטחה בחולון – מצלמת אבטחה ככלי אבטחה

רובנו מכירים את מצלמות האבטחה המודרניות, הרי במרבית המקומות אשר יוצא לנו לבקר במהלך השבוע נוכל לזהות מצלמת אבטחה כזו או אחרת המוצבת לה בפינת החדר או על הקיר מאחורי דלפק המוכר; ואכן, רק הפופולריות של מצלמות אבטחה כיום מעידות על העובדה כי מאחורי מצלמות אבטחה מסתתר משהו שלא מתחיל ונגמר בגימיק מידבק. מצלמת אבטחה היא כלי טכנולוגי המאפשר צילום ותיעוד של אזור, ותופתעו לגלות כי רק עד לפני כ-25 שנים, מצלמות אבטחה היו נדירות להפליא ורק מיטב העסקים היו יכולים להרשות לעצמם לבצע התקנת מצלמות אבטחה באזורם. כיום, התקנת מצלמות אבטחה היא פעולה אשר מרבית האנשים החושקים בהעלאת רמת האבטחה של ביתם או משרדם יכולים להשיג. תיעוד מצולם של מצלמת אבטחה איכותית יכול לשמש כראייה ועוד, ואכן כעת נרחיב מעט על האספקט החוקי בכל הנוגע למצלמות אבטחה בחולון בפרט ובישראל בכלל.

התקנת מערכות אבטחה בחולון – האם תיעוד ממצלמת אבטחה הוא חוקי?

והשאלה הגדולה ביותר נשאלת – במקרה וברשותכם מצלמת אבטחה לבית בחולון או בערים אחרות, ואדם מסוים צולם ללא ידיעתו; האם זוהי הפרה של פרטיותו? ובכן, זוהי מהומה שפקדה דינים ומשפטים רבים לפני שנים, ומאז החוק התייצב וכיום ניתן להגיד בוודאות כי במידה ומדובר באזור פרטי שבבעלותכם, כגון – דירה, משרד עבודה אישי ועוד. צילום ותיעוד של אזור זה באמצעות מצלמת אבטחה בחולון הוא חוקי לחלוטין, וגם אם מדובר בהפרה של הפרטיות של אותו האדם. הבחירה שלכם לאבטח את המקום על ידי בחירה בהתקנת מצלמות אבטחה באזור היא החשובה מבחינת החוק. אך האם כאשר מדובר בעסק, החוק משתנה?

מצלמות אבטחה לעסק – הבט חוקי על מצלמות אבטחה בעסק

כפי שכבר ציינו, מצלמות אבטחה באזור פרטי הן חוקיות ואין אפשרות להתלונן על כך. אך מה קורה במצב בו מדובר בעסק עם מעסיקים ומועסקים ? האם החוק מתבונן על כך באופן אחר? כך זה עובד בעולם העסקים. הגנה על זכויות הפרט הופכות להיות משמעותיות עקב בהירותן. הרי ניתן לצלם כל מהלך של מועסק ובהתאם לכך, הדרך להרעת תנאיו של המועסק ואף חדירה לפרטיותו היא קצרה. בנדון זה החוק מתנהג אחרת – במידה והותקנה מצלמת אבטחה לעסק בחולון, אם מצלמת האבטחה מוצבת באזור פומבי. חובה ליידע את המועסקים כי אכן קיימות מצלמות אבטחה המתעדות את האזור. אך לא חוקי לבצע התקנת מצלמות אבטחה באזור פרטי של מועסק, כגון משרדו, שירותים, מעלית ועוד.

מערכות אבטחה בחולון – קץ לאי-הוודאות

בין אם הנכם לא יודעים באיזו מצלמת אבטחה בחולון לבחור, או מה החוק אומר לגבי מצב פרטני שלכם. צרו קשר עם איש מקצוע מעולם מצלמות האבטחה אר יוכל לייעץ, לעזור ולהמליץ בכל הנוגע לאמור בחוק. ובכל הנוגע לבחירת מצלמת האבטחה הנכונה עבורכם.