מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה לביתמצלמות אבטחה בחדרה

מצלמות אבטחה בחדרה – מצלמות אבטחה לבית ולעסק הפכו לחלק בלתי נפרד ממערכת האבטחה של רוב העסקים ואף הבתים הפרטיים בעולם בשנים האחרונות. לאופי שימוש זה יש סיבה ברורה – התקנת מצלמות אבטחה באזורים שונים משפרים את רמת האבטחה של המקום באופן משמעותי.

מצלמות אבטחה לבית – מהי מצלמת האבטחה?

אנשים אשר מכירים את המונח ‘מצלמת אבטחה’ מכירים את התמונה הכללית. אף אנשים רבים אשר משתמשים במצלמות אבטחה מכירים רק קצת מאופן פעולתה, אך מצלמת האבטחה המודרנית הנה פלא טכנולוגי אדיר. מערכות אבטחה בחדרה ובכלל הארץ החלו להיכנס לשימוש בשנות ה-90. לפני כן מרבית האבטחה הייתה מתבצעת על ידי שומרים, או בהסתמכות על מנעולים חזקים בלבד. מצלמות אבטחה מודרניות הינן מורכבות מאד ומשלבות בתוכן טכנולוגיות רבות. המצלמה הבסיסית כוללת מצלמה רגילה בנוסף לאלגוריתמים ואמצעים מכניים אשר מאפשרים לה לפקח על אזור מסוים באופן יעיל. כיום, מצלמות אבטחה יכולות להיות מורכבות מאין שיעור. לדוגמא – מצלמת אינפרה אדום, זוהי מצלמת אבטחה אשר מסוגלת לצלם באמצעות חיישני טמפרטורה, אלו (החיישנים) מסונכרנים בצורה יוצאת דופן עם כלל מנגנוני המצלמה, ובכך מתאפשר עיבוד תמונה איכותית רק לפי תדרים גל בספקטרום האינפרה אדום, טכנולוגיה שלא הייתה קיימת רק מלפני כ-20 שנה.

התקנת מערכות אבטחה בחדרה – יתרונותיה של מצלמת האבטחה

כפי שכבר הזכרנו, מצלמת אבטחה הנו כלי אשר מאפשר לנו לאבטח אזור מסוים ביעילות רבה. אך האם זאת האמת? זו לא טענה שלנו – ניסוים חברתיים רבים הראו כי במידה ואנשים חושבים כי קיימת מצלמת אבטחה אשר מצלמת אותם, גורמת להם להתנהג באופן היותר מקובל בחברה, משהו שלא מפתיע רבות, אך עובדה זו רק גוררת אחריה תוצאות מרהיבות נוספות: מחקר סטטיסטי שבוצע על אזורים בעייתים אשר הוצבו בהם מצלמות אבטחה. הראו ירידה משמעותי בכמות האירועים אשר התרחשו באזורים המסוימים לאחר הצבת מצלמות אבטחה באזור הנתון. המסקנה היא ברורה – התקנת מצלמות אבטחה תשפר משמעותית את רמת האבטחה של האזור. בין אם מדובר בהתקנת מצלמות אבטחה לבית לבין אם התקנת מצלמות אבטחה לעסק בחדרה.

מצלמות אבטחה לעסק – שימושים נוספים במצלמות אבטחה

מערכות אבטחה אינן משמשות רק לצורך אבטחת אזור מסוים, לעתים עסקים שונים משתמשים במצלמות אבטחה לצורך פיקוח על אזור מסוים, לדוגמא – עסקים הנותנים שרות אשר מעוניינים לוודא כי אכן השרות אכן ניתן ברמה הגבוהה כניתן, נוטים להציב מצלמות אבטחה באזור העבודה בכדי לוודא כי העבודה מתבצעת על צידה הטוב ביותר, בנוסף – פיקוח על מכשור, קשישים ועוד הנו שימוש תדיר.

מצלמות ומערכות אבטחה – התקנת מצלמות אבטחה

התקנת מצלמות אבטחה הנו עסק אשר צריך להשקל בכובד ראש, אנו נשמח לתת לכם את כל הייעוץ בנוגע לבחירת המצלמה הנכונה תוך התחשבות באזור לבחירתכם ושימושיה; כל הנוגע להכוונה, טיפול במצלמות אבטחה קיימות והתקנת מצלמות אבטחה באזור רצוי הנכם מוזמנים לקבל את השרות המקסים ביותר על ידי צוות מנוסה ומקצועי.

עבור מצלמות בחדרה חייגו אלינו ל: 050-8087243