מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

 
למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה בגדרה

מצלמות אבטחה סקיוריטי– מי אנחנו?

אנו חברה מקצועית המספקת שירותי תפעול והתקנת מצלמות אבטחה ובאזורים נוספים בכל הארץ. בנוסף לסיפוק הכוונה וייעוץ בכל הנוגע לתאימות מצלמות האבטחה לדרישותיו בפרטניות של כל לקוח ולקוח. החל מבחירת מצלמת האבטחה המתאימה ועד להתקנתה במקום הרצוי על הלקוח.

מצלמות אבטחה – מהי מצלמת האבטחה?

מצלמת אבטחה מודרנית יכולה לספק לכם את הפתרון האידאלי. פתרון בכל הנוגע לאבטחת הבית או העסק באמצעות תיעוד האזור בפרקי זמן רצויים. מצלמת אבטחה בגדרה תאפשר לכם תיעוד והקלטה של אזור אותו תבחרו. יתרונו של תיעוד באמצעות מצלמת אבטחה מבטיחה לכם ראייה בכל הנוגע להתרחש באזור אותו היא מתעדת. ראייה בצורת תיעוד זו פותחת בפניכם אפשרות של גישה לדין. מאפשרת לרשויות החוק הבאה מהירה יותר של העבריין לדין ואף מאפשרת לכם לדעת מה בדיוק התרחש באזור ברגעים בהם לא הייתם עדים להם.

מצלמות אבטחה לבית בגדרה – מהן מצלמות אבטחה לבית

מתוך המגוון הנרחב הקיים של מצלמות האבטחה בארץ, המצלמות מחולקות אל שתי קטגוריות מרכזיות. מצלמות אבטחה לבית ומצלמות אבטחה לעסק בגדרה. מצלמות אבטחה לבית מותאמות בעיקר לחדרים בעלי נפח חלל קטן עד בינוני, ובעיקר מתאימות למטרות צילום בעת היעדרות יושבי הבית. לעתים קרובות, לקוחות בוחרים במצלמות נסתרות כאופציה לפיקוח אחר אנשים זרים אשר נוכחים בביתם, הווה אמר לטובות פיקוח אחר המטפלת ועוד.

מצלמות אבטחה לעסק בגדרה – מהן מצלמות אבטחה לעסק

הסוג השני של מצלמות האבטחה הקיימות בשוק הן מצלמות אבטחה לעסק. אלו בעלות אפיונים מעט שונים ממצלמות אבטחה לבית, אך זהות בעיקרון פעולתן. מצלמות אבטחה לעסק בגדרה מאפשרות: פיקוח אחר הקופה הראשית, מעקב אחר סדר והתנהלות עקבית של פעולה או של אנשים בעסק. מצלמות אבטחה לעסק מאפשרות צילום של חללים גדולים יותר, אך לרוב מומלץ לבצע התקנת מצלמות אבטחה אלחוטיות וחיבורן ברשת מצלמות אבטחה לעסק בבאר שבע; דבר המאפשר יעילות מיטבית בכל הנוגע לצילום ותיעוד של אזורים בבית העסק.

התקנת מצלמות אבטחה – מצלמות אבטחה והחוק

תיעודו של אדם באמצעות מצלמת אבטחה, במידה ואין מודע לכך, זהו נושא בעייתי אשר הרים דגלים רבים בחוק ובדין בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה לבית ולעסק. כיום, התקנת מצלמות אבטחה לבית אפשרית גם ללא ידיעת האורחים; לדוגמה – התקנת מצלמת אבטחה נסתרת בגדרה הנה חוקית ותיעוד אורחי הבית אינה נחשבת כחדירה לפרטיות, גם אם אין הם מודעים למצלמה. כאשר מדובר בהתקנת מצלמות אבטחה לעסק בגדרה ובשאר הארץ העניין מעט שונה – מצלמות אבטחה לעסק אכן עלולות להוות חדירה לפרטיות במידה והעובדים אינם מודעים שהם מצולמים או בין אם הותקנה מצלמת אבטחה במיקום אשר מוגדר כאזורו הפרטי של העובד, ללא הסכמתו. בכל הנוגע למעמד מצלמות אבטחה מבחינת החוק והמקרה הפרטי שלכם, תפעול והתקנת מצלמות אבטחה , הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת לקבלת יעוץ מצוות מומחים בכל הנוגע למצלמות אבטחה בכל הארץ ובגדרה.

מצלמות אבטחה