מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה באריאל

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה באריאל – העיר אריאל היא התנחלות השוכנת בלב השומרון, ליד כביש 5. היא הוקמה בשנת 1978 והוכרזה כעיר בשנת 1998. העיר ממוקמת בגובה הנע בין 570 מטר מעל פני הים ועד 706 מטר מעל פני הים. מבחינה טופוגרפית היא בנויה על גבעה המשתרעת לאורך של כ-12 ק”מ.

אוכלוסיית אריאל היא חילונית ברובה. בעיר נמצאת אוניברסיטת אריאל בשומרון.

אוכלוסייתה מונה כ- 20,500 תושבים (נכון לסוף שנת 2019).

קצב גידול האוכלוסייה בעיר הוא גדול ב-25 השנים האחרונות ועל כן, חשוב לדעת ולהתמצא באופן השמירה על ביטחון התושבים בעיר. עיריות רבות וכך גם תושבים כבר יודעות כי הדבר החשוב ביותר הוא ביטחון התושבים ובאי העיר באשר הם.

כל בית פרטי/ בית משותף/ עסק/ מקום ציבורי ראוי וזקוק להתקנה של מערכות אבטחה ובהן מצלמות אבטחה על מנת להבטיח את רמת האבטחה המקסימלית. מצלמת אבטחה היא מכשיר חיוני מאוד להקלטה ולניטור המצב החי של המקום. לעיתים, לכל מדינה ועיר יש חוקים ותקנות משלה ליישום מצלמת האבטחה ולמעשה הקלטת שמע ווידאו של מקום ציבורי.

מצלמות אבטחה בבית או בבניין משותף באריאלמצלמות אבטחה באריאל

כאשר בית פרטי או בניין משותף זקוק לאבטחה, מיד נחשוב על הקצאת מאבטח. אבל השומר הוא בן אדם ויכול להיות לא זמין במשך זמן רב או למלא את תפקידו לזמן קצר מהצפוי. מצלמת אבטחה מכסה את כלל האזור בזמן שהשומר במנוחה לזמן קצר או שאינו זמין. מצלמת האבטחה מתעדת את המתרחש ומקליטה ושומרת תמיד את הצילומים. כאשר פורץ מנסה להיכנס על ידי השתטות השומר, המצלמה מצלמת, מקליטה ושומרת את הצילומים. למצלמה, כמו לכלל מערכות האבטחה המתקדמות היום, יש אינטליגנציה מלאכותית. היא יכולה לזהות את האנשים הלא מוכרים ולא רצויים ולהפעיל אזעקה. וכך, השומר יכול לתפוס בקלות את הפולש ולנקוט בצעדים הדרושים לטיפול בו.

כדאי לקרוא גם -> אינטרקום לבניין משותף

מצלמות אבטחה בבתי הספר באריאל

בית הספר הוא מקום רגיש מאוד להורים. כאשר הם מכניסים את ילדם לשטח בית הספר, הם תלויים לחלוטין במערכת האבטחה של בית הספר. וכן, התלמידים, המורים והצוותים האחרים נשענים לחלוטין על ביטחון בית הספר. לכן, התקנת מעקב וידאו היא חלק עיקרי ממערכת האבטחה. הנכסים האחרים כמו מעבדות מחשבים, כיתות, מעבדת כימיה, ספרייה זקוקים גם הם לאבטחה. גנבים יכולים לגנוב ציוד יקר, כימיקלים או ספרים מבית הספר ולמכור אותו. כאשר כל בית הספר נמצא תחת פיקוח הווידיאו, דבר זה ירתיע את הגנבים מלהיכנס אל בית הספר מלכתחילה.

מצלמות אבטחה באוניברסיטת אריאל בשומרון

האוניברסיטה בעיר, כמו בתי הספר, היא אחד מהמקומות הציבוריים החשובים ביותר. על כן, עלינו לשמור עליו באופן יסודי וטוב. מוסד כה גדול חייב להיות תחת פיקוח תמידי של שמירה פיזית (שומרים בכניסה) ותחת שמירה טכנולוגית הכוללת בעצם את מערכת האבטחה ובזאת את מצלמות האבטחה השונות.

כאשר מוסד כמו אוניברסיטה נמצא תחת פיקוח מצולם באופן שגרתי 24/7, הוא יכול להבטיח את חווית הלמידה הטובה ביותר. הסטודנטים והמרצים, וכלל אנשי הצוות, הסגל ובאי המוסד ירגישו בטוחים יותר וידעו שהם נמצאים תחת השגחה יסודית.

המצב הביטחוני בישראל בכלל ובאריאל בפרט

בשנים האחרונות, עם ההתפתחויות השונות במצב הביטחוני בארץ ובכלל באזורים כמו אריאל, חשוב להציב מצלמות אבטחה בפריסה רחבה. בכל אירוע בטחוני, חשוב לנו ביותר לקבל צילומי הקלטות של מצלמות אבטחה על מנת לראות את המתרחש.

אלו הן כלל הסיבות שמצלמות אבטחה הן צורך יומיומי באריאל. באם נעמוד ונעבוד לפי סיבות וכללים אלו, נוכל לחיות חיים בטוחים ורגועים יותר, בידיעה שמערכת האבטחה מגנה ושומרת עלינו באופן שוטף.