מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה באור עקיבא

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

אור עקיבא היא עיר בנפת חדרה של מחוז חיפה בישראל. היא הוכרזה כעיר בשנת 2001.

העיר נמצאת במישור החוף הצפוני בין שני צירי תנועה עורקיים, כביש מספר 2 ממערב, וכביש מס’ 4 ממזרח, שהם נמצאות כניסות אל העיר. העיר ממוקמת דרומית- מזרחית ברצף היישובים המשתייכים למועצה האזורית חוף הכרמל, ובכלל זה שכנתה הצמודה ממערב, קיסריה. ככלל מצויה אור-עקיבא בסביבה כפרית או סמי עירונית, מזרחית לה המועצה המקומית בנימינה- גבעת עדה. גבולותיה המוניציפליים של העיר הורחבו בנובמבר 2004 והם עולים על 3,000 דונם, אך עדיין היא ישות מוניציפלית בעלת גבולות שיפוט מצומצמים בהשוואה לסביבתה. דרומית לאור עקיבא מתפרש שטח נרחב השייך ברובו ל’חברה לפיתוח קיסריה’ ובו מוקמת שכונת “אור ים” בעלת 3,480 יחידות דיור, שיגרמו להכפלת אוכלוסיית העיר ל-30,000 תושבים.

אוכלוסייתה של אור עקיבא כיום היא כ- 19,000 תושבים (נכון לסוף שנת 2019).

גם אור עקיבא, כמו ערים בולטות אחרות בארץ, מבינה ומפנימה בשנית האחרונות כי הצבת מערכות אבטחה בבתים, עסקים ומקומות ציבוריים היא פעולה נדרשת. בעולם שכולו טכנולוגי, אין הרבה מקומות שאינם כוללים מערכת אבטחה מכל סוג שהוא, וזה מצלמות אבטחה. מצלמות אבטחה יכולות לאפשר לכם לחיות את חיי היומיום שלכם בשקט ובבטחה. זאת בידיעה שהמקום החשוב לכם ביותר מוגן ושמור מאוד.מצלמות אבטחה באור עקיבא

הרחבת מערכות האבטחה ברחבי העיר אור עקיבא

עם התפתחות הטכנולוגיה בעשרות השנים האחרונות, ישנה גדילה וצמיחה משמעותית של מערכות האבטחה ברחבי הערים השונות. עם זאת, תמיד נוכל למצוא מקום לשיפור ולהגנה גבוהה יותר.

חשוב להתקין מערכות אבטחה מהמתקדמות בעולם בכל בית חדש שנבנה, עסק חדש שמוקם ומרכז ציבורי שנפתח. ברגע שרוב שטחה של העיר אור עקיבא תהיה מרושתת מצלמות אבטחה, הביטחון בעיר יהיה רב יותר. תושבי ובאי העיר השונים ירגישו בטוחים ושקטים להסתובב בעיר ולחיות חיים שקטים, בידיעה שהם מוגנים.

כדאי לקרוא גם -> מערכת אזעקה לעסק | מצלמות אבטחה אלחוטיות

כיצד משתמשים במצלמות אבטחה להפחתת פשע והגברת הביטחון הציבורי במקומות שונים בעולם

רשויות במדינות רבות מאמינות כי מצלמות ומערכות אבטחה שונות יכולות להפחית את הפשיעה, להגביר את בטיחות הציבור או לסייע במצבי תנועה. מצד שני, ישנם חששות חמורים לגבי פרטיותם של אנשים במרחבים הציבוריים והאם נתוני המצלמות מטופלים בצורה מאובטחת.

בשנת 2020, מגפת הקורונה הביאה נקודת מבט חדשה לנושא, מכיוון שמספר מדינות החלו להשתמש במעקב אחר היי-טק כדי לוודא שאנשים נשארים בבית אם הוזמן להסגר. לדוגמא, אנשים בהונג קונג היו אמורים לענוד צמיד להסגר, ונתוני מיקום הטלפון שימשו למעקב אחר תנועת החולים בדרום קוריאה.

לאחר מספר שנים של בדיקות, רוסיה השיקה מערכת לזיהוי פנים בינואר 2020. יותר מ -100,000 מצלמות שכבר הותקנו במוסקבה הותקנו בטכנולוגיה זו.

כתוצאה מכך, בתחילת המגיפה, הייתה ברוסיה מערכת שהתאפשרה לרשויות לפקח אם אנשים מצייתים לכללי ההסגר. על פי כמה דיווחים, המצלמות הצליחו לדווח על “מפרים” גם כשעזבו את בתיהן לכמה דקות בלבד בכדי להוציא את הזבל.

מצלמות אבטחה באור עקיבא וברחבי העולם צריכות להיות מעודכנות יותר

עם היתרונות הרבים שקיימים למצלמות האבטחה של ימינו, תמיד ובכל מספר שנים יוצאים חידושים ועדכונים של המצלמות והמערכות. בכל עדכון שכזה, ישנו שיפור עצום במערכת ההפעלה או באיכות המצלמות. כל עדכון ושיפור כזה שנעשה, מגיע ומתרחש רק ואך עבורכם הלקוחות, ועל כן אנחנו שמחים. אנחנו בצוות סקיוריטי מערכות אבטחה מתעדכנים תמיד בכל החידושים האחרונים בתחום על מנת שנוכל להביא לכם את המערכות המתקדמות בעולם.

מצלמות אבטחה באור עקיבא – אילו מערכות נבקש לקבל?

ככלל, נמליץ לכל לקוח לבקש ולקבל את המערכת המתקדמת והטובה ביותר, על מנת שיוכל ליהנות מכלל פיצ’רים הקיימים במערכת. במיוחד אצלנו בישראל, לאור המצב הביטחוני ונתוני הפשיעה שממשיכים תמיד לעלות, חשוב להתקין מערכות חדשות ומתקדמות. מערכות כאשר יאפשרו ללקוח לקבל את כלל היתרונות השונים שהמערכת מציעה. הלקוח יקבל חוויות שירות ושימוש טובה מאוד ואנחנו נהיה מרוצים תמיד.

לכן מצלמות האבטחה באור עקיבא יתנו תחושה חזקה של ביטחון באשר למעקב אחר העיר. בעיר מנסים להגדיל את היקף ההתקנה של מצלמות חדשות מדי יום ומנסים ליצור מודעות בקרב אנשים לגבי היתרונות של מצלמת אבטחה.

המקומות פופולריים להתקנת מערכות ומצלמות אבטחה בדרך כלל; בתי ספר, מכללה, אוניברסיטאות, משרדי תאגידים, בתי חולים, תחבורה ציבורית, שדות תעופה, קניון, מקומות תיירות וכו ‘.