מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

כיצד להגן על ביתך?

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

כיצד להגן על ביתך? כדי שאדם ירגיש כי האנשים החשובים לו ורכושו בטוח לחלוטין מפני תקיפה או שוד של עבריינים, הדרך היחידה היא להשקיף ולפקח עליהם ללא הרף. פיקוח כזה יעשה על ידי מערכות ומצלמות אבטחה, אשר ניתן לצפות בהן בשידור חי או בהקלטות המערכת ובכך להבטיח את השקט הנפשי של כלל היושבים באזור.

אז איך עובדות מצלמות האבטחה?

שיטת צפייה זו בנכס או באדם מכונה מערכות מעקב. סוג זה של מערכות ומצלמות אבטחה מתבצע בדרך כלל ברחבי העולם והוכיח שיש לו אחוזי הצלחה מצוינים. מערכות ומצלמות האבטחה שומרות על ענפי הבנקאות למשל בעשורים האחרונים והוכיחו את השימוש בהן בפחות פשעים בבנקים. עם ההצלחה שנראתה ממגזרי הבנקים, הממשלה החליטה לעקוב אחר אותן מערכות אבטחה ומצלמות אפילו למגזרים אחרים במדינה כדי להגן עליהם מפני שוד או פשיעה.

נניח שמערכות האבטחה של המצלמה צריכות לעבוד היטב עבור תרחיש. במקרה זה, החלק הטכני של מערכות האבטחה של המצלמה חייב להיות מהותי, כלומר שיהיה עליה מערכת אחסון וכוח טובה שתתמוך בעבודתן. ברגע שמצלמות האבטחה יהיו איכותיות ומהמתקדמות בעולם, נוכל לסמוך עליהם באופן מלא ולדעת כי הם שומרות ומגנות על כל צורך שלנו.

כדאי לקרוא גם -> אינטרקום לבניין משותף

באם מערכות האבטחה לא יהיו אמינות במאת האחוזים, קשה יהיה לנו לסמוך עליה לגמרי ועל כן היא תהיה לא יעילה עבורכם. וכן, תבזבזו זמן וכסף יקר על התקנת המצלמות. ועוד, אתם או משטרת ישראל במקרה הצורך לא תוכלו להסתמך על צילומי מערכת ההקלטה בעת פשע שהתרחש מכיוון שהצילומים יהיו לא טובים מספיק.כיצד להגן על ביתך

מערכות הניטור המשתמשות במערכות האבטחה של המצלמה אמורות להיות בעלות אחוזי הצלחה גבוהים. בין המצלמות השונות המשמשות במערכות האבטחה של המצלמות, נעשה שימוש במצלמות IP ובמצלמות אלחוטיות במקומות רבים יותר. זאת בשל יתרונותיהן על פני סוגים אחרים של מצלמות כמו מצלמות הכיפה המשמשות באזורים מסוימים. ישנן מצלמות ייחודיות שתוכננו כך שתהיה להן ראות מצוינת גם בשעות הלילה והעזרה שהן מקבלות בלילה היא האור האינפרא אדום.

כיצד להגן על ביתך – מערכות מצלמות אבטחה שונות

מערכות מסוג זה עוזרות לייצר תמונה טובה גם בחושך ובלילות מכיוון שהן יכולות להסתכל ‘דרך’ החשכה. כמו כן, חכם יותר להשתמש במערכות מעקב הפועלות רק כאשר יש צורך לבצע אותן. ניתן לגרום למצלמות לעבוד רק כשיש תנועה מול המצלמה. סוג זה של מערכת מעקב משמש לצילומי חיות בר, שם המצלמות צריכות להיות פעילות רק כאשר יש תנועה של חיות בר. אך לא ניתן להשתמש במערכות מעקב אלה במקומות בהם יש תנועה מתמדת. כמו בבנקים ובמקומות ציבוריים בהם הפעילות מתרחשת ברציפות.

יש אפילו גאדג’טים של מערכות אבטחה בגדלים מיניאטוריים שיכולים לתת כיסוי מצוין של הסביבה. הם הופכים פופולריים ונפוצים מיום ליום מאז ששימשו לחשיפת ההונאות שאנשים רבים עושים. פעולות עוקץ מסוג זה נעשות על ידי אנשי תקשורת בהבאת האמת לציבור. לפיכך, משתמשים כיום במערכות מעקב כדי לחשוף עובדות של אנשים גם אם הם ממלאים תפקיד מאוד גבוה בחברה. לכן, המערכות עוזרות לנו לתפוס את האנשים שעושים את הפשעים מול כולם כמו שוד ושוחד שנעשים ברמה גבוהה.

אז לסיכום, כיצד להגן על ביתך? בעזרת צוות סקיוריטי תוכלו להבטיח לכם את המערכות המתקדמות בעולם מתוך ידע וניסיון רב שיש למתקינינו. בנוסף, התקנה מקצועית ואיכותית, ושירות אדיב לכל אורך שנת האחריות המגיעה לכם עם המערכת.