מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

למבצע מצלמות אבטחה לבית ולעסק לחצו כאן

מצלמות אבטחה באור יהודה – מצלמות אבטחה בחיינו

מצלמות אבטחה לביתמצלמות האבטחה כיום נפוצות מאד הן בתור מצלמות לאבטחה לבית וגם בתור מצלמות אבטחה לעסק. ניתן לפגוש במצלמת אבטחה בכ-80% מהמקומות בהם אנו מבקרים במהלך היום. זאת כיוון שמצלמת אבטחה היא הכלי היעיל ביותר בכל הנוגע לאבטחת המקום הרצוי באמצעות הצבת מצלמות אבטחה במקום. למרבה ההפתעה, למצלמות אבטחה אין היסטוריה ארוכה. ליתר הדיוק מצלמות האבטחה הראשונות החלו לצוץ להן אי שם בתחילת שנות התשעים. וביחד עם ההתקדמות הטכנולוגית הניכרת של השנים האחרונות מצלמות אבטחה באור יהודה ובכלל הארץ רק הלכו והשתכללו עוד ועוד.

מצלמת אבטחה מודרנית מסוגלת לבצע כיום פעולות שעד לפני כ-10 שנים לא ידעו כי בכלל אפשריות. זאת בעקבות היכולת שלנו לשלב בתוך המערכות הקיימות במצלמות האבטחה. מגוון נרחב של מכשורים אלקטרוניים שונים אשר מאפשרים לנו להוסיף להן אפשרויות נוספות רבות אשר משפרות את יעילותן ואת תאימותן לאזורים שונים. לדוגמא – מצלמה בעלת חיישן לראיית לילה, זו מאפשרת צילום אזור גם בתנאי חושך מוחלטים.

מצלמות אבטחה לבית – למה צריך מצלמת אבטחה?

התקנת מצלמות אבטחה היא האפשרות היעילה ביותר בכל הנוגע להעלאת רמת האבטחה של האזור הרצוי. משפט זה כבר יצא לכם לשמוע פעמים רבות. אבל מאחורי כל קלישאה עלולה להסתתר אמת מרתקת, ואכן כך המצב. תפקידה העיקרי של מצלמת אבטחה באור יהודה היא לצלם אזור נבחר ובכך לתעד את כל המתרחש בו לאורך זמן מסוים. תיעוד זה מאפשר לכם עקיבה מלאה אחר האזור גם כאשר אין אדם השוהה בו, יתרונותיה של פעולה זו ברורים מאד, אך מצלמת האבטחה המודרנית מנצלת את הפסיכולוגיה האנושית – גורם ההרתעה.

גורם ההרתעה היא אסטרטגיה אשר מוכרת לאנושות כבר שנים. החל מהמלחמות הגדולות ועד כדי כל הנוגע להצבת שומרי כניסה גם אם אינם חמושים. אסטרטגיית ההרתעה משתמשת בכך שהאדם מבין כי הנזק אשר ייגרם לו כתוצאה מהפעולה שינקוט, רב יותר מהרווח אשר עלול להרוויח. תיעוד אמין כתוצאה מצילום של מצלמות אבטחה באור יהודה יכול בקלות להוות עדות אשר תעזור בלכידת מבצע הפשע ובכך בעצם מרתיעה מראש את האדם מכוונת הזדון שלו.

התקנת מערכות אבטחה באור יהודה – התקנת מצלמות אבטחה באופן עצמאי

אחת השאלות הנפוצות אשר פוגשים אנשי מקצוע בעולם מצלמות האבטחה היא: ‘האם ניתן להתקין מצלמות אבטחה לבד?’ והתשובה אליה אינה גורפת. קיימות מצלמות אבטחה באור יהודה ובשאר האזורים בארץ אשר ייעודן הוא להיות קלות להתקנה, אך התקנה עצמאית של מצלמות אבטחה מקצועיות הוא תחום אשר נרכש כתוצאה של שנות ניסיון רבות על ידי אנשי מקצוע מומחים. התקנת מצלמות אבטחה באופן עצמאי עלולה להוביל ליעילות ירודה של מצלמת האבטחה ואף לבעיה כוללת במנגנון המצלמה אשר האחריות עלולה כי לא לכסות. בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה באור יהודה ובשאר האזורים בארץ, אנו ממליצים ליצור עמנו קשר על מנת לקבל ייעוץ והכוונה עתידית החל מבחירת מצלמת האבטחה הנכונה עבורכם ועד לשירותי התקנה ותפעול.