מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה בחרמון

למרכז המידע של אתר החרמון: 1-599-550-560 

מצלמות אבטחה בחרמון – האם אתם מתגוררים בקרבת הר החרמון עם אקלים קיצוני, קר ומושלג? אם כן, אינך יכול להסתמך רק על מצלמת אבטחה חיצונית. אתה צריך גם מצלמה עם חסינות למזג אוויר שיכולה להתמודד עם החום או עם הקור והאבק.

אלה חדשות נהדרות שמצלמות האבטחה עברו דרך ארוכה. שודרגו להן התכונות על-ידי התאמה לדרישת הצרכנים. כיום, אתה יכול למצוא מצלמות אבטחה חיצוניות מצוינות ועמידות בפני מזג אוויר בפחות ממה ששילמת עבור משחק המחשב האחרון שלך. אז, כאן נדבר על מצלמות האבטחה בהר בחרמון.

מהן מצלמות אבטחה בחרמון שכדאי שתבחרו?

אנחנו תמיד חושבים על האיכות הטובה ביותר בטווח מחירים משתלם. אך בהתחשב בדוחות הצרכנים, מצאנו גם שאנשים רוצים לשלם יותר עבור איכות טובה יותר. למחיר ולאיכות יש כלל פרופורציונאלי. עליך לבחור מוצר שאתה באמת מעוניין בו. כאשר אתה קורא על “מצלמות האבטחה בחרמון”, אתה הולך לדעת על המצלמות המתאימות לאזור זה. ישנם כמה פרמטרים של מצלמה המגדירה היכן היא תתאים. הגורמים והפרמטרים לבחירת המצלמה הטובה ביותר לביטחון שלך נדון להלן.

האם מצלמות אבטחה בחרמון שלך עמידות למזג האוויר?

מרבית חברות האבטחה טוענות כי מצלמות החוץ שלהן עמידות בפני מזג האוויר או עמידות למים, אך מונחים אלה לא ממש אומרים הרבה. כדי לדעת באמת איך תצלום של מצלמה בתנאי מזג אוויר שונים, בדוק את דירוג ה-IP  שלה.

מה הוא דירוג IP של מצלמה?

 IP הוא הצורה הקצרה של ‘הגנה מפני חדירה’. היא בעצם מדידה של עד כמה מצלמת האבטחה שלך יכולה לעמוד בפני דברים כמו אבק ומים. יש המון דירוגי IP שונים עבור המצלמות וההתקנים, אך הנפוצים ביותר הם IP65, IP66, IP67 ו- IP68, IP67  כנראה יהיה הדירוג הגבוה ביותר שתראו בתעשיית מצלמות האבטחה.

איכות הווידאו הטובה ביותר מבטיחה אבטחה טובה יותר

כיום רוב מצלמות האבטחה החכמות מגיעות עם רזולוציות משודרגות. השוק שלנו מציע לנו רזולוציית HD 1080p. למצלמות מתקדמות יותר יש רזולוציית 2k או 4K, שמכילה פעמיים מספר פיקסלים כמו 1080p HD. בהר החרמון, המצלמה שלך זקוקה לרזולוציה טובה שכן השלגים והערפילים תמיד פה ושם.

כמה HDR (טווח דינמי גבוה) של המצלמה שלך?

הראי בחוץ קשה וזה הופך להיות קשה יותר כאשר האזור הוא כמו הר החרמון, מה עם סנוור וצללים שמפריעים לתמונה ברורה אחרת. HDR, שמייצג טווח דינמי גבוה, מסיר את רוב הבוהק והצללים מצילומי החוץ, מה שגורם לו להיראות קרוב יותר לחיים האמיתיים מאי פעם.

מצלמות אבטחה בחרמון – עד כמה המצלמה שלך תומכת בזום?

מתקן זום מנגן כלל חיוני במצלמות האבטחה. ישנם שני סוגים של מתקן זום זמינים במצלמה. זום אופטי וזום דיגיטלי. מצלמות מסוימות יכולות להתקרב בצורה אופטית, כלומר המצלמה עצמה למעשה מתקרבת לאובייקט, או דיגיטלית, כלומר נוכל להתקרב על ידי צביטה בשידור חי בשידור חי באפליקציה שלנו. זום אופטי עדיף, מכיוון שהצילומים יהיו ברזולוציה גבוהה יותר, אך לרוב זה אינו מבצע מבצעים, לפחות עבורנו.

כמה רחב שדה הראייה של המצלמה שלך?

שדה ראייה רחב יותר חיוני למצלמת האבטחה. שדה ראייה פירושו כמה רחבה העדשה של המצלמה; בדרך כלל, אנו נרצה שהמספר הזה יהיה לפחות 120 מעלות, כאשר 180 מעלות הם הגבול המתמטי. שוב, לקבלת טווח רב יותר, חפש מצלמה שמתחברת לאורך כל הדרך. בהר, ככל ששדה הראייה גדול יותר כך תקבלו יותר הטבות.

טווח הטמפרטורות תמיד מבטיח ביצועים טובים יותר

מכשיר זקוק לטמפרטורה מתאימה כדי שיתפקד כראוי. מצלמות חוץ מיוצרות תמיד תוך התחשבות בכך שיהיה עליה להיות עמיד במזג האוויר הקריטי. טווח הטמפרטורות הרחב יותר מבטיח ביצועים טובים יותר של מצלמה.

ראיית לילה או צבע ראיית לילה?

חשוב שמצלמה תוכל להראות לך מה קורה בלילה וגם במהלך היום. ראיית לילה מגיעה בשתי צורות: או אינפרה אדום באמצעות חיישני LED, המייצרים קטעי שחור לבן, או צבע מאור זרקור לבן בוהק. מצלמת ראיית לילה צבעונית היא הטובה ביותר לפלט הצבעים. אתה יכול בקלות לזהות את הגנבים.

מצלמות אבטחה בחרמון – אחסון והקלטה

הנושא הנוגע ביותר למערכת אבטחה הוא מתקן האחסון. כיצד המכשיר שומר את הנתונים. ישנם שני סוגים של קטגוריות אחסון הזמינות עבור טלוויזיה במעגל סגור. כאשר אתה הולך להשתמש במצלמה בהרים מושלגים כך, ניידות הנתונים נמצאת בראש סדר העדיפויות הגבוה ביותר. אחסון מקומי הוא בדרך כלל בצורה של כרטיס Micro-SD, מובנה במצלמה, או כונן קשיח חיצוני. עם אחסון מקומי, הצילומים מתועדים ישירות על הכרטיס או על הכונן הקשיח, ואילו עם אחסון בענן, הצילומים מועלים אוטומטית לשרת ענן, שעשוי אולי לדרוש מנוי בתשלום (אך יותר על מחירים בהמשך). אנו מעדיפים מצלמות עם אחסון ענן ומקומי כאחד.

האם יש בינה מלאכותית כלשהי ששימשה לגילוי?

כיום רוב מצלמות האבטחה יכולות לזהות תנועה ויכולות להזהיר משתמשים כאשר הם מזהים זאת. עם זאת, זה יכול להוביל להודעות שקריות ומיותרות מדברים כמו חיות, מכוניות וחפצים נעים דוממים אחרים. כדי להילחם בכך, חפש מצלמות עם זיהוי אדם, כלומר הן יכולות להבדיל בין אנשים לכל השאר; יש גם מצלמות עם זיהוי חיות מחמד אם ברצונך לקבל הודעה על תנועות חיית המחמד שלך. אם עוברים רחוק יותר, מצלמות עם זיהוי פנים יכולות, לאורך זמן, לזהות את פני החברים והמשפחה, שאותם תוכלו למנות באפליקציה כדי לקבל התראות סופר ספציפיות. עבור מושלג הרי מושלמות בינה מלאכותית מיושמות הן החליפה המושלמת בזמן שאינך רוצה לקבל אזעקות שגויות והתראות מטרידות.

לסיכום, אנו יכולים לבחור מצלמת אבטחה להר החרמון שתספק את כל התכונות שיש לנו בדיון לעיל.

מצלמות אבטחה בחרמון