מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות

מהם היתרונות של מצלמות אבטחה חיצוניות אלחוטית? כיצד בוחרים מצלמות אבטחה אלחוטיות שתתאים לצורך שלי?

מצלמות אלחוטיות מותקנות ללא חיווט של חוטי חשמל. מהרגע שבו מוותרים על חוטי החשמל, משיגים דינאמיות וגמישות במיקום המצלמות. נוסף על כך, מצלמות מן הסוג הזה יכולות להתאים הן עבור חללי הפנים השונים – והן עבור חלל החוץ. בזכות העובדה שמדובר על מצלמות אשר עובדות באופן אלחוטי, ניתן לצפות בהן בכל רגע וישירות על גבי צג הנייד או המחשב – בלי להיות תלויים בקרבה למקורות חשמל כאלה ואחרים.

העניין הוא שגם בקטגוריה הספציפית של מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות יש הבדלים בין הדגמים הקיימים. אם רוצים לראות טוב יותר במצלמות שיש מחוץ לבית ולעסק ולא מוכנים לחרוג מתוך מסגרת התקציב, כדאי לדעת איך לבחור אותן.

רוצה לקבל סיוע מאת אנשי המקצוע שלנו? נציגינו ממתינים לפנייתך כעת!

סקיוריטי מצלמות אבטחה מראה לך שאפשר גם אחרת!

עם סקיוריטי מצלמות אבטחה הבית או העסק שלך בידיים טובות. ראשית, אנו מעמידים לרשותך 4 צוותים זמינים מכל אזור בארץ ובכל רגע נתון. שנית, יש מאחורינו ניסיון מוכח ומשמעותי שמוכיח את עצמו על בסיס יום יומי. יתרה מזאת, אנו פועלים כדי להישאר בחזית הטכנולוגיה – על מנת שנוכל להתקין את המצלמות במקצועיות – ולהעניק לך שקט נפשי.

למה להתקין סקיוריטי מצלמות אבטחה דרכנו? בגלל השירות האדיב, המבצעים והמחירים שאין להם תחרות. אם מוסיפים למשוואה גם את הרזולוציה הגבוהה של דגמי המצלמות, מבינים מדוע מדובר בעסקה הכי משתלמת בארץ.

מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות לבית ולעסק

הערך המוסף של מצלמות אבטחה אלחוטיות בא לידי ביטוי בכך שהן מתאימות גם עבור הבית וגם עבור העסק. בתוך הבית, אפשר לשלב מצלמות רגילות עם מצלמות חיצוניות ולכסות גם את השטח שיש בחדרים וגם את השטח בגינה, בחצר, במרפסת, בגג או בכל מקום אחר. במשרדים, השאיפה היא להשתמש במצלמות אבטחה על מנת לייצר הרתעה ולצמצם אירועי ונדליזם ואלימות.

מלבד האמור לעיל, המצלמות מציבות את תחושת הביטחון בראש סדר העדיפויות. בזכות המיקום המדויק של המצלמות והאפשרות לשלב אותן בחלל החוץ של הבית או החצר, אפשר להעניק תחושת ביטחון גם לבני המשפחה וגם לעובדים או ללקוחות.

התאמת המצלמה לחלל החוץ

התנאי החשוב ביותר לניצול היתרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות הוא להתאים אותן לתנאי השטח. בשביל שהמצלמות יעשו עבודה טובה וישדרו תמונה ברורה ברזולוציה גבוהה ומדויקת, כדאי לבחון היטב את אפשרויות המיקום ולהשוות ביניהן על פי פרמטרים אובייקטיביים.

למזלם של לקוחות הקצה, את התהליך של התקנת והתאמת המצלמות האלחוטיות עבור חלל החוץ מבצעים אנשי מקצוע שמתמחים בכך. בזכות ההתמחות של אנשי המקצוע, אפשר לשלב בחלל החוץ מצלמות שיהיו עמידות גם עמידות בתנאי מזג אוויר שונים של גשם, לחות, שמש וכן הלאה.

החשיבות של ראיית לילה

אי אפשר לדבר על היתרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות בלי להזכיר את הנושא של ראיית לילה. מטבע הדברים, מצלמות אלחוטיות שממוקמות בחלל החוץ חייבות להיות מצוידות בתכונה של ראיית לילה. בזכות התכונה הזו של ראיית הלילה, ניתן להפעיל את המצלמות מסביב לשעון ולוותר על התלות במנורות או גופי תאורה.

ראיית לילה אפילו לא באה על חשבון האיכות של המצלמות. אם בוחרים את הדגם הנכון ומתייעצים עם החברה המתאימה, מרוויחים את כל היתרונות של המצלמות האלחוטיות תחת קורת גג אחת.

המצלמה הבאה שלך כבר כאן

נציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה ישמחו לספק לך פרטים רלוונטיים לצורך השוואה בין סוגי מצלמות אבטחה. מרגע השארת פרטיך באתר, אנו כבר נעשה את העבודה ונתקין עבורך מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות במחיר הוגן.