מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות

מהם היתרונות של מצלמות אבטחה חיצוניות אלחוטית? כיצד בוחרים מצלמות אבטחה אלחוטיות שתתאים לצורך שלי?

מצלמות אלחוטיות מותקנות ללא חיווט של חוטי חשמל. מהרגע שבו מוותרים על חוטי החשמל, משיגים דינאמיות וגמישות במיקום המצלמות. נוסף על כך, מצלמות מן הסוג הזה יכולות להתאים הן עבור חללי הפנים השונים – והן עבור חלל החוץ. בזכות העובדה שמדובר על מצלמות אשר עובדות באופן אלחוטי, ניתן לצפות בהן בכל רגע וישירות על גבי צג הנייד או המחשב – בלי להיות תלויים בקרבה למקורות חשמל כאלה ואחרים.

העניין הוא שגם בקטגוריה הספציפית של מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות יש הבדלים בין הדגמים הקיימים. אם רוצים לראות טוב יותר במצלמות שיש מחוץ לבית ולעסק ולא מוכנים לחרוג מתוך מסגרת התקציב, כדאי לדעת איך לבחור אותן.

רוצה לקבל סיוע מאת אנשי המקצוע שלנו? נציגינו ממתינים לפנייתך כעת!

סקיוריטי מצלמות אבטחה מראה לך שאפשר גם אחרת!

עם סקיוריטי מצלמות אבטחה הבית או העסק שלך בידיים טובות. ראשית, אנו מעמידים לרשותך 4 צוותים זמינים מכל אזור בארץ ובכל רגע נתון. שנית, יש מאחורינו ניסיון מוכח ומשמעותי שמוכיח את עצמו על בסיס יום יומי. יתרה מזאת, אנו פועלים כדי להישאר בחזית הטכנולוגיה – על מנת שנוכל להתקין את המצלמות במקצועיות – ולהעניק לך שקט נפשי.

למה להתקין סקיוריטי מצלמות אבטחה דרכנו? בגלל השירות האדיב, המבצעים והמחירים שאין להם תחרות. אם מוסיפים למשוואה גם את הרזולוציה הגבוהה של דגמי המצלמות, מבינים מדוע מדובר בעסקה הכי משתלמת בארץ.

מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות לבית ולעסק

הערך המוסף של מצלמות אבטחה אלחוטיות בא לידי ביטוי בכך שהן מתאימות גם עבור הבית וגם עבור העסק. בתוך הבית, אפשר לשלב מצלמות רגילות עם מצלמות חיצוניות ולכסות גם את השטח שיש בחדרים וגם את השטח בגינה, בחצר, במרפסת, בגג או בכל מקום אחר. במשרדים, השאיפה היא להשתמש במצלמות אבטחה על מנת לייצר הרתעה ולצמצם אירועי ונדליזם ואלימות.

מלבד האמור לעיל, המצלמות מציבות את תחושת הביטחון בראש סדר העדיפויות. בזכות המיקום המדויק של המצלמות והאפשרות לשלב אותן בחלל החוץ של הבית או החצר, אפשר להעניק תחושת ביטחון גם לבני המשפחה וגם לעובדים או ללקוחות.

התאמת המצלמה לחלל החוץ

התנאי החשוב ביותר לניצול היתרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות הוא להתאים אותן לתנאי השטח. בשביל שהמצלמות יעשו עבודה טובה וישדרו תמונה ברורה ברזולוציה גבוהה ומדויקת, כדאי לבחון היטב את אפשרויות המיקום ולהשוות ביניהן על פי פרמטרים אובייקטיביים.

למזלם של לקוחות הקצה, את התהליך של התקנת והתאמת המצלמות האלחוטיות עבור חלל החוץ מבצעים אנשי מקצוע שמתמחים בכך. בזכות ההתמחות של אנשי המקצוע, אפשר לשלב בחלל החוץ מצלמות שיהיו עמידות גם עמידות בתנאי מזג אוויר שונים של גשם, לחות, שמש וכן הלאה.

החשיבות של ראיית לילה

אי אפשר לדבר על היתרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות בלי להזכיר את הנושא של ראיית לילה. מטבע הדברים, מצלמות אלחוטיות שממוקמות בחלל החוץ חייבות להיות מצוידות בתכונה של ראיית לילה. בזכות התכונה הזו של ראיית הלילה, ניתן להפעיל את המצלמות מסביב לשעון ולוותר על התלות במנורות או גופי תאורה.

ראיית לילה אפילו לא באה על חשבון האיכות של המצלמות. אם בוחרים את הדגם הנכון ומתייעצים עם החברה המתאימה, מרוויחים את כל היתרונות של המצלמות האלחוטיות תחת קורת גג אחת.

מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות

המצלמה הבאה שלך כבר כאן

נציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה ישמחו לספק לך פרטים רלוונטיים לצורך השוואה בין סוגי מצלמות אבטחה. מרגע השארת פרטיך באתר, אנו כבר נעשה את העבודה ונתקין עבורך מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות במחיר הוגן.

איפה מתקינים מצלמות אבטחה חיצוניות? מה היתרון של מצלמות אבטחה אלחוטיות?

מצלמות אבטחה חיצוניות אמורות לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים. לאורך הקיץ, התפקיד של מצלמות כאלה הוא לשרוד חום גבוה וטמפרטורות לוהטות. במקביל, המצלמות גם סופגות באזורים מסוימים בארץ תנאי לחות קשים שעלולים לגרום בלאי, שחיקה וירידה בביצועים. באזורים אחרים כמו מצפה רמון או אילת, הדגש הוא על שימוש במצלמות שמסוגלות להתמודד עם יובש.

לשם השוואה, אותן מצלמות חיצוניות שמתמודדות עם תנאי האקלים בארץ ישראל לאורך הקיץ – נדרשות להעמיד לרשות הלקוח יתרונות שונים גם במהלך החורף. כאן הדגש הוא על משקעים, טמפרטורות נמוכות ופערי אקלים בין היום והלילה. לכן, המצלמות שמיועדות לחלל הפנים הן ממש לא אלו שבהן אפשר להשתמש גם עבור חלל החוץ.

חלל החוץ חשוב לך? בשביל זה אנחנו כאן

לנציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה ברור עד כמה המצלמות חשובות. לכן, אנו מאפשרים לך להשיג כיום מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות במחירים שווים לכל כיס ובמבצעים שלא יחזרו עוד פעם. אז אם נמאס לך לישון עם עין אחת פתוחה כל לילה מחדש, הגעת למקום הנכון ואנו מתחייבים לפתור עבורך את הבעיה.

שיחה קצרה עם נציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה היא הדבר היחיד שמפריד כעת בינך לבין תחושת הביטחון האישי שמגיעה לך. בזכות היצע רחב של מצלמות אבטחה ברמה הגבוהה ביותר, יש לנו את הפריבילגיה לאפשר לך להשיג אותן במחירים אטרקטיביים. רוצה לקבל פרטים נוספים? נשמח לעמוד לרשותך בהקדם.

מיקומים מומלצים עבור התקנת מצלמות אבטחה חיצוניות

החדשות הטובות הן שדגמים ייעודיים של מצלמות אבטחה יכולים להתאים לאזורים שונים בחלל החוץ. זה אומר שאפשר למשל להתקין מצלמות כאלה בגינה או בחצר של בית פרטי, אך באותה מידה אפשר לעשות את זה גם במרפסת של דירה בבניין מגורים. חוץ מזה, המצלמות הן כיום חלק בלתי נפרד מהמרחב הציבורי: החל בפארקים, דרך גני שעשועים ועד גינות כלבים.

במילים אחרות, המיקום המומלץ עבור התקנת מצלמות אבטחה חיצוניות כבר לא תלוי בתנאי האקלים – אלא בצרכים של הלקוחות. אם מוסיפים למשוואה את הערך המוסף של מצלמות אלחוטיות, מקבלים מתכון להצלחה.

היתרונות של מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות

מצלמות אבטחה שמסוגלות גם לעמוד בתנאי האקלים של חלל החוץ וגם להיות אלחוטיות מרכזות את כל היתרונות עבור הלקוחות. מצלמות כאלה אפשר להתקין באופן שלא מוגבל לקרבה לנקודות חשמל, כי הן פועלות על סוללות. אחרי שמבצעים את ההתקנה הראשונה ומפעילים את המצלמות, כל שנותר הוא להחליף סוללות אחת לתקופה מסוימת ולפי הנחיות היצרן.

כמו כן, היתרון של מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות הוא שניתן להסתיר אותן. אם לא רוצים לייצר הרתעה אלא מעוניינים דווקא לעקוב אחר המתרחש בלי ידיעת האובייקטיבים, הפתרון הכי טוב לחלל החוץ יהיה מצלמות אלחוטיות. כאן המקום להזכיר שוב שמדובר על מצלמות שמלכתחילה מיועדות עבור חלל החוץ מבחינת המפרט שלהן, לכן השמיים הם הגבול מבחינת התוצאות שאותן ניתן להשיג.

השוואה בין דגמים של מצלמות אבטחה

השוואה יסודית יותר בין דגמים שונים של מצלמות אבטחה חיצוניות מגלה גם היא את היתרונות של הדגמים האלחוטיים. קודם כל, צריך לזכור שאלו מצלמות שעמידות מאוד בפני תנאי מזג האוויר וחלקן גם עומדות בתקן מחמיר של עמידות ברטיבות, מים ולחות. שנית, המצלמות אלחוטיות והן בנויות באופן שמאפשר התקנה נוחה על הקיר או התקרה.

לשם השוואה, מצלמות אבטחה רגילות שהן לא אלחוטיות ולא מיועדות לחלל החוץ לא יצליחו לתפקד. אף על פי שמצלמות כאלה נראות תקינות, הן סובלות מבלאי מואץ ואינן מומלצות עבור הגינה הפרטית, העסק או החניה במשרד.

למצלמות החיצוניות שלך יש בית חדש!

נציגי סקיוריטי מצלמות אבטחה יוכלו כבר עכשיו להראות לך דגמים מובילים של מצלמות אבטחה שמתאימות לך. אם חשוב לך לאבטח את חלל החוץ בדיוק כמו את חלל הפנים, אנו נחשוף בפניך מבצעים חסרי תקדים ונעזור לך להצטרף למשפחת הלקוחות המרוצים.

מטרתנו היא להביא עד אליך את המצלמות הכי טובות בעולם. כעת, עליך להשאיר פרטים באתר הרשמי ולקבל מאתנו הצעה מפתיעה על מצלמות אבטחה אלחוטיות חיצוניות שבנויות לפי הצרכים שלך.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה ביתיות