מערכות כיבוי אש ואזעקות

מערכות כיבוי אש ואזעקות – כאשר אנו רוצים להבטיח למקום כלשהו את ההגנה המקסימלית, אנו רוצים שהוא יעמוד בכל תנאי ובכל מצב, גם כשמדובר חלילה במצבי חירום, אסונות טבע או אף עבריינות כלשהי, לכן אפשר לבחור כיום בשיטות ההגנה והביטחון המתקדמות, שהן מערכות אזעקה, וגם מערכות כיבוי אש שמגלות כאשר פורצת שריפה, בין אם היא קטנה או גדולה, המערכת תדע להתמודד איתה בצורה הטובה ביותר מבלי לגרום נזק, ומבלי הצורך לדאוג, כך שמערכות אלה נותנות לנו תחושה שאנו יכולים להיות שקטים, שהמקום שאותו אנו מעוניינים לאבטח יהיה הכי מוגן שאפשר, ללא אפשרות של תקלות.

\אזעקות יכולות להיות גם מותאמות שכאשר אדם נצפה גונב משהו, או שיהיה חשד לפשע, הם ישר יצפצפו ללא חשש וללא רחמים, כך שאדם המבקש לבצע פשע מסוים, ישר יתמלא בחרטה ויפנה לאחור מבלי לבצע את הפשע, או שאם יבצע אותו בכל זאת האזעקה תוכל מיד להתריע לנו ולהזהיר אותנו מפני אדם זה. ובשורה תחתונה – תמיד כדאי להתקין מערכות כיבוי אש ואזעקות.

מומלץ לקרוא גם על > מצלמות אבטחהמערכת כיבוי אש ואזעקה

מערכות כיבוי אש ואזעקות – מערכות אש במעגל סגור

כאשר בוחרים להתקין כמערכות לטיפול בשריפות, רצוי לבחור במערכות של מעגל סגור. כך שכל נקודה קטנה תטופל מבלי יוצא מן הכלל, ומבלי חשש לפספוס של נקודה הקטנה ביותר. שיכולה בעצמה לגרום בהמשך לשריפה עצומה. כזו שהיינו יכולים לטפל מזמן, אם היינו יודעים עליה ולפה נכנסות מערכות האש במעגל הסגור. שפועלות בעזרת גלאי עשן מתקדמים, אשר יודעים לחוש אפילו באחוזי עשן קטנים באוויר. וישר להתריע לנו, או אף ישר לשגר את צינורות המים ולטפל בשריפה המסוכנת. שיכולה לסכן אותנו כל כך, וגם את רכושנו החשוב מכל. בין אם מדובר במשרד, מוסד חינוכי או מוסד אחר, בית פרטי או אף בית חולים, תמיד חשוב להבטיח את ההגנה המקסימלית, ולמנוע נזקים שיכולים לעלות פי אלפים יותר מהתקנת המערכות הפשוטות, אך הכה מתקדמות הללו.

אזעקות מכל סוג ולכל מטרה

ישנן עשרות סוגי אזעקות לכל מטרה, ולכל מקום, אך בכדי להבטיח את ההגנה המקסימלית שלכם, של בני משפחתכם והרכוש היקר מפז שלהם, ושלכם רצוי לשלב בין מספר סוגי האזעקות, שיכולות להתריע לנו מפני הכל: שריפות, פריצות, ניסיונות פשיעה, אסונות טבע וכו חשוב לשלב ביניהם ולא לחסוך כלל, גם כאשר מדובר באזעקה הקטנה ביותר, כי אין טעם לחסוך, כשזה מדובר בחייכם וברכוש שלכם ששווים הרבה יותר מכמה אלפי שקלים שיכולים למנוע את האסון הבא, ואף להוציא אתכם בשלום מכל פגע, ומכל ניסיון לפגוע בכם.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | מצלמות אבטחה IP