מנעולן ומצלמות לאבטחת הבית – מנעולנות ואבטחה הן מילים נרדפות לנינוחות ותחושת בטחון. אם עד לפני כמה שנים מצלמות אבטחה ביתיות היו נדירות יחסית ויתקיימו בעיקר בבתים פרטיים , בעסקים וארגונים. כיום, אבטחה מצולמת ושיטות אבטחה ביתיות כמו מנעולנות נפוצות ומתפקדות כברירת מחדש שהופכת להיות בגדר חובה גם בבתי דירות ובכניסות לבתים משותפים. השתכללות המצלמות גרמה לפורצים ופושעים להשתכלל ולמצוא פתרונות אכיפה, פתרונות שיוצרים בכל פעם מוצרי אבטחה מתקדמים ומתוחכמים יותר, עד כדי הגעה למצב של חיבור למוקדי משטרה ואף לחברות אבטחה פרטיות. וכן מנעולנים אשר כל הזמן משדרים למערכות נעילה יותר משוכללות וקשות לפריצה.

כיצד נהפוך את מערכות האבטחה שלנו בבית ליעילות עד כמה שניתן?

למידע נוסך על מנעולים משוכללים: http://www.keymaster.co.il/

מנעולן ומצלמות לאבטחת הבית – מה חשוב יותר – השקעה בפתרונות מנעולנות או מצלמות אבטחה. קשה לומר שישנו כיוון השווה יותר להשקעה או בהשקעה. שאלה זו יכולה להיות זהה לשאלה, במה חשוב יותר להשקיע: במשקפי ראייה או עדשות ראייה איכותיות? גם המצלמות וגם המנעולים הם חלקים בלתי נפרדים ממיגון הבית. ובמציאות של היום, מוצרים אלה מתפקדים כפריטים בסיסיים למיגון הבית, ברמה הנמוכה ביותר. אחד הנושאים שחשוב ואפילו חובה לחשוב עליהם. הוא תחום המיגון הבסיסי הכולל מצלמת מיגון איכותית אחת לפחות וסט מנעולים איכותי ויציב לדלתות הכניסה אל הבית.

השקעה במצלמות אבטחה כיום שלא כבעבר הינה השקעה שלא חייבת להיות יקרה אבל מחויבת בתחכום מה. חשוב מאוד לשמור על ערנות ולבחור במקומות יעילים להצבת המצלמות בהתאם לסוגי המצלמה. ולא פחות חשוב להתייעץ עם מנעולן מקצועי בבחירת מערות נעילה בטיחותיות ומתוחכמות יותר. נכון הדבר שאי אפשר למנוע פריצה באופן מוחלט, אבל הניסיון להקשות על ניסיונות ההתפרצות שתוקפות בגלים את ארצנו הוא בבחינת פעילות מתבקשת מכל מי שמעוניין לשמר את בטחון היקרים לו והיקר לו. כיום ניתן למצוא מנעולים ומצלמות אבטחה מתוחכמים מספיק בשביל להקשות על הפורצים.

סוגי מצלמות אבטחה סקיוריטי מצלמות אבטחה

סוגי מצלמות האבטחה כוללים אינספור אפשרויות, גדלים , פיתוחים, רזולוציות ואיכויות, לא רק בתחום המצלמות, אלא גם בכל הקשור לתחום האבטחה, הריגול והמעקב. ישנם המגדילים לעשות ואינם מסתפקים אך ורק במצלמה ותו לא. ציוד הקלטה, חיישני מגע , חיישני תנועה, מערכות אזעקה מתקדמות, מערכות קידוד ועוד, הם רק קומץ קטן של אפשרויות אבטחה אותן ניתן למצוא בבתים פרטיים ואפילו דירות. בעולם מצלמות האבטחה, נוכל למצוא כמה מצלמות נפוצות אשר כוללות מצלמות דמה, מצלמות נסתרות, מצלמות גלויות ומצלמות במעגל סגור.

חשיבות פיזור מצלמות דמה בשילוב מצלמות אמיתיות

מצלמות הדמה או המצלמות המדומות הן פתרון נוסף שרבים מהלקוחות הפרטיים, העסקיים ואפילו המוסדיים הגדולים עושים בהם שימוש. מצלמות אלה נועדו כחלק מאלמנט החיסכון וההטעיה. פיזור מצלמות אמיתיות רבות היא פעולה יקרה והשקעה במצלמות איכותיות זולות היא השקעה לא כדאית שתניב תוצאה קרובה לאלה המדומות. לכן, כדי להרתיע גנבים או מקרי גניבה בלתי מתוכננים, רבים נוהגים לפזר מצלמות דמה באזורים שונים בנוסף למצלמות אמת באזורים אסטרטגיים כדי לבלבל ולהרתיע.

עינית דיגיטאלית לדלת בטכנולוגית צילום

אחד החידושים המרגשים ביותר בתחום האבטחה הביתית והעסקית היא העינית הדיגיטאלית בדלת. מעבר ליכולת שלכם לראות מיהו המבקר או המבקר הבלתי צפוי. זאת מבלי שתצטרכו לחשוף את עובדת היותכם בבית העיניות המתוחכמות הן בעלות מסוגלות הקלטה באיכויות, זמני הסרטה, הקלטה וצילום משתנים בהתאם לרמת הפיתוח של אותה עינית. כך שאתם נמצאים מאחורי דלת מאובטחת שהתקין מנעולן ואתם מוגנים ויכולים בבטחה לבדוק מי מאחורי הדלת. העינית הדיגיטאלית לדלת באה לידי ביטוי כאחת ההמצאות המעניינות ביותר של העשור הנוכחי. כחלק מהיכולת שלכם לראות כבר מהרגע הראשון מי רצה או מי ביקר אצלכם בבית. במקרים שונים אנשים משקיעים ומקליטים את התמונות בחיבור חיצוני נוסף, למשל בשידור ישיר אל המחשב במידה והפורץ מחבל בה.

ראו גם: מצלמות אבטחה | מצלמות אבטחה לעסק | התקנת מצלמות אבטחה