מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מערכת אזעקה – לבית או לעסק

מערכת אזעקה – במאמרנו נדבר על מערכת אזעקה ומדוע היא חשוב כל כך עבורכם. בעבר, מערכת אבטחה פשוטה הייתה מספיקה על מנת למנוע פשעים בסביבת ביתך או עסקך. עליך הייתה האחריות שלא להיכנס לאזורים מסוכנים, או לחילופין, לתלות שלט “כלב מסוכן”. זה היה המצב בעבר, והלוואי שהיה נשאר כך אז לא זה המצב כיום. היום, שכן בימינו האיומים על הבית או העסק שלך גדולים פי כמה וכמה מהעבר. במידה ואת/ה גרים באזור בו אחוזי הפשיעה עולים בשנים האחרונות, ואתם רוצים להרגיש בטוחים יותר ולהפסיק לחשוש. יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. כדאי לכם לשקול בכובד ראש התקנת מערכת אזעקה של חברת סקיוריטי. מערכות האזעקה של חברתנו יתנו לכם את השקט המקסימלי בנושא האבטחה! אין צורך לדאוג יותר בלילות או כאשר אתם נמצאים בחו”ל והבית ריק. אין עוד מקום לחשש עבורכם, מהיום עם צוות סקיוריטי, אתם יכולים להיות שקטים!

אנשים רבים עדיין מאמינים שהסכנה לא תגיע אליהם ולא תפגע בהם, מאמינים שהם חסינים. זוהי טעות! בכך יכולה לסייע לכם מערכת האזעקה בבית או בעסק. המערכת תיתן לכם את השקט הנפשי שאתם מבקשים לעצמכם ותורידו מראשכם את החשש מהפריצה הבאה. תמיד רצוי וטוב להיות “זהירים מדי”, אין צורך לחיות עוד בפחד או להיות מודאגים באופן תמידי. מערכת אזעקה ביתית או משרדית יכולה לסייע לכם במגוון רחב של מקרים, החל מניסיון גניבה ועד פריצת אש ואף אסונות טבע כגון רעידות אדמה. עם הפעלתה של מערכת האזעקה בביתכם או עסקכם, מיד תרגישו בטוחים יותר ועם היד על הדופק. תוכלו להיות מעודכנים בזמן אמת במה שקורה בבית או בעסק מבלי לחשוש ולפחד.

אצלנו תמצאו את כל המידע החשוב על מערכות אזעקה

הישארו איתנו והמשיכו לקרוא באתרנו מידע נוסף על המערכות מובילות בתחום על מנת שתכירו אותן לעומק. כך תשתכנעו בוודאות שהן נחוצות עבור כל אחד ואחת מאיתנו. עם הידע שתצברו והעזרה שלנו, תהיו בטוחים שתבחרו במערכת האזעקה הטובה ביותר עבור הצרכים שלכם. כי לכל אחד ואחת מגיע לחיות בשקט נפשי שאותו יכולה להעניק המערכת. מערכת מהסוג המתקדם ביותר, כמו המערכות שנמכרות אצלנו, תאפשר לכם לחיות אורח חיים שקט ורגוע הרבה יותר.

מערכות האבטחה לבית או לעסק של סקיוריטי הן הרבה יותר מסתם מערכות פשוטות. המערכת החדשה שלנו היא יעילה ביותר, והופכת את חווית המשתמש שלכם לנגישה ופשוטה הרבה יותר מבעבר. בתוך מספר רגעים תלמדו כיצד להפעילה ותוכלו לבצע כל פעולה שתרצו באופן עצמאי. מעבר לכך, המערכת משתמשת בחיישני תנועה, במגוון דרכים שונות, על מנת לספק לכם הגנה מלאה ורחבה על הבית והמשפחה או על העסק. חיישני התנועה בעצם נותנים למערכת את האפשרות לדווח לכם בזמן אמת על כל תזוזה או אירוע חריג באזור התקנתה. מיד עם תחילת הפעולה של החיישנים, תקבלו דיווח אל מכשירכם אשר ייתן לכם סטטוס מדויק של המצב בכל רגע נתון. כך בדיוק תוכלו להבטיח שאתם מעודכנים בכל מה שקורה ולא מפספסים דבר. שקט נפשי היא מילת המפתח במקרה שלנו. ברגע שהמערכת תותקן אצלכם, תרגישו חופשיים ושקטים בידיעה שאין דבר שהמערכת והחיישנים עלולים לפספס.

כיצד המערכת עובדת?

בעבר, מערכות אבטחה ביתיות היו “מבזבזות” זמן יקר, עבורכם ועבור חברות האבטחה, עקב מערכות ההפעלה המיושנת שלהן. ברגע זיהוי תנועה, המערכת הייתה מתריעה על כך לחברת האבטחה, והם היו יוצרים עמך קשר. תהליך זה הוא ארוך ומסובך. ההודעה הייתה מגיעה לבעל המקום מאוחר מדי. אין שום סיבה שכך יפעלו מערכות אבטחה בימינו, ושאתה כלקוח תפגע ממצב זה. כיום לעומת זאת, מערכות האבטחה המתקדמות ביותר משתמשות בחיישני תנועה. על מנת להתריע לך באופן המהיר ביותר על סכנה קיימת. ברגע זיהוי סכנה מכל סוג שהוא, תקבלו הודעת טקסט אל הטלפון הסלולרי האישי שלכם ובו פרטי הסכנה. כל שיהיה עליכם לעשות הוא לפתוח את אפליקציית האזעקה ולטפל בבעיה. קבלת מידע חשוב כזה בזמן קצר ומהיר כל כך מקלה באופן דרמטי על הטיפול שלכם בבעיה.

המערכות אף יודעות להתריע במקרה של אזעקת שווא. אזעקות מסוג שווא יכולות לגרום לנזק רב וכאב ראש שלם עבורכם. חשוב שהמערכת שבה תבחרו תדע לזהות אותן ולהתריע בפניכם עליהן.

בנוסף למערכת האבטחה המתקדמת והיעילה, תקבלו גם לוח מקשים המוגן בסיסמא אישית. דרך לוח המקשים תוכלו להפעיל בעצם את האזעקה. וגם לתכנת אותה כרצונכם ולאפס אותה במקרה הצורך. לוח המקשים ימצא בכניסה לבית והוא נפרד פיזית מן המערכת הראשית. נושא זה חשוב מאוד למקרה בו מערכת ההפעלה נתקלת בתקלות כאלה ואחרות. לוח המקשים עדיין עובד ומתפקד באופן קבוע. בעצם כך, עדיין יש לכם גישה למקלדת המוגנת באמצעות סיסמא. מצב זה הוא אכן הפתרון המושלם לכל בעיה שיכולה לעלות במערכת.

צוות סקיוריטי והתקנת מערכת אזעקה

על כן, מערכת אזעקה היא אכן “מוצר צריכה בסיסי”. בעיקר עבור כל מי שחושש מכל סכנה שהיא בביתו או בעסקו. חשוב לזכור כי מערכת האזעקה יכולה לחסוך לכם המון. כגון טיפול באירוע פריצה או כל אירוע אחר, והיא פועלת באופן מהיר ביותר. אין ספק כי מערכות האזעקה המתוקנות על ידי חברת סקיוריטי הן מהמתקדמות שיש בתחום. כך גם בעלי המקצוע שלנו. שימוש לב כי כל אחד ואחת מהעובדים שלנו הם מקצועיים, איכותיים ואדיבים. הם יספקו לכם שירות מצוין.

צרו עמנו קשר עוד היום!

מערכת אזעקה
מערכת אזעקה לבית או לעסק