מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

 

מצלמות אבטחה לבית בלוד – הפתרון המושלם לאבטחת הבית

החל ממצלמות אבטחה עם חיישן לזיהוי תנועה ועד למצלמות נסתרות, מצלמות אבטחה הן חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה לבית ולעסק. מצלמות אבטחה בלוד ובכלל הארץ קיימות מזה כעשרים שנה, תקופת זמן קצרה למדי כאשר לוקחים בחשבון את נוכח ההתקדמות הרבה אשר עברו מצלמות האבטחה. הדור הראשון של מצלמות האבטחה והמצלמות המודרניות עובדות על אותו העיקרון – צילום האזור הרצוי, ועל ידי כך מתבצעת יצירה של קטע וידאו אשר מתעד את כל אשר התרחש באזור בזמן מסוים; השוני בין מצלמות אבטחה מודרניות למצלמות יותר ותיקות הוא כמות הטכנולוגיה שקיימת במצלמות כיום – החל מגודל הרכיבים הפנימיים אשר מוזערו רבות עם השנים, ועד להוספת חיישנים שונים המאפשרים להתאים מצלמות אבטחה בלוד לכדי תנאים מדויקים, כגון התאמת מצלמת אבטחה לאזור בו התאורה חלשה או שהראות ירודה מסיבות כאלו ואחרות.

מצלמות אבטחה לעסק בלוד – למה כדאי להתקין מצלמות אבטחה?

העצה העיקרית בכל הנוגע לאבטחת העסק והבית הוא התקנת מצלמות אבטחה בלוד, אך למה בדיוק מצלמת האבטחה היא כלי כל כך יעיל בביצוע תפקיד זה. התשובה על כך היא פשוטה למדי – מצלמת האבטחה מספקת לכם תיעוד נאמן אשר יכול לשמש אתכם כראייה בכל הנוגע מנקודת ראותו של החוק בארץ, מעבר לכך, תיעוד על ידי מצלמת אבטחה לבית בלוד יכול אף לעזור לרשויות החוק רבות בזיהוי הפושעים ובכך ללכידה מהירה יותר והבאתם לדין. יתרון נוסף שגם הוא מנוצל כראוי בעולם הוא אפקט ההרתעה של מצלמות האבטחה המודרניות, אפקט זה הוא בעצם העובדה כי אדם אשר יודע כי הינו מצולם על ידי מצלמת אבטחה באזור, יתאים את התנהגותו להתנהגות אשר יותר מקובלת מבחינת הנורמה החברתית; אפקט זה הוכח מחקרית פעמים רבות ומושג בצורה יוצאת מן הכלל על ידי התקנת מצלמות אבטחה בלוד במקומות בולטים, לדוגמא – מצלמות אבטחה המוצבות באזור בולט יחסית בבתי עסק שונים.

התקנת מצלמות אבטחה בלוד – האם כדאי להתקין מצלמת אבטחה לבד?

התקנה עצמאית של מצלמות אבטחה בלוד ובכלל הארץ היא אפשרית, אך בהחלט לא כדאית מנוכח המורכבות שבדבר. התקנת מצלמות אבטחה מודרנית דורשת ידע מקדים ויכולת טכנית, אם ברשותכם קיים ידע מעמיק אודות התקנת מצלמות אבטחה בלוד, הנכם בהחלט מוזמנים לבצע פעולה זו לבד, אך במקרה אחר, ההתקנה עלולה להיות לקויה, דבר אשר יכול להוביל לנזקים שיפגעו ביעילות המצלמה לטווח הארוך ואף פגיעה במצלמת האבטחה אשר עלולה להביא לנזק שלא יכוסה על ידי האחריות. בכל הנוגע להתקנת מצלמות אבטחה לעסק בלוד, אנו ממליצים ליצור קשר עם עסק מקצועי אשר יוכל לעזור לכם בכל הנוגע לבחירת מצלמת האבטחה המתאימה במיוחד עבורכם, יעוץ והכוונה בכל הנוגע לתפעולה לטווח הקצר והארוך ומתן שירותי ההתקנה הטובים ביותר באזורכם.

 

מצלמות אבטחה בלוד – מצלמת האבטחה המודרנית

מצלמות אבטחה מלוות אותנו מזה כשלושים שנה, במהלך תקופה זו מצלמות האבטחה הסטנדרטיות עברו גלגולי טכנולוגיה רבים וסבוכים, כתוצאה מכך אנו יכולים לפגוש כיום מאות סוגים שונים של מצלמות אבטחה בלוד ובשאר הארץ. בעבר, מצלמת האבטחה הסטנדרטית הייתה למטרות תיעוד באמצעות תצלום רגיל של האזור בו היא מוצבת, לרוב בחיבור חשמל קווי והקלטה אל תוך יעד שלרוב היה בתצורת קלטת או כונן קשיח כלשהו אליו המצלמה הייתה מתחברת ישירות. כיום, ניתן למצוא מגוון נרחב של מצלמות אבטחה מודרניות אשר מצלמות ברזולוציות גבוהות הרבה יותר, מאפשרות תקשורת אלחוטית בין היעד למקור ואף למצלמות אבטחה אחרות, ואף צילום תוך שימוש באפליקציות השונות אשר מציעים חיישני תנועה, חום ועוד. המצלמה המודרנית מסוגלת להתאים למגוון רחב מאד של צרכים ואזורים בעלי תכונות שונות. כעת אנו נפרט על מגוון מצלמות אבטחה בלוד לבית ולעסק, יתרונן ועוד.

 מצלמות אבטחה לבית בלוד – שיקולים טרם רכישת מצלמת אבטחה

הנכם הגעתם למסקנה הנכונה – התקנת מצלמת אבטחה בלוד לבית תעלה את רמת האבטחה, תוריד עול מכתפיכם ותעלה משמעותית את רמת האבטחה באזור ביתכם; ועכשיו הגיע הזמן לעשות קצת סדר ולהבין מהם השיקולים שלכם טרם רכישת המצלמה שתתאים לכם במיוחד, לכן להלן כמה עצות שיעזרו לכם לבחור מצלמת אבטחה בלוד אשר תתאים לכם באופן מושלם:

מחיר – המחיר של מצלמת האבטחה יכול להעיד רבות על אופי פעולתה ועוד. קבעו לעצמכם תקציב מראש, אך תזכרו כי לא תמיד מצלמת אבטחה יקרה היא זאת שתתאים לכם, לעתים מצלמות אבטחה במחירים נמוכים יותר יכולות לשרת אתכם נאמנה לא פחות.

האזור – מהו האזור בו תרצו לבצע התקנת מצלמת אבטחה בלוד? האם האזור חשוך? האם מדובר בחדר קטן או גדול הן מבחינת גובה והן מבחינת רוחב?. הבדלות אלו ואחרות יעזרו לכם להחליט מהי הרזולוציה והיקף הצילום אשר יהיה האפקטיבי ביותר עבורכם.

המטרה – האם המטרה היא צילום סטטי של האזור באמצעות מצלמת אבטחה בלוד או שהנכם צריכים מצלמה למטרות פיקוח על אופן פעולה כלשהו? לדוגמה – קיימות מצלמות נסתרות שמטרתן שונה ממצלמות אבטחה הנבדלות ממנה.

התקנת מצלמות אבטחה בלוד – קצת על סוגי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה קיימות בשפע של סוגים ודגמים, כעת נציג כמה מהסוגים הפופולריים של מצלמות אבטחה בלוד:
מצלמה בעלת חיישן תנועה – מצלמה המשתמש בחיישן תנועה על מנת לבצע צילום באזורים שהתנועה בהם היא חלק אינטגרלי.
מצלמת אבטחה אלחוטית מצלמות אבטחה בלוד אשר ניתן לחבר ברשת באופן אלחוטי.

מצלמת אבטחה נסתרת – מצלמת אבטחה המגיעה בגדלים משתנים ומטרתה לצלם אזורים באופן לא גלוי.

מצלמת אינפרה אדום – מצלמת אבטחה בלוד המשתמשת בחיישן תרמי המאפשר צילום של פליטת חום של גופים.

בכל הנוגע לבחירת המצלמה ולבירור לגבי סוגים שונים של מצלמות אבטחה לבית בלוד, אנו ממליצים ליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ והכוונה מצוות המתמחה בתחום מצלמות אבטחה.