מצלמות אבטחה במבצע סקיוריטי מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה באופקים

מצלמות אבטחה באופקים – למה צריך מצלמות אבטחה לבית?

רובכם מכירים את מצלמות האבטחה הנפוצות, כיום ניתן לראות מצלמות אבטחה במרבית המקומות בהם אנו מבקרים במהלך היום – המכולת, המשרד, בתחנות האוטובוס ואף בפארקים הציבוריים. מטרתן העיקרית של מצלמות אבטחה באופקים הן: לצלם ולתעד את האזור בו הן מוצבות, ולהרתיע אנשים עם כוונות לביצוע וונדליזם או גנבה, מלבצע את זממם. לא מיותר לציין כי קיימים סוגים רבים של מצלמות אבטחה לבית באופקים, וישנן גם מצלמות אבטחה לעסק; ההפרדה בין סוגי המצלמות מתבטאת בעיקר בנתוני הצילום ועוד מאשר ברעיון הכללי של פעולת מצלמת האבטחה הסטנדרטית.

מצלמות אבטחה לעסק באופקים – מצלמה כאמצעי אבטחה

מלבד מצלמות אבטחה קיימים עוד מגוון אמצעי אבטחה שונים, כגון: אזעקה, מערכת אינטרקום, מנעולים חשמליים ועוד. כל אחד מהאמצעים שהוזכרו מעלים את רמת האבטחה של האזור מבחינת תחום מסוים, מצלמת אבטחה לבית או לעסק מאפשרת לכם את קפיצת המדרגה המשמעותית מבחינת אבטחת האזור שלכם ומומלצת כאמצעי אבטחה בסיסי לבתי עסק שונים ואף בתים פרטיים, וזאת מכיוון שמצלמות אבטחה באופקים, ככלי אבטחה מודרני, הנן בעלות יתרונות רבים.

התקנת מצלמות אבטחה באופקים – היתרונות

כפי שכבר צוין, מצלמות אבטחה מספקות תיעוד של אזור ואת אפקט ההרתעה, כעת נפרט; תיעוד באמצעות מצלמת אבטחה הוא לרוב קובץ ווידאו המכיל פירוט זמן ועוד על הסרטון, כל אלו ועוד מעניקים למצלמת אבטחה מעמד חוקי גבוה – תיעוד באמצעות מצלמות אבטחה באופקים יכול לשמש כראיה קבילה מבחינת רשויות החוק בישראל. מעבר ליכולתה של מצלמת האבטחה לספק תיעוד, היא לעתים גם מספקת את אפקט ההרתעה, כלומר עקב ידיעת הפושע כי המקום מצולם, הוא לא יסתכן בביצוע המעשה עקב חשש יותר גבוה של תפיסה, אך כיצד תוכלו לדעת שהמצלמה באמת מנעה פשע כזה? ובכן, לפי מחקרים חברתיים שבוצעו, הצבת מצלמות אבטחה בפארקים מוכי וונדליזם, הורידה משמעותית את כמות מעשי הוונדליזם אשר התרחשו באזורים אלו.

מצלמות אבטחה באופקים – כיצד לבחור מצלמת אבטחה באופקים?

טרם רכישת המוצר, בכדי לבצע את הבחירה הטובה והנכונה ביותר יש צורך בהבנה בסיסית של המוצר, ולכן בחירת מצלמת אבטחה לבית או לעסק היא עניין לא פשוט. מצלמות אבטחה הן כלי טכנולוגי בעלות מורכבות מפתיעה, ולכן לא תמיד אנו נבין מה כל הפירוט אודות מצלמת אבטחה אומר, אבל זה לא אומר שכעת תצטרכו להשקיע זמן רב רק בלמידה אודות מצלמות אבטחה באופקים בכדי להבטיח לעצמכם את מצלמת האבטחה המושלמת, למען רכישה והתקנת מצלמות אבטחה באופקים מומלץ לפנות לעסק מקצועי אשר יוכל להכווין אתכם בכל הנוגע למצלמה אשר תתאים במיוחד לכם. מומלץ כי תכינו מראש מידע כגון – סכום הוצאה רצוי, המיקום בו אתם רוצים שמצלמת האבטחה תוצב, תנאי ראות באזור ועוד.