מערכת מיגון לעסק – עסקים בישראל נאבקים בכדי לשרוד ורבים מנסים לקצץ בהוצאות בכל דרך אפשרית. בעוד את הנתח המוקדש לפרסום ניתן להקטין, את הנתח המוקדש לביטחון ואבטחת העסק צריך להגדיל, ויפה שעה אחת קודם. יצאנו לבדוק אילו אמצעי הגנה בסיסיים כל עסק צריך.

מערכת מיגון לעסק – בקרת כניסה ואינטרקום

המצב הביטחוני בישראל אינו מאפשר לנו להישאר אדישים או מנומנמים, וכל אדם מן הראוי שימצא את הדרכים להגן על עצמו מפני סכנה, בעיקר אם מדובר במנהל עסק האחראי לשלום עובדיו.

רכישת מערכת מיגון לעסק מתחילה בהתקנת בקרת כניסה המסייעת לסינון הנכנסים, והרחקת גורמים לא רצויים. בקרת כניסה הינה אמצעי הבטיחות הראשון והחשוב מכולם. בכוחה לחסום פיזית כניסה של מפגעים ולהגן על הנמצאים בבניין.

בקרת כניסה המחוברת לאינטרקום מאפשרת פתיחת הדלתות באמצעות הרשאת כניסה, ולכן רק אדם המחזיק בכרטיס עובד, בקוד אישי או בטביעת אצבע השמורה במערכת הביומטרית של בקרת הכניסה – יורשו להיכנס למשרד. היתר, יישארו מחוץ למבנה.

יתרה מכך, ניסיון כניסה בכוח של גורמים לא רצויים יביא להפעלה אוטומטית של מערכת האזעקה (כן, גם היא נחוצה ונדבר עליה מיד), ולהקפת כוחות הביטחון למקום. לכן, מהרו לרכוש בקרת כניסה ומערכת אינטרקום המונעת פתיחת דלת אגבית, ומתנה אישור כניסה בהרשאה מוקדמת.

מצלמות אבטחה

נדמה שמצלמות האבטחה הפכו לחלק אינטגרלי מחיינו וכיום כולנו שואבים מידע מהן, בין אם בצילום שלכד מחבל פוגע ביהודי, ובין אם בעץ הניתק ממקומו ועף ברוח בשל הסערה הגדולה. המצלמות מסייעות לתיעוד הנעשה סביב ולא פעם מספקות הוכחה למה שבאמת התרחש במקום.

מכוון שמחירן ירד משמעותית עם השנים כיום כל אחד יכול לרכוש מצלמת אבטחה איכותית, במחיר סביר והגיוני.

אנו ממליצים על התקנת מצלמת אבטחה ברחבת הכניסה לעסק, ואחת בחלקה האחורי וזאת בכדי לתעד אדם המנסה לברוח מן הבניין. בנוסף ובהתאם לתקציב, מומלץ להתקין מצלמת אבטחה בכניסה לחניון ובאזור המחסנים אם העסק מחזיק בסחורה.

השוק מציע מגוון מצלמות אבטחה באיכויות צילום ושידור שונות. המלצתנו היא להתייעץ עם יועץ מיגון מטעם חברת מיגון לעסק בכדי לבחון את האופציות השונות, ולבחור במצלמה המתאימה לצרכים המדויקים שלכם.

מערכת מיגון לעסק – אזעקה למשרד

האמצעי השלישי החיוני לאבטחת המשרד הינו מערכת אזעקה. לרוב מחוברת המערכת לבקרת הכניסה, לאינטרקום ולמצלמות האבטחה, וברגע קבלת התראה על ניסיון חדירה מחייגת מערכת האזעקה למספר טלפון שנקבע מראש, אם זה לבעל העסק, למוקד צופה, מוקד מסייר או כוחות הביטחון, או שולחת הודעת טקסט עם פרטי הדיווח.

במקביל מערכת האזעקה משמיעה קול חזק ומרתיע ונועלת אוטומטית את דלתות העסק, במידה ונפרצו.

שלושת האמצעים הללו הינם בסיסיים והכרחיים לתפקודו היעיל של העסק, להענקת שקט נפשי והרגשת ביטחון לעובדים ולמנהלים. על כן, כדאי למהר וליצור קשר עם ספק מערכות מיגון לעסק לבחינת הצרכים ולמציאת פתרונות מיגון מתאימים.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מערכת אזעקה לעסק