מצלמות אבטחה במתחמי אחסון

מצלמות אבטחה במתחמי אחסון – לאור גלי הגניבות ההולכים ומתעצמים, וכן אירועי פשיעה וונדליזם שונים. אין כמעט בית עסק שלא מחזיק במצלמת אבטחה אשר ברגע האמת ילכדו את הגנב ויתעדו את האירוע. גם אנשים בבתים פרטיים מתקינים מצלמות כדי לשמור על רווחתם הנפשית וכן להבטיח שרכושם היקר לא יפגע על ידי אדם מבחוץ. אם כך, כשמדובר במתחמי אחסון, שבהם ציוד רב ויקר לאין שיעור, שבעלי המחסן מופקדים על ביטחון ואחריות הציוד של המאפסנים בו – יש לנקוט באמצעי זהירות ואבטחה גבוהים יותר על אחת כמה וכמה.

שמירה על ציוד במתחמי אחסון

מתחם אחסון הוא אתר עצום, בו נשמרות תכולות דירה כמעט במלואן, ציוד עסקי רחב היקף ואפילו משרדים שלמים. הבחירה להפקיד ציוד יקר ערך במתחם אחסון שזוהי מטרתו וייעודו. ובכך להיות שקטים שהציוד שמור במקום טוב ומקצועי, בזמן שאנו לא יכולים לשמור עליו בבית- זוהי החלטה נבונה. לו הציוד היה נשאר בבית או במחסן פרטי, יתכן ולא היה זוכה לעין העוקבת של מצלמת האבטחה ולשמירה הקפדנית הטכנולוגית והאנושית שמציע מתחם אחסון. ובכל זאת, כדי להבטיח שלא יאונה כל רע לציוד שנמסר לשמירה ולאחסון יש לוודא כיצד הציוד שמור. באילו תנאים, האם יש שומר, כיצד הציוד נעול, האם ישנה מערכת אזעקה שפועלת בעת פריצה וכמובן יש לוודא שהמקום מאויש במצלמות אבטחה מתאימות, שיכולות לסייע בעת הצורך. מצלמות האבטחה הן למעשה כלב השמירה של מתחמי האחסון.

מצלמות אבטחה במתחמי אחסון – חשיבות המצלמות

אנשים שנכנסים למתחם אחסנה, מודעים להימצאותן של מצלמות אבטחה אלה. ולעובדה שהן מתעדות כל צעד ושעל שלהם בתוך המתחם ויזהרו מאד לגעת בציוד שאינו שייך להם. מתחם אחסון אינו שטח של אדם פרטי, ולבעלי המתחם ישנה אחריות כפולה, לכן אינם יכולים לקחת סיכון שהציוד יכול להינזק בדרך כלשהי. בעלי מתחם אחסון טוב, וראוי לאחסון, ידאגו לצלם ולתעד את החלל עליו הם אחראים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. לא להסיר את העיניים מהציוד ולאבטח במצלמות מתאימות את התכולה יקרת הערך.

מצלמות אבטחה במתחמי אחסון – סוגי מצלמות

מצלמות אבטחה מגיעות במגוון גדלים, איכויות ותצורות בכדי למלא צרכים שונים. כאשר בוחרים מצלמת אבטחה שמטרתה לשמור על ציוד, יש לחשוב על גודל החלל. איכות צילום גבוהה אשר תתעד את הנעשה במתחם בזמן אמת באופן ברור. וכן לבצע את ההתקנה בידי צוות מקצועי ומיומן בהתקנת מצלמות אבטחה בכדי להבטיח שהציוד יהיה שמור ומוגן מכל משמר. ניהול ושמירה של שטח אחסון מחייב לא רק התקנת מצלמות אלא שמירה לתחזוקה ומעקב קבוע אחרי המתרחש על ידי אנשי הביטחון. אז ודאו תמיד את סידורי האבטחה כדי שתוכלו לישון בראש שקט.

ראו גם: מצלמות אבטחה | מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | מצלמות אבטחה אלחוטיות