איפה אפשר להתקין מצלמות אבטחה? מהם היתרונות של מצלמות אבטחה במשרד? האם מקובל להשתמש במצלמות אבטחה כדי לפקח על העובדים?

הצבת מצלמות אבטחה – מצלמת אבטחה היא כלי יעיל שבו משתמשים על מנת להשיג מטרות שונות. בין היתר, מצלמות מן הסוג הזה יכולות להיות מותקנות בדירה, בבית מגורים, בבניין משותף וכמובן בחנויות, בתי עסק, משרדים ומוסדות ציבור. כמו כן, החוק מאפשר התקנת מצלמות אבטחה במקומות ציבוריים והוא גם מגלה גמישות כלפי התקנה שלהם במקומות פרטיים.

הטכנולוגיה הקיימת מאפשרת להתקין מגוון עצום של מצלמות אבטחה, כמעט בכל מקום ובלי תלות בתשתית חשמל או אינטרנט. כמובן שחשוב להתייעץ עם בעלי מקצוע ולבדוק את הרלוונטיות של מצלמות מסוימות לעומת מצלמות אחרות, אבל החדשות הטובות הן שאותה חברה שמתמחה בהתקנה גם מציעה שירותי ייעוץ.

מצלמות אבטחה, הצבתן ומעקב במקום העבודה מעולם לא הייתה פשוטה כל כך!

התייעצות עם המומחים של סקיוריטי מצלמות אבטחה תאפשר גם לך לשפר את תחושת הביטחון האישי. אם חשוב לך להרגיש בטוח, כדאי לפנות אלינו בהקדם ולהתרשם מהקטלוג המעודכן של מצלמות אבטחה מעולות.

היתרון שלנו בא לידי ביטוי בהיכרות עמוקה עם הצרכים שלך. אנו מבינים בדיוק כמוך את היתרונות של הצבת מצלמות אבטחה ומעקב במקום העבודה ויודעים מה לעשות על מנת להפוך את כל הפרויקט למשתלם, מהיר ומקצועי יותר. אז כדי לשפר את תחושת הביטחון ולהגן גם על העובדים וגם על הלקוחות, פשוט יוצרים קשר עם סקיוריטי מצלמות אבטחה.

היתרונות של מצלמות אבטחה במקום העבודה

מקומות עבודה הם דוגמא מעולה ליתרונות של מצלמות אבטחה. קודם כל, מצלמות אבטחה מרתיעות לקוחות ועובדים משימוש באלימות. אם מתקינים מצלמות אבטחה וכולם רואים אותן, המסקנה היא שכל התנהגות אלימה תתועד ושיהיה קל להגיע אל האחראיים. זה יוצר תחושת הרתעה, משפר את תחושת הביטחון של עובדים או לקוחות שומרי חוק ותורם גם לאינטרסים של המעסיק.

שנית, הצבת מצלמות אבטחה ומעקב במקום העבודה זה כלי טוב להגביר את תחושת הביטחון האישי. עובדים או לקוחות שומרי חוק שנמצאים במקום עבודה שיש בו מצלמות אבטחה ירגישו בטוחים יותר. במישור המסחרי, זה תורם לאותו מקום עבודה ואף עשוי לבוא לידי ביטוי ברווח כלכלי לא מבוטל. אז מהבחינה הזו, התקנת המצלמות היא גם השקעה כלכלית משתלמת.

מצלמות אבטחה לפיקוח על העובדים

על אף האמור לעיל, יש בכל זאת כמה הבדלים בין הצבת מצלמות אבטחה ומעקב במקום העבודה תוך התמקדות בלקוחות לעומת התמקדות בעובדים. אם מתמקדים בלקוחות, הדגש הוא על מניעת גניבות וכאמור על יצירת הרתעה למניעת אירועי אלימות תוך כדי שיפור בתחושת הביטחון האישי. אצל העובדים, צריך למצוא פתרון שלא יפגע בפרטיות.

פיקוח על העובדים רלוונטי בכל המשרדים וחשוב עשרות מונים במקום שבו יש קבלת קהל, טיפול בכסף מזומן וכן הלאה. במקרים כאלה, רצוי להתייעץ עם בעלי מקצוע ולמצוא את מצלמות האבטחה הטובות ביותר שלא יפגעו בפרטיות. במקביל, צריך להכיר את הוראות החוק כדי למנוע מצב שבו מצלמות האבטחה פוגעות בפרטיות של העובדים או של הלקוחות.

מצלמות אבטחה לטובת הזכות לביטחון

בניגוד לבתים פרטיים, במקומות עבודה ובעיקר במשרדים יש משמעות לזכות לביטחון. בפרספקטיבה רחבה שמשווה בין זכויות שונות, רואים למשל שהזכות לביטחון בדרך כלל עולה על הזכות לפרטיות. אז כמובן שצריך שגם העובדים וגם הלקוחות יהיו מודעים לקיומן של מצלמות האבטחה וזה גם מה שמאפשר את ההרתעה, אבל עוד יותר חשוב לזכור את הזכות לביטחון.

אם מציבים את הזכות הביטחון בראש סדר העדיפויות, כל מה שיישאר לעשות זה רק לבחור את המצלמה הכי מתאימה לאופי המקום ולגודל המשרד. ספציפית במקומות עבודה, אפשר לשלב מצלמות אבטחה בפנים ובחוץ, להתייעץ עם בעלי מקצוע לגבי הבדלים בין הדגמים ולתאם שירותי התקנה.

מצלמות אבטחה כהוצאה מוכרת

בשולי הדברים, כדאי להזכיר שמעסיקים יכולים להצהיר על הצבת מצלמות אבטחה ומעקב במקום העבודה כהוצאה מוכרת לכל דבר ועניין. בגלל שמדובר על הוצאה מוכרת, ניתן לקזז את עלות ההתקנה והרכישה של המצלמות מתוך חבות המס.

זה יתרון משמעותי לבעלי עסקים והוא מגדיל את הסיכוי ליהנות מהיתרונות של מצלמות אבטחה במקום העבודה כבר באופן מיידי – בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב של העסק או החברה.

למקום העבודה שלך מגיע את המצלמות שלנו

המומחים של סקיוריטי מצלמות אבטחה כבר מנוסים במתן מענה לצרכים של לקוחות כמוך. הניסיון שלנו מדבר בעד עצמו, אך כדאי גם לך לשוחח איתנו ולשמוע תשובות לכל השאלות. לנו חשובה תחושת הביטחון האישי שלך, יש לנו בקטלוג מגוון עצום של מצלמות אבטחה מעולות ונשמח להתקין אותן עבורך.

הצעד הבא מבחינתך צריך להיות פגישה עם סקיוריטי מצלמות אבטחה. לצד זאת, באפשרותך גם להתרשם מהקטלוג שלנו. אנו בכל מקרה נשמח לתאם עבורך שירות מלא של הצבת מצלמות אבטחה ומעקב במקום העבודה ולעמוד לרשותך מיד לאחר השארת פרטים באתר.

מצלמות אבטחה