מצלמות אבטחה הם מוצר שעשוי להישמע ולהראות תמים לכאורה. אבל השכלולים והפיתוחים האחרונים מוכיחים את עצמם לא פעם בכל הקשור למיגון העסק או הבית. מוצרי הבילוש המתקדמים בתחום האבטחה מייצרים תחושה שדווקא ניתן למצוא ולקבל פתרונות מוצלחים למדי הן בבתי העסק השונים והן בבתים והדירות הפרטיות. קיימות כמה שיטות מתוחכמות שלאו דווקא קשורות לרכישת הפיתוח האחרון של מצלמות האבטחה. אלא בתכנון נכון של המערכת ושל מעגל האבטחה ניתן למצוא פתרונות יעילים ומפתיעים במיוחד במחירים חסכוניים גם למי שאין ביכולתו להשקיע אלפי שקלים בפתרונות אבטחה.

שילוב מצלמות אבטחה מקוריות עם מצלמות דמה

שילוב שני סוגים של מצלמות אבטחה אלה יצרו שקט נפשי בכל העסק והרתעה יעילה יותר כנגד גנבים אקראיים שלא תכננו גניבות. מרבית מקרי הגניבות בבתי עסק, חנויות, מכולות וכיוצא באלה, במיוחד בשעות היום הינן מזדמנות. אלה אשר מתרחשות כתוצאה מפיתוי שאחז בגנב בראותו פריט או כסף שמשכו את עיניו. פיזור מצלמות והודעה על קיום המצלמות יפחידו את גנבי הצעצוע הללו ויצרו חשיבה נוספת. האם כדאי לו לבצע את הגניבה או לסגת ממנה ולשלם עבור הפריטים שבא לקחת.

הודעה על קיומן של מצלמות במעגל סגור

הודעה על קיומן של מצלמות עשויה להיראות כירייה ברגל או גול עצמי. אבל חשוב מאוד להבין כי דווקא הערה כזאת היא זו המונעת מקרים רבים של גניבות, התפרצויות ונזקים כבדי משקל. במקרים רבים ובעסקים שונים, רצוי להודיע על קיומן של מצלמות. תוכלו לבחור במצלמות גלויות ופחות רגישות למראית עין. או בכמה מצלמות נסתרות לחלוטין שיעניקו לכם תצפית איכותית מהמקומות החשובים והרגישים ביותר מהם יהיה קל יותר להתבונן על הפורץ/הגנב. חשוב לבחור ולהציב מצלמות אבטחה נסתרות בבית במקומות בהם יהיה קשה להבחין בהן. זאת בכדי לגרום לאותו רוחש מזימות להיזהר פחות ולחשוף את עצמו יותר במקומות בהם הוא סבור כי אין מצלמות אבטחה כלל. המצלמות הגלויות, דווקא הן יהיו אלה שיגרמו למבצע הפשע להיות זהיר ומחושב הרבה פחות מאשר במקרים בהם תבחרו שלא להציב מצלמות בסגנון זה.

מצלמות נסתרות בבית משותף – חסכון ומיגון במקרים של פריצה לדירות

מצלמות לבנייני מגורים משותפים הינן בבחינת פיתוח חדש ומרגש למיגון בתים ובניינים. וכן, מצלמות נסתרות הבתים משותפים ניתן להפעיל במקרים בהם דווקא אמצעי המיגון טובים במיוחד. אלה יוצרים את התחושה שבניינים כאלה יש הרבה יותר שלל למצוא כתוצאה מההשקעה באמצעי המיגון. היכולת להציב מצלמות בזויות שגורמות למשיג הגבול להיות חשוף לטלוויזיה במעגל הסגור תיצור ותעניק מענה מושלם במקרים בהם יתר עזרי המיגון והאבטחה כשלו במשימתם.

ראו גם: מצלמות אבטחה לעסק | מצלמות אבטחה לבית | אינטרקום מצלמה